Выбор компьютерного кресла, стола и тп

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Tesseract
Member

Повідомлення

fludimir
Я би взяв Ікею, і замовив у місцевих майстрів кастомну столешню.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 05.04.2023 16:33Я би взяв Ікею, і замовив у місцевих майстрів кастомну столешню.
згден
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fludimir: 05.04.2023 16:15Нужно уже определиться с выбором стола, главное требование к которому это высота от пола до края столешни 68-70см.
.......
может кто-то посоветовать что либо еще, или выбирать наиболее подходящий компромисс из этих?
Только под заказ. И попроси вырезать 2 см чушки, если ты уж так часто регулируешь высоту стола на +/- 2 см и это ну мегакритично. .
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

а кстати может кто порекомендует, кто у нас делает хорошие и недорогие столешницы? желательно конечно в Днепре
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Volodimir
c тех пор как поставил высоту 68см не регулирую вообще, тк с этой высотой исчезла боль в спине после работы за пк. Проблема в том что столов высотой 68см никто не делает, 90% столов 75+, потому и рассматриваю регулируемые варианты

Tesseract
Hotspur
в принципе к такому варианту и склоняюсь, так что присоединюсь к вопросу где заказать столешницу? В идеале чтобы это был не прямоугольный кусок дсп с торцовкой, а эргономичная форма, плавные углы, вырезы под кабеля и удобная форма для рук на краю.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

fludimir: 05.04.2023 18:37 Volodimir
c тех пор как поставил высоту 68см не регулирую вообще, тк с этой высотой исчезла боль в спине после работы за пк. Проблема в том что столов высотой 68см никто не делает, 90% столов 75+, потому и рассматриваю регулируемые варианты

Tesseract
Hotspur
в принципе к такому варианту и склоняюсь, так что присоединюсь к вопросу где заказать столешницу? В идеале чтобы это был не прямоугольный кусок дсп с торцовкой, а эргономичная форма, плавные углы, вырезы под кабеля и удобная форма для рук на краю.
еще вариант: я себе взял подставку под клаву-мышь такого типа - https://www.ebay.com/itm/404122312451
регулируется высота, наклон и поворот влево-вправо, не знаю как можно сидеть со свисающими локтями со стола, у меня эта подставка почти на коленях лежит

вот такая посадка, откинулся, подвинул на колени и работаешь
спойлер
Screenshot_1.png
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

кожен день проходжу біля шоурума кулік сістемс
вони все так же гівно?
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

quadrotony: 05.04.2023 21:12 кожен день проходжу біля шоурума кулік сістемс
вони все так же гівно?
Зашли бы и спросили у них на прямую.
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Smok
интересный вариант, всего 300 баксов за то чтобы вспомнить о столах с выдвижной подставкой для клавиатуры :super: но мне видится не очень удобно из-за маленького размера этой штуки
не знаю как можно сидеть со свисающими локтями со стола
в том то и дело что не надо. В моем случае при высоте стола в 68см столешница немного выше подлокотников кресла и руки как раз очень удобно лежат и на столе и на подлокотниках, спина расслаблена, именно этого мне и нужно достичь с новым столом
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quadrotony: 05.04.2023 21:12вони все так же гівно?
завжди

Відправлено через 58 секунд:
Smok: 05.04.2023 21:07вот такая посадка, откинулся, подвинул на колени и работаешь
мені тупо під мишку треба 40 на 40 місце :lol:
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Був сьогодні у Kreslalux, перепробував з два десятка ергономічних крісел. Півтори години крутив налаштування, підлаштовував під себе, і.... в жодному не було комфортно. Повівся на захоплення форумчан кріслами Ergohuman і взяв його варіацію - MIRUS-IOO, вона була найменш дискомфортна для мене. Сиджу, пробую звикнути) Може в мене щось не так з тілом (?), але крісло зліва мені комфортніше:
Зображення
overload17
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

