Проект 800 v1.0: универсальный корпус с отличным продувом

Модификации любого компьютерного оборудования
Автор
Повідомлення
x7Gam1ng
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

maskymus
Мать отличн0 смотрится!!
maskymus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Робота просувається повільно, але накінець планування і розташування компонентів досягнуло остаточного плану (задовольняє і початкову модульність і естетику з моєї точки зору, хоч і габарити виросли). Цей рік видався багатим на командировки, тому часу не було так багато на розробку як планувалось. Наразі пневмонія доконала - ніяк не можуть виписати із стаціонару. Як тільки дороблю кріплення під pci-e слоти - виложу прогрес. B-)
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

maskymus
Выздоравливайте и успехов.
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

yupi: никодга не понимал для каких целей вырисовывать вплоть все до болтика? неужели нельзя нарисовать схематично, хоть в пейнте для ясности картины?
я когда что-то делаю, то вообще без эскизов каких-либо. сразу на месте ориентируюсь. получается не всегда :gigi:
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

maskymus:габарити виросли
так? :)
спойлер
Зображення
maskymus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну що ж - пора воскресити тему.
На даний момент часу всі креслення і частини корпусу готові - шукаю хто б взявся за реалізацію проекту (якщо хтось чим може допомогти в цьому напрямі то прошу в ЛС).
Деталі плануються із алюмінію 2мм, 1.5мм і 1мм. Поки відправив креслення в декілька київських контор по металообробці, але ніхто ще не відписав.
Також потрібен 3Д друк для виготовлення кріплень під фронтальну панель з пластику (буквально 2 деталі).

Компоненти системи збирались дуже довго, але все готово для збору системи. В корпусі буде 3 радіатори 280 (HWLabs GTS 280, HWLabs SR2 280 MP, EK CE 280).

Фанатам RGB не рекомендується)
спойлер
Capture1.JPG
_SerGe_
Member

Повідомлення

maskymus
і ОЦЕ ти моделив 2 роки?
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maskymus:Ну що ж - пора воскресити тему.
На даний момент часу всі креслення і частини корпусу готові - шукаю хто б взявся за реалізацію проекту (якщо хтось чим може допомогти в цьому напрямі то прошу в ЛС).
Деталі плануються із алюмінію 2мм, 1.5мм і 1мм. Поки відправив креслення в декілька київських контор по металообробці, але ніхто ще не відписав.
Також потрібен 3Д друк для виготовлення кріплень під фронтальну панель з пластику (буквально 2 деталі).

Компоненти системи збирались дуже довго, але все готово для збору системи. В корпусі буде 3 радіатори 280 (HWLabs GTS 280, HWLabs SR2 280 MP, EK CE 280).

Фанатам RGB не рекомендується)
спойлер
Capture1.JPG
Крута робота :super: , подобається промисловий дизайн з фокусом на функціональність. Це буде лише 1 екземпляр такий?

Яким чином визначили де яка товщина металу буде достатня? Для себе цікавлюсь, по трохи приміряюсь/приціняюсь що до чого.
Чи заплановане кріплення більш дрібних фільтрів на панелях, і якщо так то яким чином?
Ще є підозра що вирізання стількох отворів коштуватиме просто космос, може існує якийсь простіший спосіб ніж з суцільного листа вирізати?

P.S. Теж дійшов до висновку що для деяких елементів типу фронтальної панелі краще робити місце для деталі під 3D друк, можна в майбутньому змінити конфігурацію тих же USB портів (додати Type-C).
maskymus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Serge_,
Саме на корпус не так вже і багато часу пішло. Більшість на документацію, моделювання СВО, робота і допуски по роботі з алюмінієвими листами а також навчання в Solidworks =)
Взагалі саме важче що мені далось - це методи кріплення панелей без всяких болтів/гвинтів і т.д.

