Водянка для mini itx

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
diversion_play
Junior

Повідомлення

Підкажіть будь ласка помпу яка вже вмонтована в блок для процесора? Готові водянки не підходять оскільки не можу розвести їх шланги.
Використовую корпус pccooler i100 який не предназначений для водянок, проте я кастомно виготовив бічну кришку із вирізом і отворами для водянки 240мм. Виходить, що я ще охолоджую відеокарту додатково.
В ідеалі планую виготовити верхню кришу із вирізом під радіатор трубками вниз . Проте доведеться перерізати шланги водянки msi і якось ставити їх на конектора. Тому можливо хтось може порадити якесь кастомне рішення?
Переходити на великий корпус не планую, адже часто переїжаю і беру комп з собою на роботу. Працюю в цеху в програмі солід.
https://ibb.co/Wy7Yb13
https://ibb.co/BsBFT5S
спойлер
Зображення
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

diversion_play: 20.07.2024 20:59pccooler i100 який не предназначений для водянок
сколько он тебе обошелся с райзером?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Пошукайте воду з корпусу NZXT H1, може хто окремо продасть, там трубки короткі і вона вам стане прямо над CPU без проблем
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Варто звернутись в профільну тему
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а зачем водянка для 7500ф?
diversion_play
Junior

Повідомлення

Melki: 20.07.2024 21:39
diversion_play: 20.07.2024 20:59pccooler i100 який не предназначений для водянок
сколько он тебе обошелся с райзером?
2300 корпус і райзер на алі ще 1300.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
Евгений King: 20.07.2024 21:48 Пошукайте воду з корпусу NZXT H1, може хто окремо продасть, там трубки короткі і вона вам стане прямо над CPU без проблем
Я погуглив і водянка в Nzxt нажаль не підійде.
Так, вона дійсно маленька але 140мм вентилятор ніяк не встане зверху. Я ледве під блок живлення на видув всунув 70мм слім вертушку.
Тут потрібний реальний кастом з висверлюванням отворів, фітингами)))

Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
yupi: 20.07.2024 21:50 а зачем водянка для 7500ф?
Зараз стоїть 7500ф. І у мене навіть є куллер іс 60 який ідеально підходить. Проте при андерволть і тдп 70ват в піках цей куллер в жару не витягує проц - 99 градусів вже через 5 хвилин.
Зараз уже відклав кошти на апгрейд до 7950х3д, проте ще очікую 9950х. Може там і ціни впадуть, або останній буде цікавішим в тестах.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

diversion_play: 20.07.2024 21:57
Melki: 20.07.2024 21:39
сколько он тебе обошелся с райзером?
2300 корпус і райзер на алі ще 1300.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
Евгений King: 20.07.2024 21:48 Пошукайте воду з корпусу NZXT H1, може хто окремо продасть, там трубки короткі і вона вам стане прямо над CPU без проблем
Я погуглив і водянка в Nzxt нажаль не підійде.
Так, вона дійсно маленька але 140мм вентилятор ніяк не встане зверху. Я ледве під блок живлення на видув всунув 70мм слім вертушку.
Тут потрібний реальний кастом з висверлюванням отворів, фітингами)))
У неї карлсон підниз стає, ось фото:
спойлер
photo_2024-07-11_22-34-32.jpg
photo_2024-07-11_22-34-33.jpg
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

diversion_play
иди на сайт Alphacool

но проще тебе будет сменить корпус на нормальный, и по деньгам, и по затраченному времени/усилиям
diversion_play
Junior

Повідомлення

Евгений King: 20.07.2024 22:02
diversion_play: 20.07.2024 21:57
2300 корпус і райзер на алі ще 1300.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:


Я погуглив і водянка в Nzxt нажаль не підійде.
Так, вона дійсно маленька але 140мм вентилятор ніяк не встане зверху. Я ледве під блок живлення на видув всунув 70мм слім вертушку.
Тут потрібний реальний кастом з висверлюванням отворів, фітингами)))
У неї карлсон підниз стає, ось фото:
спойлер
photo_2024-07-11_22-34-32.jpgphoto_2024-07-11_22-34-33.jpg
У NZXT корпус ну дуже унилий. Уже краще змінити корпус на інший і встановити свою водянку 240мм. А то маленький слім радіатор це компроміс і корпус в них також компроміс.

