Клавиатура механика с нормальным пробелом

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
alex_dey
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Посоветуйте механическую клавиатуру до $100. на редах неаверное.
Для Игорей короче))
Главная характеристика - что бы пробел проектировал не уе**н.
А именно - без скоб, люфтов, и что бы если вынял то нормально вствавлялся как любая другая клавиша.
Я не особо шарю, но должны ж быть пробелы на нескольких кнопках или с каким то более человеческим креплением чем металлическая скоба..
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

О! А бувають клавіатури із нормальним пробілом — щоб якщо на її край натискаєш, то вона спрацьовує! І не потрібно, під час гри, напомацки шукати де там середина, щоб ГГ таки підплигнув, та ще й вчасно, а не потім?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Bloody B830/B930 оптикомеханіка за 50у.е. Пробіл жодного разу не залипав, тицяй хоч в краєчок, але вони м'якші ніж "реди" і без тактильної віддачі, зате й тихші.
У B9XX трохи кращі свічі, на B8XX вони дууже м'які, до такого важко звикнути
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alex_dey: 18.02.2024 22:05 но должны ж быть пробелы на нескольких кнопках или с каким то более человеческим креплением чем металлическая скоба..
Таке відчуття, що ти клавіатури сучасні ніколи не бачив, яка металева скоба? :laugh:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bloody - треш, що мишки, що клави. Можливо в якомусь бюджетному сегменті не зовсім все однозначно, але здебільшого так.
alex_dey
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

tolebamber
Да спасибо, посмотрел - прикольнаяштука.
Но забыл дописать, что нам-пад нужен. Работаю еще частенько из дома.
Заказал Hator Rockfall 2 Mecha. Посмотрю на нее, если что ее на работу заберу а домой что то еще присмотрю.
Сейчас у меня PATRIOT Viper V765 Kailh Red. В целом неплохая. Но пробел разболтался. Вначале скрипел, потом люфтить начал. Я его крутил вертел, что бы уменьшить люфт - в итоге вообще крепление повредил. В общем клаву без стабилизвторов на пробеле я больше не возьму.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

VovaII: 18.02.2024 22:38 О! А бувають клавіатури із нормальним пробілом — щоб якщо на її край натискаєш, то вона спрацьовує! І не потрібно, під час гри, напомацки шукати де там середина, щоб ГГ таки підплигнув, та ще й вчасно, а не потім?
абсолютна більшість клавіатур, навіть в ультрабюджетному сегменті
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 18.02.2024 22:38 О! А бувають клавіатури із нормальним пробілом — щоб якщо на її край натискаєш, то вона спрацьовує! І не потрібно, під час гри, напомацки шукати де там середина, щоб ГГ таки підплигнув, та ще й вчасно, а не потім?
моя стара вінга за 90грн, якій вже років 5, так уміє :rotate:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

tolebamber
Хаторовська оптомеханіка - супер за її гроші. З липня 2023 в користуванні - дуже задоволений.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

AntonyKandaurov
Да, но тс купил не оптику(
Відповісти