Apple Watch Ultra 2

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання.
Оскільки чомусь , що одивно теми по цих годинниках не знайшов і є трохи вільного часу, то вирішив створити і написати ( :tomat: не кидати , якщо десь є інша , а прощу будь ласка перенести ці повідомлення туди ).
Факт той , що мій старший син у свої 14 поки його однокласники за компами і т.д. хоче мабуть встигнути все - плавання , гра на фортепіано , англійська , походи в Карпати , які від мене десь 60-80 км ( залежно куди їхати ) і ряд інших пригод :gigi: на його дупу B-) .
Вирішив дитині зробити подарунок , а саме від яблучних ультра 2 . Но тут сьогодні попало в ютубі в очі відео , що цього року мають випустити їх нову якусь суперпупердупер версію .
Питання - брати ультра 2 чи все ж таки зачекати презентації і купити малому останні :rolleyes: ?, бо використовуватись вони будуть на 100% я в цьому впевнений :super: B-)
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Если для спорта лучше взять garmin на них по ant можно пульсометр подключить
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

А у эти эпл вотчи начали держать заряд? Хотя бы неделю держат уже?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 09.06.2024 16:52 Если для спорта лучше взять garmin на них по ant можно пульсометр подключить
Я бачив і їх , но він зараз має 13- й айфон ( можливо віддам йому свій 15-й про макс - це вже буду бачити по-обстановці в себе) і хотів би , щоб все функціонувало без жодних "але" . Сьогодні дивився огляди на ультра 2 і тут пишуть , що будуть нові. Умовно платити 1000$ за старшу версію не хочеться , якщо буде нова :insane: . Казати поки йому не хочу, щоб не підгорало завчасно :gigi: . Но чи вартує чекати цих півроку чи ск там буде на нові ? Зараз ще може знайду якусь інфу , но я за ост 2 роки випав з теми техніки... А сидіти годинами шукати інфу я просто фізично не маю часу...

Відправлено через 37 секунд:
The_Rusik
Пишуть вроді, що 2 дні :rolleyes: , не знаю , чесно .
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

viperest1: 09.06.2024 16:59чи вартує чекати цих півроку чи ск там буде на нові
потом еще год год и опять новые - так вечно можно ждать, а к тому времени станет точно понятно что от них нужно, а что не нужно, если такой активный не убьет их, то обменяешь с доплатой на новые

бери сейчас
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Зачем 14 летнему юнцу 49мм будильник на руке?
Купи 40мм девятку и не занимайся фигнёй

P.S.
Для спорта/туризма - Garmin и ему подобные.
Для уведомлений, Apple Pay, управлением громкостью и т.д. - Apple Watch
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DEVES: 09.06.2024 20:36 Зачем 14 летнему юнцу 49мм будильник на руке?
Купи 40мм девятку и не занимайся фигнёй

P.S.
Для спорта/туризма - Garmin и ему подобные.
Для уведомлений, Apple Pay, управлением громкостью и т.д. - Apple Watch
Такий самий оверкіл, проте ще й з поганою автономністю
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DEVES
Мій малий не такий вже і малий 188 см зросту , хіба , що ще потрібно то ваги трохи набрати , но це теж не критично. Рука там теж нівроку кулак вже більший ніж в мене ( я маю 170 см ) , нога 44 розмір . Тому хоч і 14 но хлопака великий .
Думаєте , що може його десь добити ? , і такі ці Гармін :shuffle: ? Просто про останні зовсім нічого не знаю , а от щоб ритись в інтернеті і шукати огляди , то хіба лише на вихідні і то не факт… :insane:

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Буду дивитись огляди , як мене ця справа бісить якщо чесно :( :gigi:
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

гарміни чисто для спорту/туризму (так там є лінійка вену типу відповідь на вотчі, але ні, там тік гарний екран), з айфоном працють добре гарміни (сам 12 та 13 айфон з двома вену2 зв*язав і все ок), пан DEVES коротко і чітко вище описав на що Вам дивитись :beer:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дайте будь ласка точну назву моделі :beer:

Відправлено через 21 секунду:
dimon2277
:up:
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

