Выбор принтера/МФУ всяких разных - здесь

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

Loz:
HP M137fnw vs Xerox B215 vs Brother DCP-L2540DNR , що таки краще вибрати?
M137 для ваших об'ємів достатньо. Його ресурс повинен бути десь 40000-60000 сторінок до серйозного ремонту. При 250 сторінках на місяць, це 13-20 років роботи :) . Скоріше вилізуть проблеми, які пов'язані з часом, а не пробігом. З іншої сторони дуплекс в Xerox B215 і Brother DCP-L2540DNR дуже зручна штука і при малих об'ємах друку.
можна приклад таких?
Плюс мінус у всіх виробників приблизно однаково, бо майже всюди CIS витіснив CCD. Бувають проблеми з чисто механічною надійністю сканера (привіт HP).
тоді може не варто дивитися в сторону HP M137fnw, адже сканер також потрібний хороший, ну хоча б надійний
Loz
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Miki+:тоді може не варто дивитися в сторону HP M137fnw, адже сканер також потрібний хороший, ну хоча б надійний
До M137 моя ремарка не стосується.
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

HP M137fnw
прочитавши ще раз характеристики, не бачу там дуплексного друку, тоді що краще вибрати з
Xerox B215 і Brother DCP-L2540DNR
щоб не було гемору з заправкою
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

може зможе хтось підсказати що краще вибрати? потрібно друкувати, сканувати, копіювати, хотілось би щоб розхідники обходились не дорого, тобто без замінів чіпа і т.д.

пропонували ще Samsung Xpress M2870FD
Loz
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Miki+:пропонували ще Samsung Xpress M2870FD
Майже те саме, що B215. Зроблений на подібному шасі. Знятий з виробництва.
UzVN
Junior

Повідомлення

HP M137fnw это тот же самс M2070, я б рекомендовал Kyocera Ecosys M2135dn (1102S03NL0)(m2040 и m2135 близнецы по механике, разница тольков поддерживаем картридже), механика живучая, ролики захвата нужно менять при пробеге в +-50.000, заправляется легко и не принужденно (даже официалы по 300-350грн), единственный нюанс это печка, каждые 25-30к нужно делать ТО(замена "полотенца" и смазка спец маслом) это где-то 1500-2000 зависит от сервисного центра.
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Какой сейчас принтер лучше взять недорогой до 1000грн (б/у, струйник, лазерник), печатать чисто текст или ч/б векторную графику? А то их валом всяких и по 200 грн (ну + 400 на картридж, если старый мистермускулом не возьмётся), но надо ещё чтоб тонкие линии шириной в 0.1мм нормально контрастно печатались, тут наверное лазерники вообще в пролёте будут.
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

я так розумію що з Xerox B215 Brother DCP-L2540DNR Samsung Xpress M2870FD можна любий вибирати, дякую за допомогу
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

принтер Brother HL-L2340DWR.

Треба перезаправити TN-2335. Підскажіть якісну фірму для презаправки картріджа?

Підскажіть хто стикався з сумісними картріджами для Brother? хочу взяти про запас додатковий сумісний картрідж
Цікавить щоб сумісний теж можна було без проблем заправляти.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я є власником HL-L2340DWR, на днях прийшлось перезаправляти картридж що йшов з заводу: ТN-2335.
за 100 грн поставили фладок від 2375, він має інакшу форму. І за 200 грн його заправили на повну. Тобто за 300 грн тепер у мене ТN-2375.
Якість друку поки чудова.
Як відрукує більшу частину відпишуть щодо яккості друку.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Добрый день, был у кого такой? https://comfy.ua/mfu-cvetnoj-pechati-ca ... -e414.html
Хочу взять для печати текста (много) и цветной печати (немного).