nazar-pc,
По кількості хто його зна - взагалі робив для себе. Орієнтувався на стандарти caselabs з приводу товщини матеріалів. Звичайно можна робити і з товщих листів, але це не доцільно. Так, кріплення фільтрів є - повний на фронтальну панель, а також на праву панель під БП - через гвинти. Збоку та наверх будуть радіатори на видув, тому там в фільтрах немає змісту, але можна якісь магнітні поставити. З приводу отворів - старався максимально підійти до 70% продуву через панель (це можна зробити і іншим чином але отвори будуть занадто великі і це в свою чергу вплине на жорсткість панелі).
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maskymus: nazar-pc,
По кількості хто його зна - взагалі робив для себе. Орієнтувався на стандарти caselabs з приводу товщини матеріалів. Звичайно можна робити і з товщих листів, але це не доцільно. Так, кріплення фільтрів є - повний на фронтальну панель, а також на праву панель під БП - через гвинти. Збоку та наверх будуть радіатори на видув, тому там в фільтрах немає змісту, але можна якісь магнітні поставити. З приводу отворів - старався максимально підійти до 70% продуву через панель (це можна зробити і іншим чином але отвори будуть занадто великі і це в свою чергу вплине на жорсткість панелі).
Я просто думаю робити вертикальну панель де материнка кріпиться і нижню грань з 3мм. Без поняття чи це оверкіл, яле я ящик більшого розміру робитиму, боюсь щоб не погнулось під вагою комплектуючих.
Якого типу фільтри передбачені, щось готове?
Буде можливість поділитись модельками материнки, 5.25'' та подібних поширених запчастин в форматах dxf/dwg?
maskymus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Фільтри Demciflex - залишився матеріал так що зробити не проблема - потрібна тільки рамка.
Товщина матеріалу важлива, але все залежить від конструкції та методів кріплення. Прораховуйте із свого ТЗ по каркасу.
По dxf/dwg - креслення є, але вони ж зроблені на основі кріплень під мою структуру, тому не знаю наскільки вони будуть сумісні з вашими планами. Напишіть що саме потребується - тоді зможу надати файли.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maskymus:Ну що ж - пора воскресити тему.
Поки відправив креслення в декілька київських контор по металообробці, але ніхто ще не відписав.
До замовлення деталей діло дійшло? Цікавить порядок цін, з зарплати скоріше за все теж буду шукати де б виготовити свою задумку.
maskymus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc
Так, знайшов фірму. Потрібно 2 листа алюмінія для відбраковки деталей та оціночних гибів - по цінам це 2700грн (2мм) і 300грн(кусок 0,8мм).
На обробку наразі нарахували 5000грн (дуже багато перфорації, тому наразі потрібно якось звести все до альтернативного варіанту щоб зменшити вартість виготовлення) + порошкова покраска в майбутньому (ціни ще не взнавав, так як потрібно закінчити хоч з металом).
Дуже багато часу займає коректування файлів під виробництво (це ще при тому що я solidworks/dxf/dwg сам займаюсь і даю готові файли) - в кожного свої станки, які по різному відносяться до dxf/dwg + гибка це окреме питання ;) .
DanRub
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Получилось?)
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

Готовых алюминевых валом, меньше 100 стоят
спойлер
-1849223931677713652.jpg
1152877918-1248419087.jpg
-9902375771467753187.jpg
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

SEREGAFOX:Готовых алюминевых валом, меньше 100 стоят
спойлер
-1849223931677713652.jpg1152877918-1248419087.jpg-9902375771467753187.jpg
А что за корпус? Я такого раньше не видел.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Барбарис
Metalfish G5 Plus
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

Как бы я имел ввиду вот этот, за 85$ ( ссыль ниже ) :-) а не этот "скомуни......ый" скорее всего отсюда же мЭталлфишь г5+ :-)
спойлер
2 111,44 грн. | Алюминиевый ITX чехол, боковой прозрачный мини охлаждающий чехол, чехол для компьютера, настольный, поддерживает SFX источник питания
https://a.aliexpress.com/KaAfs5BEL
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Слишком дырявый, толстый и только вертикальное расположение. Имхо.
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

Да на Али этих беспонтовых люминявых корпусов - как грязи, на любой вкус :) речь не про то изначально была. А в этот "слишком дырявый" - фильтров на магнитах можно наставить и не будет такое решето + доп защита от пылюки ;)
Відповісти