Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dub1k: 06.11.2021 22:31 В перспективі думаю переставити залізо в такий корпус https://lian-li.com/product/o11-dynamic-mini/
красивый аквариум но температуры железа в нем вас точно не порадуют
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Alexey1977: 06.11.2021 23:03
Dub1k: 06.11.2021 22:31 В перспективі думаю переставити залізо в такий корпус https://lian-li.com/product/o11-dynamic-mini/
красивый аквариум но температуры железа в нем вас точно не порадуют
Є негативний досвід із ним ?
Я от думаю або малий брати або повно розмірну модель.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
Там дуже важливо із низу та верху вертушки без радіаторів поставити щоб був нормальний приток повітря. Якщо на верхній панелі поставити Радіатор то видув гарячого повітря ну просто ніякий дійсно, хіба що обороти підкрутити на вертушках а це буде доволі шумно.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Dub1k: 06.11.2021 23:15Є негативний досвід із ним ?
Да, температуры в нем прилично выше ожидаемых
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer
збирав щось в ньому? який конфіг?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Dark-seer: 09.11.2021 12:26 Да, температуры в нем прилично выше ожидаемых
видимо не хватило высоты ножек
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif: 09.11.2021 12:33 Dark-seer
збирав щось в ньому? який конфіг?
У меня был обычный о11д, у двух товарищей ХЛ версия и у одного мини, из 4 человек остался в нем только один, в ХЛ версии

Это корпус чисто под кастом, но радикам в нем душновато
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

По факту користуюсь доволі не практичним в плані обдуву корпусом. Знатя бокова кришка компенсує все. І звик до цього по факту. Система практично безшумна тому без проблем сиджу пів метра від ПК який знахоться на столі і не відчуваю шуму.
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчера купил бюджетный Frontier scout. В целом норм, кроме толщины металла и если ставить два HDD то сразу появляется проблема с кабель менеджментом, еле закрыл крышку из за второго жёсткого в корзине. Да и в стойки которые идут в комплекте не вкручивается ни один болт комплекта да и не комплекта тоже, пришлось доставать со старого смстемника.
Вкладення
imgonline-com-ua-Resize-PIeFO7zRai.jpg
imgonline-com-ua-Resize-WfTbZgx5zwunS.jpg
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Matumba92: 14.11.2021 12:16Frontier scout. В целом норм, кроме...еле закрыл крышку... в стойки которые идут в комплекте не вкручивается ни один болт комплекта да и не комплекта тоже
:lol:
так и надо было написать, что барахло на помойку
Такого не было даже в корпусах по 20-30 баксов никогда.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ну який товар така і ціна. Тут варто розуміти це.
По факту не економне на корпусі. Я розумію що в інтернетах рекомендують на здачу купувати корпус. Але та річ яка переживе не один Ваш АПгрейд. І якщо грамотно підібрати корпус із зазором на перспективу. То заміна корпуса буде не потрібна років 5-7 точно. І заміните корпус Ви виключно із за того що захочеться придбати щось нове.

Я 7 років тому купив собі Zalman Z9 Neo (білий). І на той час заплатив за нього доволі дофіга. На той час 960 гтх нова в магазині коштувала близько 7000 грн. і це була оверпрайснута ціна на Розетці. Із рук чи у ноу нейм магазині можна булоб купити значно дешевше. А от курпус на той час обійшовся мені близько 2000 грн. По факту це майже 1/3 ціни мідл сегменту відеокарти. На той час у мене були доволі бюджетні комплектуючі і купівля такого роду корпуса була б не раціональна в плані продуктивності/долар. Оскільки можна було б сміло докинути б цю суму і придбати дорожчу відеокарту. Але я купив корпус який мені по сьогоднішній день служить вірою і правдою. Користуватись таким корпусом було в кайф. Всі комплектуючі без проблем вписувались в нього. І процес збирання чи розбирання комплектуючих не викликали проблем. Пройшов час і цей корпус пережив 6 відеокарт та 5 процесорів, які побували в ньому. Але корпус я так і не змінив. Не то щоб він був ідеальний і мене повністю задовольняв. Але цей корпус був максимально якісно зібраний із добротного заліза та чудово продуманий на той час в плані обдуву. Чудовий дизайн який не зважаючи на його вік і досі гарно вписується у мене на столі. Звичайно час йде і хочеться його замінити. Але купити щось схоже по якості від дуже сумнівного китайського бренду зараз просто дуже складно. Оскільки топові рішення дуже здешевили за остані 5 років свою продукцію. І той же Fractal Design не такий товстий та жорсткий по залізу. Час йде а якість топових брендів на рівні дна. І просто чудовий корпус придбати якого б вистачило на років 5 дуже складно.