Отправлено спустя 3 часа 31 минуту 3 секунды:
Или же вот, только что посоветовали, говорят нареканий нет https://comfy.ua/ua/printer-dlja-cvetno ... 9c007.html

Отправлено спустя 1 час 59 минут 2 секунды:
а тут такой же по цене, но со сканером https://rozetka.com.ua/canon_3773c007/p ... /comments/


печать примерно до 400-500 листов в месяц
Rex
Member

Повідомлення

печать примерно до 400-500 листов в месяц
Да вы разоритесь на расходниках :lol:
Берите что-то со встроенной СНПЧ. На ум приходит модель G3411

Отправлено спустя 36 секунд:
А вообще, при таких объемах лучше смотреть лазерник
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Rex: 25.08.2021 15:43
печать примерно до 400-500 листов в месяц
Да вы разоритесь на расходниках :lol:
Берите что-то со встроенной СНПЧ. На ум приходит модель G3411

Отправлено спустя 36 секунд:
А вообще, при таких объемах лучше смотреть лазерник
Так и живем, учителя мизер получают, а печатают словно на всю Верхновну Раду :D

Дороговато конечно. А до 3,5-4к грн да со сканером я так понимаю всё примерно одинаковое "Г" ?(
Rex
Member

Повідомлення

glumak
Почему сразу "Г"? нужно выбирать. Если не лазерник, то принтер с СНПЧ - ваш выбор
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Rex: 25.08.2021 18:34 glumak
Почему сразу "Г"? нужно выбирать. Если не лазерник, то принтер с СНПЧ - ваш выбор
Наверное, на этом остановлюсь
https://comfy.ua/ua/mfu-cvetnoj-pechati ... 6z95a.html
Всё что нужно есть, да и цена + -
Единственное, что смущает - это цена оригинальных чернил (до 400 за 100-130мл)....

Отправлено спустя 15 минут 49 секунд:
Более того, оригинальная вообще пишет на многих сайтах - снята с производства(
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

glumak: 25.08.2021 14:47 Хочу взять для печати текста (много) и цветной печати (немного).
печать примерно до 400-500 листов в месяц
це дві різні задачі,
для тексту треба брати лазерник бажано щось таке де не залочені картриджі, той же brother. Чи обирати моделі hp, Samsung, canon
постарше, які можна прошити і відв'язати від перевірки картриджів на оригінальність.
Як правило найшовіші моделі HP(і самсів, це тепер одне і теж)
мають дуже просуноті системи захисту.

Для кольорового друку треба струйник, але тут таж історія з чіпованими та залоченими картриджами.
тому струйник, обов'язково має йти з снпч. І не забувати регулярно друкувати 1-2 сторінки з кольором щоб головки не засохли.
і вони доречі теж добротно коштують. Тому якщо вам трішки кольорового друку треба то порахуйте.
можливо вам вигідніше в принтсервіси ходити кольоровий друк робити.
vblack2021
Junior

Повідомлення

Доброго дня
Порадьте будь-ласка МФУ для невеликого офісу, біля 3000 сторінок в місяць.
Сканер з можливістю сканування на електронну пошту та адресною книгою.
Більш-менш свіжий, щоб була можливість такий придбати в найближчі пару років.
І, звичайно, поменше проблем з заправкою та надійністю.
Дякую!
Rex
Member

Повідомлення

vblack2021
МФУ потрібен різнокольоровий чи монохромний? :rotate:
vblack2021
Junior

Повідомлення

Rex
Монохромний
lamer
Member
Аватар користувача
Звідки: стольний град Русі -- Київ

Повідомлення

Доброго дня :)
Хочу купити Canon PIXMA G 3411/3420. Відговорить, або порадьте щось інше до 8000 грн.
Вимоги:
- для домашнього користування;
- ч/б і кольоровий друк до 100 стор./місяць;
- сканування документів/схем;
- WiFi;
- друк з мобільних пристроїв;
- бажано з лінукса (опційно);
- мабудь вбудований СНПЧ бо ціни на картріджи виглядають геноцідом (але цей пункт обговорюється) може з картріджами вигідніше.
Головне питання чи потрібен мені принтер з СБПЧ? Чи краще взяти з картріджами а потім, якщо буде потреба додати СБПЧ.
Дякую.
Відповісти