IrosLAV: 05.04.2023 23:51 Був сьогодні у Kreslalux, перепробував з два десятка ергономічних крісел. Півтори години крутив налаштування, підлаштовував під себе, і.... в жодному не було комфортно. Повівся на захоплення форумчан кріслами Ergohuman і взяв його варіацію - MIRUS-IOO, вона була найменш дискомфортна для мене. Сиджу, пробую звикнути) Може в мене щось не так з тілом (?), але крісло зліва мені комфортніше:
Зображення
До двох тижнів вам може бути дискомфортно і будете відчувати болі в різних частинах тіла. В мене було так само коли з геймерського пересів на Herman Miller Aeron. Але після адаптації більше не захочется сидіти на інших.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

IrosLAV
а скільки дюймів ваша шпаківня має? то той во О-лед :gigi:
підставка як в СХ
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 06.04.2023 01:03 IrosLAV
а скільки дюймів ваша шпаківня має? то той во О-лед :gigi:
підставка як в СХ

65CX :beer:
Думав, тимчасово підключу, поки немає монітора, але тепер так кайфанув від діагоналі, що монітора вже й не хочу.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Слава Богу що це не 42, яку я хочу :lol:
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

overload17: 06.04.2023 00:50До двох тижнів вам може бути дискомфортно і будете відчувати болі в різних частинах тіла. В мене було так само коли з геймерського пересів на Herman Miller Aeron. Але після адаптації більше не захочется сидіти на інших.
К креслу не нужно адаптироваться - если его не получается адаптировать под себя, то это не твоё кресло. Привыкать 2 недели - вообще нонсенс.
overload17
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Volodimir: 06.04.2023 17:54
overload17: 06.04.2023 00:50До двох тижнів вам може бути дискомфортно і будете відчувати болі в різних частинах тіла. В мене було так само коли з геймерського пересів на Herman Miller Aeron. Але після адаптації більше не захочется сидіти на інших.
К креслу не нужно адаптироваться - если его не получается адаптировать под себя, то это не твоё кресло. Привыкать 2 недели - вообще нонсенс.
Что вы подразумеваете под "адаптировать под себя", а будет ли это правильная посадка?

И если не слышали про "break-in period" она же обкатка, то не значит что такого нет. Весь реддит пестрит относительно break-in period на Herman Miller, но вам же лучше знать
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

overload17
В жигулях за рулем ездили? Тоже такой себе брейкинпириод. Привыкают люди... Только в нормальных авто его нет вообще, но вам виднее.
morgoncore
Junior

Повідомлення

Підкажіть, в чому різниця між Ergohuman Standart та Ergohuman plus? лише кут нахилу? За 26к наче дорого, а за 18 ще норм..
morgoncore
Junior

Повідомлення

https://kreslalux.ua/kresla-rukovoditel ... nogo-cveta
загалом вирішив взяти саме таке крісло, менеджер Петро Соловій так і не зуміг мені пояснити яка різниця в механізмах цього крісла і ergohuman plus, лише пропонував приїхати до них і самому перевірити, тому що НА СЛОВАХ НЕ ПОЯСНИТИ і РІЗНИЦЯ КОЛОСАЛЬНА!!!!
Крісло класне, зручне, можу рекомендувати

Відправлено через 26 хвилин 16 секунд:
morgoncore: 21.04.2023 15:54 https://kreslalux.ua/kresla-rukovoditel ... nogo-cveta
загалом вирішив взяти саме таке крісло, менеджер Петро Соловій так і не зуміг мені пояснити яка різниця в механізмах цього крісла і ergohuman plus, лише пропонував приїхати до них і самому перевірити, тому що НА СЛОВАХ НЕ ПОЯСНИТИ і РІЗНИЦЯ КОЛОСАЛЬНА!!!!
Крісло класне, зручне, можу рекомендувати
доповню, менеджер зателефонував і пояснив різницю між кріслами, яка для мене не є сильно критичною. Тому якщо вас цікавить різниця між ними, краще телефонувати і вам пояснять :)
Відповісти