R9 7950x + кастомна вода

Модификации любого компьютерного оборудования
Автор
Повідомлення
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Dethrail: 18.04.2023 11:20 Всім привіт, послухавши попередні поради трохи оновив систему, поки криво косо, але щось зробив ))) треба головна порада, як гнути ці трубки щоб було рівно, є якісь лайфхаки з тим як міряти їх... навіть спробував математику підключити, щось виходить не дуже )))
вентилі жирні :up: :beer:
Dethrail
Member

Повідомлення

Ortyomko: 15.12.2023 12:33
Dethrail: 18.04.2023 11:20 Всім привіт, послухавши попередні поради трохи оновив систему, поки криво косо, але щось зробив ))) треба головна порада, як гнути ці трубки щоб було рівно, є якісь лайфхаки з тим як міряти їх... навіть спробував математику підключити, щось виходить не дуже )))
вентилі жирні :up: :beer:
Найближчим часом(сьогодні) доповню статью цікавостями стосовно цих самих вентиляторів :)
Dethrail
Member

Повідомлення

Після деяких роздумів гуглень так купи прочитаних форумів, вирішив замінити на 12мм акрилові трубки

Фінальний варіант вийшов
таким
Зображення
В подальшому мені муляло те, що колір і оберти постійно приходиться змінювати за допомогою TTRGB утіліти і це не зручно, вирішив пошукати варіанти, як можна це автоматизувати знайшов прикольний варіант на гітхабі
спробував, але вийшло не дуже прикольно, бо вентилятори TT Toughfan вони цією утілітою не підтримуються. Кругом бігом подумав, яж программіст, я що собі не можу пофіксити це :) скористувавшись утілітую для перехопленя usb сигналів wireshark pcap. Розібрав ці пакети і додав їх до репозіторіїl

Створив конфіг, який змінює колір та обирти в залежності від температури води в контурі
config
{
"Profiles": [
{
"Name": "Default",
"Ports": [
[
9802,
9003,
1
],
[
9802,
9003,
2
],
[
9802,
9003,
3
],
[
9802,
9004,
1
],
[
9802,
9004,
2
],
[
9802,
9004,
3
]
],
"SpeedControllers": [
{
"Type": "PwmSpeedController",
"Config": {
"CurvePoints": [
[
0,
20
],
[
30,
20
],
[
34,
40
],
[
35,
60
],
[
36,
80
],
[
37,
100
]
],
"Sensors": [
"/\\\\?\\hid#vid_0c70&pid_f00e&mi_01#a&19c76106&0&0000#{4d1e55b2-f16f-11cf-88cb-001111000030}/temperature/0"
],
"Trigger": {
"Type": "AlwaysTrigger"
}
}
}
],
"Effects": [
{
"Type": "StaticColorEffect2",
"Config": {
"CurvePoints": [
[
34,
0,
0,
255
],
[
37,
255,
0,
0
]
],
"Sensors": [
"/\\\\?\\hid#vid_0c70&pid_f00e&mi_01#a&19c76106&0&0000#{4d1e55b2-f16f-11cf-88cb-001111000030}/temperature/0"
],
"Trigger": {
"Type": "AlwaysTrigger"
}
}
}
]
}
],
"PortConfigs": [
{
"IgnoreColorCache": true,
"Ports": [
[
9802,
9003,
1
],
[
9802,
9003,
2
],
[
9802,
9003,
3
],
[
9802,
9004,
1
],
[
9802,
9004,
2
],
[
9802,
9004,
3
]
],
"Config": {
"DeviceType": "Toughfan",
"IgnoreColorCache": true
}
}
],
"ControllerSensorsEnabled": true
}[/config]
Виглядає це приблизно
наступним чином:
Зображення
Зображення
Зображення

Все було чудово, сідав грати, вода в контурі не підіймалась вище 38...

Але в якийсь момент почав отримувати BSOD, не знав що відбувалось, спочатку вмер SSD, думав це він, а потім отримав
наступне
Зображення
Зображення
Зображення
Приблизно через такий кейс не хотів втрачати гарантію на відеокарту :( бо зараз вона відправилась на ребол, якщо память померла... це Samsung що дуже дивно.

Продовження буде :) Зараз думаю чи буду колись брати кастомний водоблок на відак, чи тільки карту вже встановленним блоком.
Dethrail
Member

Повідомлення

Привіт спільното, хочу поділитись своїми подальшими пригодами з водяним охолодженням:

З Відеокартою виявилось все куди цікавіше, погоняли її mats mods-ами і усілякими іншими штуками, все з нею впорядку, а ось 750w chieftec polaris трішки не витягнув, бо я якось погано рахував вати, які споживає цей монстр... 750*0.8 це 600 ват може в максимумі видати цей БП, а якщо рахувати проц + відак + мамка + 6 вентиляторів + помпа + ссд + память, там ще трішки хавав leakshield і по факту отримуємо BSOD

БП поміняв на потужніший, все стало круто, до момент допоки не побачив випадково на GDC новинку від lian li vision, дуже сподобалась ідея оцього безшовного скла. Але розумію що на кришку не підключити радіатор, це не варіант, в якийсь момент зрозумів ну не можуть вони так поступати, ну повинен же бути такий але з кришкою :)

Виявилось він є, o11 evo rgb, не знаю навіщо РГБ, але воно треба :super: ^^ вимкнути завжди можна, а ось увімкнути якщо нема, трішки складніше :)

Також ще побачив гарну штуку - distro plate, захотів собі, так там ddc помпа, але навіщо щось мощьне типу d5 я вже зрозумів що не дуже то і треба, і лікшилд так само нафіг ^^, взяв корпус в руки, за допмогою нічогособі зрозумів що він ще вміє перевертатись і його можна поставити зліва від себе, зробив reverse у нього така функція навіть задокументована... знайшов зайвий гвинтик :)
фото що вийшло
Зображення
Зображення
Зображення
Нажаль супер красивої симетрії нема, бо ця пластина не готова перевертатись, через помпу в самому низу
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ляпота)
Відповісти