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir: 14.11.2021 13:53
Matumba92: 14.11.2021 12:16Frontier scout. В целом норм, кроме...еле закрыл крышку... в стойки которые идут в комплекте не вкручивается ни один болт комплекта да и не комплекта тоже
:lol:
так и надо было написать, что барахло на помойку
Такого не было даже в корпусах по 20-30 баксов никогда.
После недели использования могу отметить ещё плюс. В старом корпусе при игре в RDR2 видеокарта через полчаса прогревалась до 74-75 градусов и такая температура держалась всю последующую игровую сессию в новом корпусе через те же пол часа игры температура 64-65 градусов, выходит 10 градусов разницы, да и процессор греется на 7-8 градусов меньше. Так что к плюсам можно отнести хорошую продуваемость, при условии установки на морду 3 хотя бы самых дешёвых 120мм вентиляторов, в моем случае vinga за 85грн, ну и сзади такой же на выдув. Кстати сами вентиляторы тихие с хорошим воздушным потоком. Другое дело сколько они проработают на втулке и как долго будет длиться тихо?! Болтов к вентиляторам не идёт в комплекте, это для тех кто задумывается над покупкой самых дешёвых 120 винга с подсветкой, до что там даже коробки нет, в общем ОЕМ поставка.
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Приветствую,предлогаю на суд свое поделие.
Итак имеем Lian-Li DK3
спойлер
1.PNG
Как оказалось с неудачным размещением поддонов,в частности только один вариант креплений из-за лицевых панелей на них же :down: Второй минус при установке поддонов по краям места остается ну очень мало,так же его мало при установке 60мм радиатора на тыловой стороне.
Но имея необходимый инструмент и немного прямых рук,было решено исправить данную проблему,путем снятия 2 поддона для itx системы(врядли кто-то собирает в нем 2 компа)
,а также обрезки основного поддона и смещщения его к центру стола,а так же выпиливания панели usb и кнопок на лицевую сторону
спойлер
2.PNG
3.PNG
В итоге получилось огромное пространство под что угодно
спойлер
4.PNG
В планах замена стандартного поддона на акрил,а так же более качественная порезка и гибка трубок,делал на скорую руку-геометрия изгибов хромает :shuffle:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DTS2: 14.12.2021 12:09 Приветствую,предлогаю на суд свое поделие.
Итак имеем Lian-Li DK3
спойлер
1.PNG
Как оказалось с неудачным размещением поддонов,в частности только один вариант креплений из-за лицевых панелей на них же :down: Второй минус при установке поддонов по краям места остается ну очень мало,так же его мало при установке 60мм радиатора на тыловой стороне.
Но имея необходимый инструмент и немного прямых рук,было решено исправить данную проблему,путем снятия 2 поддона для itx системы(врядли кто-то собирает в нем 2 компа)
,а также обрезки основного поддона и смещщения его к центру стола,а так же выпиливания панели usb и кнопок на лицевую сторону
спойлер
2.PNG3.PNG
В итоге получилось огромное пространство под что угодно
спойлер
4.PNG
В планах замена стандартного поддона на акрил,а так же более качественная порезка и гибка трубок,делал на скорую руку-геометрия изгибов хромает :shuffle:
столы-корпуса - топ :up:
акрил? не тот случайно что от дуновения ветра карапается?
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Paradox1306: 14.12.2021 12:11
DTS2: 14.12.2021 12:09 Приветствую,предлогаю на суд свое поделие.
Итак имеем Lian-Li DK3
спойлер
1.PNG
Как оказалось с неудачным размещением поддонов,в частности только один вариант креплений из-за лицевых панелей на них же :down: Второй минус при установке поддонов по краям места остается ну очень мало,так же его мало при установке 60мм радиатора на тыловой стороне.
