Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Mr_Volan: 24.01.2023 20:46
konb999: 22.01.2023 17:46но координально ничего не сменилось! :)
кардинально)
нове слово придумали.
по темі: я переліз з великого у міні, а тут навпаки)
попробуйте засунуть 4090 в mini-atx корпус и поделитесь эксприенсом. С удовольствием почитаю :gigi:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Shaolin_Style: 31.01.2023 19:33
Mr_Volan: 24.01.2023 20:46
кардинально)
нове слово придумали.
по темі: я переліз з великого у міні, а тут навпаки)
попробуйте засунуть 4090 в mini-atxitx корпус и поделитесь эксприенсом. С удовольствием почитаю :gigi:
Читайте)
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Сейчас синий экран выскочит)
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 31.01.2023 19:33попробуйте засунуть 4090 в mini-atx корпус и поделитесь эксприенсом
якби я захтів собі 4090, то мабуть не брав би мініІТХ)
в мене взагалі інтегроване відеоядро

а ні, люди в мого корпуса ставлять і 4090
https://www.reddit.com/r/sffpc/comments ... h_4090_fe/
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Mr_Volan: 01.02.2023 09:27 а ні, люди в мого корпуса ставлять і 4090
https://www.reddit.com/r/sffpc/comments ... h_4090_fe/
Ставлять і в значно менші) Да і даремно ти так, NR200P топчик по температурам відяхи) Не фултавер звісно, але і не гірше "народних" MidTower.
Alonzo
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Вот моя рабочая машинка, первый в жизни лианли корпус и мне прям понравилось, никаких компромиссов, укладывай любой конструктор, всё для людей :)
Вентиль под видиком установил на случай если 3090 будет жарко, что на деле оказалось ненужным, благо корпус уберхолодный, буду убирать
спойлер
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Alonzo: 01.02.2023 11:58 Вот моя рабочая машинка, первый в жизни лианли корпус и мне прям понравилось, никаких компромиссов, укладывай любой конструктор, всё для людей :)
Вентиль под видиком установил на случай если 3090 будет жарко, что на деле оказалось ненужным, благо корпус уберхолодный, буду убирать
спойлер
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Неплохо! :up:
А почему подставку под видяху ставишь скраю СО, а не по центру ?
еще на руоверах помню старички учили, что ставить желательно именно по центру, в р-не GPU. тогда меньше шанс перекоса СО через года, и точка центра тяжести ближе к чипу.

или это там снизу дыра такая и поставку не установить по центру ?
Pavel Lesunov
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Alonzo: 01.02.2023 11:58 Вот моя рабочая машинка, первый в жизни лианли корпус и мне прям понравилось, никаких компромиссов, укладывай любой конструктор, всё для людей :)
Вентиль под видиком установил на случай если 3090 будет жарко, что на деле оказалось ненужным, благо корпус уберхолодный, буду убирать
спойлер
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
корпус просто шикарний. доводилось якось у ньому збирати. залишились лише позитивні ємоції. ( ніякий bequiet і рядом не стоїть - моє імхо ) :super:
Alonzo
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

А я там просто убрал ради вентиля одну планку, как верну всё взад - переставлю. Не шарил что надо в центре держалку карты устанавливать, самая тяжелая до этой 3090 была 1080ti гигабайтовская без бекплейта даже, раза в 2 легче по ощущениям :rotate: (и она не провисла за 3 года)
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Alonzo: 01.02.2023 12:36
А я там просто убрал ради вентиля одну планку, как верну всё взад - переставлю. Не шарил что надо в центре держалку карты устанавливать, самая тяжелая до этой 3090 была 1080ti гигабайтовская без бекплейта даже, раза в 2 легче по ощущениям :rotate: (и она не провисла за 3 года)
Буде бажання і зайві гроші - замовте кастомні кабелі для бж. Так і просяться якісь білі чи кольорові ) Спитайте у пана lom_ua.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Alonzo: 01.02.2023 12:36
А я там просто убрал ради вентиля одну планку, как верну всё взад - переставлю. Не шарил что надо в центре держалку карты устанавливать, самая тяжелая до этой 3090 была 1080ti гигабайтовская без бекплейта даже, раза в 2 легче по ощущениям :rotate: (и она не провисла за 3 года)
в нормальных картах охлад монолитен с текстолитом, без разницы где подпирать
Stray
Member

Повідомлення

Alonzo: 01.02.2023 11:58 Вот моя рабочая машинка
мені здається чи карта підключена через один 8pin шнурок? :spy:
Alonzo
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Так, подвоюю, хоча в мене до нього був корсар 5000 і чисто з естетичної точки зору корсар гарніший, але дуже хотів арктік 360 водянку, а там були трабли з верхнім встановленням і радіаторами матплати.
В мене колись був be quiet! pure base 600, дуже якісна річ, але з приходом у життя 3900х я зрозумів що він тихий, якісний але ж і крематорій якщо юзати щось гарячіше за 8700к :D
Ох, то вже люта косметика, я ще не доріс морально))) Першочергові витрати в мене завжди на те, від чого є плюс до обчислювальної потужності системи ггг
Так
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

нехорошо это для 3090
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alonzo: 01.02.2023 13:52 Першочергові витрати в мене завжди на те, від чого є плюс до обчислювальної потужності системи ггг
Золоті слова, але не в цьому треді :D
Stray
Member

Повідомлення

Alonzo
мене можуть поправити, але наскільки я памʼятаю pci-e розʼєм дає до 75вт, 8pin до 150вт - тож або ваша карта буде недогружена (і дропатися), або ви будете палити ваші 8pin ;)
*тож я б підключав двома 8pin - але вам видніше - тиць

по сборці, все гуд, я б може хіба що
- білий крутілятор розвернув і підключив би до мамки зверху щоб провід не висів
- живлення материнки протягнув би більше перпендикулярно у розріз
- прибрав би нижній кульор
- заживив би відеокарту через 2 8 pin і протягнув би їх над картою (якщо вистачить довжини)

і ще питання - а що за платка під відеокартою? ethernet адаптер?
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm: 01.02.2023 10:10а і даремно ти так, NR200P топчик по температурам відяхи)
я ним повністю задоволений, хоча й не знав що він таке може)
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alonzo
что за корпус?
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alonzo
Так ліан класно робить, головне не брати акваріуми О11 здається, там труба навіть з водою, а от білий колір з часом буде жовтий навіть якщо ви будете кожен день його мити, я після білих тільки чорні беру

Відправлено через 1 хвилину 26 секунд:
feniks_tm: 01.02.2023 12:39Спитайте у пана lom_ua.
У цього пана провода виходять дорожче ніж фантекс фірмові привезені зі штатів...
TepH
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Вже років з десять сиджу тільки на ноутбуках. Останній десктоп був ще на другому Феномі. Оскільки зараз фактично постійно працюю тільки з дому, захотілось зібрати десктоп. Пошуршав по барахолкам і вийшла ось така робоча машинка. По місцевим міркам нічого особливо, але отримав стільки задоволення в процесі, що вирішив поділитись результатом :rotate:
спойлер
Зображення

Зображення
Відповісти