Мерзне рука від мишки

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Автор
Повідомлення
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

В мене постійно мерзне рука від мишки, особливо взимку. Хоча температура в кімнаті 22. Влітку менше, але все одно. Ліва не мерзне.
З цим щось можна зробити?
спойлер
Я бачив є отакі штуки, але це трохи занадто. :gigi:
https://gizmodern.com/products/heated-h ... -mouse-pad
AndP
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Хотел написать: Варежку одевай, а ты и сам нагуглил :lol:
vpchelko
Member

Повідомлення

50 грамм для разгона принимай.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Є 3 варіанти: уфо взяти і направити в сторону килимка миші, вмонтувати каталітичний обігрівач в мишку(поважчає суттєво), звернутися до лікаря бо це тривожний симптом або судин, або неврологія... Себе потрібно любити і піклуватися.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Неправильна поза, низько сидите, передавлюєте руку
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Может што то с кровообращением?
Или с позой, в которой мышка юзается :gigi:
(не ну там ноги подмерзают зимой, или в принципе прохладно, но шоб рука от мыши мерзла - такое слышу впервые :laugh: )
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

+1 до питання по ергономіці.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Стіл стандартний 75 см (хоча я давно вже подумую про такий що регулюється по висоті).
Крісло звичайне з прямою спинкою, тобто стілець. Висота від сидіння до землі 46см. Зріст 180 з копійками.
vpchelko
Member

Повідомлення

А еще мышка должна быть полноразмерной!
Adamantium: 23.11.2023 22:25Может што то с кровообращением?
Или с позой, в которой мышка юзается
(не ну там ноги подмерзают зимой, или в принципе прохладно, но шоб рука от мыши мерзла - такое слышу впервые )
У меня ноги первый сенсор пониженной температуры в помещении, а вот руки как раз работают за клавой, для меня так-же интересно как так получается с автором топика
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vpchelko: 23.11.2023 22:34 А еще мышка должна быть полноразмерной!
Никак не влияет. А вот состояние локтевого сустава и его положение - ещё как.
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Piter Cantrope: 23.11.2023 22:00 В мене постійно мерзне рука від мишки, особливо взимку. Хоча температура в кімнаті 22. Влітку менше, але все одно. Ліва не мерзне.
З цим щось можна зробити?
спойлер
Я бачив є отакі штуки, але це трохи занадто. :gigi:
https://gizmodern.com/products/heated-h ... -mouse-pad
Поряд вікно є ? не сифонить з нього або відкосу ?

в мене така фігня була , як тільки полагодив цей нюанс так і рука мерзнути перестала :laugh:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Та ні, то не через холод чи щось інше, бо навіть влітку теж є такий ефект.
Значить руку перетискаю. Спробую пересунути монітори і крісло, і сісти по-іншому.
0kie
Member

Повідомлення

Piter Cantrope
Кресло надо купить с регулировкой по высоте, а также стол с достаточной глубиной. Ну чтобы носом в монитор не упираться и чтобы рука полностью лежала на столешнице, а не провисала в районе локтя. Само собой, обратиться к врачу. Только не говори ему за мышку - будет смеяццо и отправит к психиатру. Просто скажи, что рука часто мёрзнет. Пусть обследует...
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Треба коврик з підігрівом під мишку :laugh: Я такий під стіл клав, бо у мене ноги завжди мерзнуть навіть в чунях.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Вот есть пепяка, лучше той варешки тыц
ROCCAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Как раз вчера гуглил мышь с подогревом :)
Такие существуют
https://hard.rozetka.com.ua/mysh-ergono ... g35731338/
anyname
Member

Повідомлення

maxud_b: 23.11.2023 22:08 Є 3 варіанти: уфо взяти і направити в сторону килимка миші, вмонтувати каталітичний обігрівач в мишку(поважчає суттєво), звернутися до лікаря бо це тривожний симптом або судин, або неврологія... Себе потрібно любити і піклуватися.
Є настільки слабкі УФО щоб мишу не поплавити?(колись користувався , так воно взимку на вулиці металеві ключі до відчутного плюса прогрівало)
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope
То не від мишки мерзне, а від купи чисто фізіологічних факторів. Поза в якій сидите, рука постійно витягнута, поганий кровоток.
Чисто теоретично шось таке буде корисно як для постави, так і вирішить ваше питання.
0kie: 24.11.2023 11:03 Piter Cantrope
Кресло надо купить с регулировкой по высоте, а также стол с достаточной глубиной. Ну чтобы носом в монитор не упираться и чтобы рука полностью лежала на столешнице, а не провисала в районе локтя. Само собой, обратиться к врачу. Только не говори ему за мышку - будет смеяццо и отправит к психиатру. Просто скажи, что рука часто мёрзнет. Пусть обследует...
Ну нє, лікарю краще все розповідати. Повірте, якщо нічого не стирчить з отворів, де воно не повинно бути, то дивуватися нічому. Таких "хворих" від роботи за компом - кожен другий.
balao
Member
Аватар користувача

Повідомлення

чини кровообращение) зарядки разминки здоровое питание прогулки на свежем воздухе
vpchelko
Member

Повідомлення

balao: 24.11.2023 12:52чини кровообращение) зарядки разминки здоровое питание прогулки на свежем воздухе
комплексное решеие - мастурбация на природе :D
Відповісти