ну гарміни майже на кожен гаманець будуть (їх і б/у норм так продають), але треба розуміти що таке гарміни і яка модель на що розрахована, наприклад лінійка вену скоріш для міста, фенікс шось універсальне, інстінкт типу шось фенікса, але екран монохромний і багатьох функцій немає (карти наприклад), фореранер це для бігу більше, для дайвінгу марк кʼю наче
якби я зараз брав би собі гарміни то мабуть дивився би на фенікс 7/7х (там ще є версії з сапфіровим склом)
але ще раз скажу - гарміни дуже на «любитєля» (ось суто спортсменам і туристам гарний вибір якщо на вибір гармін чи епл стоїть), треба розуміти що береш
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шановні - якщо вам від цього легше , то можете ставити хоч по 20 мінусів , я вже вийшов з того віку , щоб за це переживати :lol: :lol: :lol: .
Просто цікаво - чого в вас так пердаки підгорають :gigi: :gigi: :lamer: ? , якщо навіть коли я людині подякував , то теж вліпили. Чи то просто :mad: завість :mad: завість , що собі не можеш того купити :-/ )?
Xan Kriegor
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Нащо брати ультру, якщо є СЄ 2-го покоління та звичайні дев'ятки? Малий хоч з годинником звичайним ходить? Йому воно взагалі треба? Можна і джишокі розглянути, до речі, якщо просто годинник треба витривалий й готовий до пригод.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1
Чекати чи ні - тут я не буду рекомендувати. По досвіду себе і знайомих можу сказати наступне. Серед усіх функцій на постійній основі використовуються лише кілька. Повідомлення, знайти телефон, сам годинник, інколи оплата ну і відслідковування навантажень (тренувань).
Не слухайте хто каже про 40мм, вони маленькі. В мене дружина тендітна дівчинка ходить з 45мм і виглядає все красиво і гармонічно.
Основний мінус - це час роботи. Мене банально харило заряджати кожні 2 дні, тому порозпродував всі Гелексі Вотчі, Гарміни з Оледами і все шо до мене приїжджало.
Зараз використовую Suunto 9 Peak. Класний годинник, прям от з першого погляду сподобався. А враховуючи, шо купив за 120$, то взагалі. 2 тижні на одному заряді, точні сенсори. Займаюся реабілітацією, то пару раз міряв тиск. Пульс на тонометрі і на годиннику завжди однакові. Нема функції пошуку годинника, шо трохи бісить. В оновленій версії додали. Хвастанусь своїм першим походом на вершину... https://maps.suunto.com/move/user660521 ... 7fab59c930
Крім часу роботи, друге критичне питання - це дизайн. Все ж таки це аксесуар і від повинен подобатися. Мені важко уявити, щоб хтось, хто вже користується еплом - був невдоволений еплвочами. Ще й такими топовими. Враховуючи, що ті ж гарміни і суунто теж не найдешевші апарати - ризик доволі великий. Та і неприємно коли подарунок не подобається.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Xan Kriegor
З годинником завжди. Кварцовий має , а також від сяомі мі бенд 6
ervin
Дякую , за вичерпну відповідь :beer: :super:
Xan Kriegor
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

viperest1, тут, в принципі, вже відписали про найголовніший косяк яблучних годинників - автономність. Ультра тримає краще. Ну, як краще: замість одного дня роботи будете мати аж цілих 2. Чекати нового я б не став, адже, як завжди, отримаємо мінорне оновлення.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Xan Kriegor
:beer: дякую , зрозуміло.
Xan Kriegor
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Ну і плюс враховуйте, що і телефон почне помітно швидше сідати після підключення годинника, хоча, можливо, на свіженьких про максах це буде не так драматично
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Xan Kriegor: 11.06.2024 14:43 Ну і плюс враховуйте, що і телефон почне помітно швидше сідати після підключення годинника, хоча, можливо, на свіженьких про максах це буде не так драматично
В мене батареї вистачає на два дні , думаю , що з підключенням годинника на добрий день стане точно.
На вихідні ( якщо зможу) , то буду див огляди знову . Малому сказав - хоче від ябка . Візьму другу ультру і не буду мабуть забивати мозок .

Р.S. ото в якогось др.очу.на підгорає :lol: :lol: :lol: , не плакай - йди заробляй гроші і собі купиш ( якщо це для тебе за щастя , то можеш і тут мінус влупити :lol: :lol: :lol: ).
Відповісти