Выбор компьютерного кресла, стола и тп

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lightbuilder
Junior
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Підкажіть будь ласка, бо пошуком по форуму не знайшов. Diablo V-Basic та V-Commander що за звірі? https://ua.diablochairs.com/index.php?r ... ct_id=3743 Начебто на Ергохуманів схожі, але ціна трохи за 12 та 15 тисяч відповідно. Чи то китайська копія за вдвічі дешево, чи все ж варто розглянути?
Tesseract
Member

Повідомлення

Lightbuilder
Це навіть не копія, просто китай у схожій стилістиці.
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

может подскажет кто, какое кресло может подойти при росте 198 см (вес 85)? а то сегодня объездил пару магазинов, то высота подъёма маленькая, то (в основом) лопатки упираться в подголовник. Хочу спинку с поясничной поддержкой, так как проблемы со спиной. По удобству понравилось GT RACER B-212A, но там маленькая высота сиденья (колени чуть согнуты) и подголовник при максимальной высоте в районе шеи. Рассчитывал на сумму в пределе 10-12к, вот при заказе онлайн как-то и не готов столько отдавать, и если не подойдет заморачиваться с отправкой обратно.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlteaXL
Думаю, під "габарити" чудово підійшло б Anda Seat Kaiser 2 розміру XL, але з новим курсом воно вже в бюджет не влазить :(
P.S. В січні по акції було 9999 грн.
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

Васильович
дякую, так, сидів в ньому, по розмірам нормально, але не подобається подушках, вона ніби давить а не підтримує, а без неї прогинаєшься і скручуєшся в ньому...
Tesseract
Member

Повідомлення

Вживаний аерон пошукайте, вам підійде розмір C.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Васильович: 10.08.2022 15:06 AlteaXL
Думаю, під "габарити" чудово підійшло б Anda Seat Kaiser 2 розміру XL, але з новим курсом воно вже в бюджет не влазить :(
P.S. В січні по акції було 9999 грн.
Категорически не советую. Можете почитать мой отзыв на него в этой теме.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ainger
Сиджу на Anda Seat Kaiser 2 XL з січня 2022.
Загалом враження позитивні, особливо після офісного (хоч і далеко не найгіршого крісла).

P.S. По-ходу, це мій випадок, я 1,75м:
Зато человеку пониже подошла.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Anda Seat Dark Demon Size L Black (AD19-01-B-PV) варто брати? Чи може щось краще є в цій ціновій категорії?

Отправлено спустя 29 минут 27 секунд:
Таке ще порадили: COMFORT SEATING ENJOY BUDGET.
Tesseract
Member

Повідомлення

ARomanA
Що саме ви хочете отримати, які у вас розміри і вага?
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Tesseract
Підтримку спини та шиї. Працюю багато за ПК, поперек і шия страждають.
~ 182 см, 75 кг
Mavromatis
Member

Повідомлення

ARomanA
Якщо Ви довго працюєте за ПК - то геймерське крісло навряд чи допоможе Вашому попереку.
Гугліть такі крісла як ENJOY BUDGET або ERGO CHAIR 2 - і обов'язково знайдіть можливість приміряти крісло перед покупкою, щоб зрозуміти чи воно підходить чи ні
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ARomanA: 11.12.2022 19:08 Anda Seat Dark Demon Size L Black (AD19-01-B-PV) варто брати? Чи може щось краще є в цій ціновій категорії?

Отправлено спустя 29 минут 27 секунд:
Таке ще порадили: COMFORT SEATING ENJOY BUDGET.
За ваш вибір не знаю, але сам володію Anda Seat Kaiser 2 XL, дуже зручне та много функціональне, також андесіт дуже лояльна компанія, тому варто приміряти і якщо подобається, брати
Mavromatis
Member

Повідомлення

WSavage
Комфорт та зручність - це дуже особисте, суб'єктивне. Крісла - треба міряти, тестувати декілька днів - і тільки після цього - приймати рішення про покупку.
Це в першу чергу стосується людей, які довго працюють за ПК. Людина яка працює по 12-14 годин сидячи - це один випадок, а "задрот"....тобто "геймер" - це зовсім другий випадок.
Tesseract
Member

Повідомлення

ARomanA
IKEA GRUPPSPEL ще гляньте. Вага і зріст у мене майже такий же, як у вас. Я довгий час сидів на їхньому HATTEFJÄLL і у мене про нього хороші враження. Місяць назад мені привезли добре відреставрований Steelcase Leap V2, який вважається одним з топів серед крісел, але я не можу сказати, що він сильно виграє в Ікеї. Налаштувань звичайно в ньому вдвічі більше, але після підгонки під себе, я не відчув сильної різниці. Правда ще не пробував повернутись назад до Ікеї. Можливо буде сюрприз :)
Pewkins
Junior

Повідомлення

По собі можу сказати шо ігрові крісла не така вже й зручна тема. Краще ергономічне взяти з матеріалом сітка но і тут у нас будуть проблеми. В Україні на розетці і т.д. нічого толкового не знайдеш. Є якісь дрова по 18 тисяч, но тут народ жаліється на жахливу якість, відсутність болтів і ломучі колесики.
Єдиний варіант що був ідеальним - Herman Miller Aeron та майже хороший Herman Miller Embody. Но ці штуковини коштують 35-60 тисяч навіть вживані.
adsdsome
Member

Повідомлення

всем привет, ищу бюджетный вариант для посидеть дома за компом, есть варик Ikea huvudspelare ~2к грн и Маркус ~3к грн(но состояние среднее) что посоветуете взять из этих двух вариантов + мб есть недорогие альтернативы ?
сижу в среднем от 2х до 5ти часов (с перерывами на покушать/размяться)
Tesseract
Member

Повідомлення

У Маркуса ергономіка усе ж краща.
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

adsdsome
ikea flintan
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Pewkins: 17.12.2022 21:13 По собі можу сказати шо ігрові крісла не така вже й зручна тема. Краще ергономічне взяти з матеріалом сітка но і тут у нас будуть проблеми. В Україні на розетці і т.д. нічого толкового не знайдеш. Є якісь дрова по 18 тисяч, но тут народ жаліється на жахливу якість, відсутність болтів і ломучі колесики.
Єдиний варіант що був ідеальним - Herman Miller Aeron та майже хороший Herman Miller Embody. Но ці штуковини коштують 35-60 тисяч навіть вживані.
мирру можно или саюл, они в разы дешевле ~15к
Відповісти