Custom Case під воду

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Постійно стикаюсь з вибором корпусу і ніяк неможу підібрати ідеал, то по ціні не підходить, то габарити не ті то поперобляти треба чуть не весь корпус.
Захотілось зробити самому, знаю що геморно але відпаде велика проблема з його вибором.
В наявності є профіль 15х15 для 3д принтерів, тому вирішено було робити шось на зразок цього
Прикинув в соліді модель, получилось ось таке, розміри 40 на 40 см, але потрібіно буде більше десь 43 на 43, блок живлення SFX хоча можна поставити і звичайний, відеокарта боком, знизу 360- 45 мм радіатор, зверху 240 30мм, цилінт то помпа + рез, зад буде з алюмінію 2-3 мм, перед і боки акрил, верх та низ сітка фільтр.
Прохання покритикувати ідею )
спойлер
11.png
22.png
33.png
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

nik1985: 06.06.2022 09:02Постійно стикаюсь з вибором корпусу і ніяк неможу підібрати ідеал
case labs sma8
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Dark-seer
Габарити не ті, хачеться компактності та шоб відяха була боком і продув був добрий і блок живлення спереду шоб кабелі не тягнути через весь корпус , переглядав купу варіантів всьо компроміси.
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Так і не знайшовши компромісного корпусу вернувся до свої ідеї, перший прототип, роботи ше багато але є час і натхнення.
Верх та низ акрил 2 мм або метал 1 мм з вирізами, а як не найду- автомобільна бамперна сітка. Боки та перед - акрил, зад - алюміній.
спойлер
фото
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nik1985: 02.09.2023 21:18 Так і не знайшовши компромісного корпусу вернувся до свої ідеї, перший прототип, роботи ше багато але є час і натхнення.
Верх та низ акрил 2 мм або метал 1 мм з вирізами, а як не найду- автомобільна бамперна сітка. Боки та перед - акрил, зад - алюміній.
спойлер
фото 1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
Чомусь в мене стійке враження, що ти будуєш ліан лі дінамік, але ззовні він буде набагато гірше виглядати. Та і до самої ідеї багато питань. Два радіатори при такій гпу - нащо? Обидва на проц? Ну ок... Я не знаю що за проц, але судячи з бж у якого скоріш за все тільки 4пін цпу павер, то там щось холодне. Блок живлення з початку десятих, провода якого коротші ніж треба і через це його ліпити зпереду? Та його викинути треба і все, бо скоріш за все його термін придатності вже вийшов. Якщо гпу буде ця, то нащо її боком ліпити?

Візьми jonsbo d41, постав зверху аіо замість цієї безглуздої конструкції і все буде в тебе добре, компактний кейс, знизу будуть на карту дути вентилятори, бп буде зпереду, а зверху 360 радіатор
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

DuckRider
Прототипом є Hex Gear R80 під нього і роблю (в оригіналі завеликий в всі сторони по габаритам), в Lian li бж ззаду плати, через те вони широкі , 21см мій максимум.
По вигляду побачим, поки прототип на голому профілі.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nik1985: 02.09.2023 22:08 DuckRider
Прототипом є Hex Gear R80 під нього і роблю (в оригіналі завеликий в всі сторони по габаритам), в Lian li бж ззаду плати, через те вони широкі , 21см мій максимум.
По вигляду побачим, поки прототип на голому профілі.
Ок, можу підсказати через кого можна порізати акрілові чи металеві панелі так як Ви хочете
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

DuckRider: 02.09.2023 22:17
Ок, можу підсказати через кого можна порізати акрілові чи металеві панелі так як Ви хочете
Булоб непогано, але панелі будуть пізніше, спочатку середину дороблю.

На jonsbo дивився в 1 чергу, в самого спочатку компютер був в jonsbo V9 після нього ненавиджу малі корпуса з потужним залізом. Зараз хочу кастом воду і тишини.
Все що на фото то хлам для примірки, бж буде профільний SFX там є кастомні провода короткі, проц і відяха десь 250w TDP, зара все в контурі аіо на основі 360 радіатора Alu і Х62 kraken, хватає впритик.
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

nik1985
Треба корпус піднімати хоча б на 10см на ніжки якісь, або нижній радіатор повертати на 90 градусів щоб дув у бік. Бо той прототип, з якого ти передрав, годиться лише для сбірок на ютюбі. Гаряче повітря має кудись швидко та легко діватися, а у тебе там пекло буде під ним.
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

WakeMe Так будуть ніжки десь 5 см, радіатори з двухкартним запасом, буде чуть тепле повітря.
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Взнав за виріз панелей, не дешево, замовив jonsbo d41 як казав DuckRider , прикинув шо все моє залізо з радіаторами має влізтись.
Дякую за пораду :beer: !
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

nik1985, білий чи чорний? Бо я взяв чорний(білий на фото не виразний), але вживу, білий нереально гарний. На жаль, пізно побачив.
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Барбарис чорний, він і дешевше на 8 уо і тільки він лишився на брейні і то походу останній забрав.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

nik1985, вітаю. :beer:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nik1985: 12.09.2023 21:39 Взнав за виріз панелей, не дешево, замовив jonsbo d41 як казав DuckRider , прикинув шо все моє залізо з радіаторами має влізтись.
Дякую за пораду :beer: !
Ну що ж. Вітаю, чекаємо фото :D
nik1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Золочів

Повідомлення

Приїхав, закріпив радіатори + перша примірка, дальше вже в тему про воду як то всьо правильно оформити.
Вкладення
изображение_viber_2023-09-15_21-39-52-958.jpg
Відповісти