Відправлено через 8 хвилин 50 секунд:
Melki: 20.07.2024 22:33 diversion_play
иди на сайт Alphacool

но проще тебе будет сменить корпус на нормальный, и по деньгам, и по затраченному времени/усилиям
Я нажаль у Альфи ніякої такої маленької помпи під CPU знайти не можу. Вони пропонують здається тільки "кіньські" рішення.
Ну мені данний корпус дуже сподобався. Думаю на, що можна замінити то бачив тільки десь на редіті ноунейм виробника. Там корпус такий як у мене тільки зверху ще є місце під воду 240.
А взагалі б щось таке в ідеалі
Зображення
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

diversion_play: 20.07.2024 22:51
У NZXT корпус ну дуже унилий. Уже краще змінити корпус на інший і встановити свою водянку 240мм. А то маленький слім радіатор це компроміс і корпус в них також компроміс.
Ну по перше я показував Вам водянку.
А по друге, краще звісно не унилий корпус в котрий нічого не лізе, ніж унилий в котрий збирається ледь не будь-яка збірка :lol:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

diversion_play: 20.07.2024 22:51корпус такий як у мене тільки зверху ще є місце під воду 240
https://lian-li.com/product/a4h2o/
diversion_play: 20.07.2024 22:51у Альфи ніякої такої маленької помпи під CPU знайти не можу. Вони пропонують здається тільки "кіньські" рішення.
https://shop.alphacool.com/shop/cpu-was ... solo-black
diversion_play
Junior

Повідомлення

Евгений King: 20.07.2024 23:22
diversion_play: 20.07.2024 22:51
У NZXT корпус ну дуже унилий. Уже краще змінити корпус на інший і встановити свою водянку 240мм. А то маленький слім радіатор це компроміс і корпус в них також компроміс.
Ну по перше я показував Вам водянку.
А по друге, краще звісно не унилий корпус в котрий нічого не лізе, ніж унилий в котрий збирається ледь не будь-яка збірка :lol:
Оце за помпу дуже вдячний. Я саме таке щось і шукав. Ціна звісно прикольна капець)
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

diversion_play: 20.07.2024 20:59Готові водянки не підходять оскільки не можу розвести їх шланги.
Что мешает срезать старые трубки, одеть новые и хомутами притянуть?
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

S: 21.07.2024 02:02Что мешает срезать старые трубки, одеть новые и хомутами притянуть?
люблю мамкиных теоретиков, вы такие забавные
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Melki: 21.07.2024 09:36 люблю мамкиных теоретиков, вы такие забавные
брысь в школу

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
diversion_play: 20.07.2024 22:51 А взагалі б щось таке в ідеалі
есть моддинговые конторки забугром можно заказать думаю подобный кастом
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

diversion_play, яка допустима висота блоку?
З потужних є 3 варіанти. Barrow, Swiftech Apogee Drive II (сам таку юзаю), Modultra.
Перші два доволі високі (60-70 мм) третій компактний. У Swiftech може бути проблема з кріпленням на АМД, воно рідкісне, я сам робив.
Але в них є смисл, якщо в контурі планується щось окрім проца.
Якщо тільки на проц, Alphacool Eisbaer LT.
Також можеш глянути варіант АІО від Dynatron https://www.dynatron.co/product-page/l5

Отправлено спустя 50 минут 51 секунду:
S: 21.07.2024 02:02
diversion_play: 20.07.2024 20:59Готові водянки не підходять оскільки не можу розвести їх шланги.
Что мешает срезать старые трубки, одеть новые и хомутами притянуть?
Вкорочувати трубки на АІО, ідея так собі. Хоча цілком можливо, якщо впевнений в руках.
Щоб було мінімум колхозу радіатор краще замінити на кастомний з 1/4”. Туди вкрутити ялинки під відповідний шланг і затягнути пружинними хомутами або клеєвою термоусадкою (так роблять на АІО). Зростити рідні шланги теж можливо, але не естетитчно.
Відповісти