Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Dart-s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

HardigeD: 24.03.2023 21:54 выбрал JONSBO D30 Silver,
норм кабеля напихал! ;)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Galactick

Прикольно, зачёт за модинг :beer:
GRISHMAN88
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

После 2х лет с Phanteks Enthoo Evolv X (надоел) переехал в lian li 011 evo black.
Исходя из собсвенного опыта, Phanteks Enthoo Evolv X считаю эталоном по качеству материалов, изготовления и продуманности (корпусов у меня было много от разных производителей). Lian li купил первый раз и был приятно удивлен (немного не дотягивает до Enthoo Evolv X).
Давно понял, что двусекционные корпуса в плане кабельменеджмента это весчЬ когда много вентиляторов с посветкой.
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Dethrail
Member

Повідомлення

Усім привіт, нарешті можу сюди кинути свій варіант :)

Зображення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Dethrail

Рабочее место это хорошо, но где крупный план системника? Тема ведь об этом.
Stray
Member

Повідомлення

Dethrail
найс, добротний кейблменеджмент, кути на водянці - поєднання жовтого й білого на поціновувача, але скоріш за все це через неможливість виставити білий на ргб підсвітці :spy:
доречі, це o11 кейс?
більше фото богу фото :gigi:
TomMass
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Dethrail
Вам бы стойку под край видяхи подставить не мешало. невооруженным глазом видно как ее крутит
спойлер
Зображення
Dethrail
Member

Повідомлення

TomMass: 27.03.2023 13:25 Dethrail
Вам бы стойку под край видяхи подставить не мешало. невооруженным глазом видно как ее крутит
Спасибо, хорошая рекомендация, буду что-то думать

p.s. буду благодарен за еще любую критику!
TomMass
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Dethrail
я брал такую. довольно удобная. но там вам смотреть, как оно станет на ваши вентили снизу
Dethrail
Member

Повідомлення

Stray: 27.03.2023 13:22 Dethrail
найс, добротний кейблменеджмент, кути на водянці - поєднання жовтого й білого на поціновувача, але скоріш за все це через неможливість виставити білий на ргб підсвітці :spy:
доречі, це o11 кейс?
більше фото богу фото :gigi:
Ви все прям в точку сказали, неможливість виставити білий, але мені сподобалось +- так і залишив, вирішив не заморачуватись, так це PC-O11D XL

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
в цілому не вистачає тільки води на відаку... ці кути мені дались важкувато... (треба 1м трубок) я взяв 4 з них 2 пішли в мусор :) але зара трохи навчився, і красивіше вийшло, але не ідеально...
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Довго відкладував збірку нового пк на кращі часи, кращі часи так і не настали і вирішив таки зібрати поки є можливість і час
спойлер
photo_2023-04-08_10-41-04.jpg
Вкладення
photo_2023-04-08_10-43-53.jpg
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Dethrail: 27.03.2023 13:29
TomMass: 27.03.2023 13:25 Dethrail
Вам бы стойку под край видяхи подставить не мешало. невооруженным глазом видно как ее крутит
p.s. буду благодарен за еще любую критику!
Виглядає дуже гарно.

По критиці - Два 360мм радіатора для одного лиш проца то явно перебор.
Додавайте в контур і відеокарту.
В тих же іграх проц виділяє в 2-3 рази менше тепла чим відеокарта. Тому саме вона має бути на воді в подібній системі.
Dart-s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Phos4 первое впечатление - бедненько но чистенько... в хорошем смысле!

поздравляю отсутствием свистоперделок и прочих ненужностей!
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Phos4

Не вижу в профиле что за видяха?
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Melofon
PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil Доречі одна з небагатьох речей в системі яку взяв б\у тут на форумі, чомусь ціни на бу комплектуючі зараз йдуть впритирку до нових з магазину.
Dart-s
Дякую, так дійсно система відносно бюджетна, особливо навпроти тих систем які тут люди викладають,але що для мене саме головне тиха і холодна, температури в навантаженні в районі 60 градусів, при цьому вентилі в районі 1000 обертів.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Dart-s: 08.04.2023 12:52 Phos4 первое впечатление - бедненько но чистенько... в хорошем смысле!

поздравляю отсутствием свистоперделок и прочих ненужностей!
С чего там должно быть грязненько если система новая это раз, система просто опрятненькая.
Свистоперделки и прочие ненужности возможно бы не влезли в бюджет ввиду бюджетности сборки это два.
Поздравляю... в хорошем смысле! ;)
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Melofon
Дякую :beer:
Dethrail
Member

Повідомлення

Мій новий варіант, дуже треба якісь лайфхаки з тим, як круто виміряти трубки та як робити складні гіби поряд, типу хочаб два гіби

Зображення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dethrail
Акуратно, гарно світиться, але криво.
Нічого, набєш руку.

З.І, Можливо треба трохи переглянути послідовність підключення з приводу оптимізації. Тоді і розводка буде простіше+ естетика тільки виграє.
Вважаю, що робити головною фішкою саме складну розводку(робити акцент на трубках) треба тоді, коли можеш в ідеальне виконання. Інакше дуже кидаєтья в очі.
Відповісти