Но имея необходимый инструмент и немного прямых рук,было решено исправить данную проблему,путем снятия 2 поддона для itx системы(врядли кто-то собирает в нем 2 компа)
,а также обрезки основного поддона и смещщения его к центру стола,а так же выпиливания панели usb и кнопок на лицевую сторону
спойлер
2.PNG3.PNG
В итоге получилось огромное пространство под что угодно
спойлер
4.PNG
В планах замена стандартного поддона на акрил,а так же более качественная порезка и гибка трубок,делал на скорую руку-геометрия изгибов хромает :shuffle:
столы-корпуса - топ :up:
акрил? не тот случайно что от дуновения ветра карапается?
Lian li металл +люминий онли :laugh:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DTS2: 14.12.2021 12:24
Lian li металл +люминий онли :laugh:
я про планы на замену
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Paradox1306: 14.12.2021 12:29
DTS2: 14.12.2021 12:24
Lian li металл +люминий онли :laugh:
я про планы на замену
Черный акрил 3мм либо после покраска
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DTS2: 14.12.2021 13:12
Paradox1306: 14.12.2021 12:29
я про планы на замену
Черный акрил 3мм либо после покраска
ну так да, а то это еще та головная боль, а не материал. ждемс тогда новых фото :)
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Наконец-то поменял шланги на своём Eisbaer LT360 чтобы стало аккурантее в корпусе, получилось вот так
спойлер
PXL_20211216_113244148.jpg
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ortyomko: 16.12.2021 11:51 Наконец-то поменял шланги на своём Eisbaer LT360 чтобы стало аккурантее в корпусе, получилось вот так
спойлер
PXL_20211216_113244148.jpg
Приховай віддзералення підсвідки із низу кожуха корпуса і буде доволі не нав'язлива реалізація підсвідки. Спробуй її обернути до скла тоді можливо не побачеш віддзеркалення діодів. А так акуратно і красиво.

Відправлено через 12 хвилин 14 секунд:
А я щось не розумію в чому прікол цих столів компютерних. Виглядає якось наче колхоз із 90-х.
Зробити красиво в середині також складно. Оскільки дуже багато простору і треба добряче вкластись та заморочитись. Що виходить не всім. А напів пустий простір виглядає якось не дуже завершеним. У таких столах відчувається пустота в середині. Я колись працював за стікляним столом. Довелось замінити дуже неоднозначні відчуття. Дерево значно інші відчуття перебування (роботи) за ним.
Вписати в інтер'єр також такий стіл важко. Тому як на мене дуже не однозначний форм фактор та не дуже візуально ефектний вигляд. І доволі не найкращі матеріали для комфортної роботи за ним (в плані відчуття тактильного але це дуже суб'єктивно та індивідуально). І ціна у нього не мала. Ну якісні столи не можуть бути дешевими. А в плані якості там все ок.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dub1k: 16.12.2021 16:11
спойлер
А я щось не розумію в чому прікол цих столів компютерних. Виглядає якось наче колхоз із 90-х.
Зробити красиво в середині також складно. Оскільки дуже багато простору і треба добряче вкластись та заморочитись. Що виходить не всім. А напів пустий простір виглядає якось не дуже завершеним. У таких столах відчувається пустота в середині. Я колись працював за стікляним столом. Довелось замінити дуже неоднозначні відчуття. Дерево значно інші відчуття перебування (роботи) за ним.
Вписати в інтер'єр також такий стіл важко. Тому як на мене дуже не однозначний форм фактор та не дуже візуально ефектний вигляд. І доволі не найкращі матеріали для комфортної роботи за ним (в плані відчуття тактильного але це дуже суб'єктивно та індивідуально). І ціна у нього не мала. Ну якісні столи не можуть бути дешевими. А в плані якості там все ок.
на вкус и цвет как говорится, мне вот цвета ноктуа напоминают кое-что и проме как блевать от них не тянет, но кому-то нравится. прикол столов в том что у тебя под руками всё, при чем буквально, выглядит очень необычно ну и пожалуй самый экономный вариант в плане места
Відповісти