Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melofon
Так в них, як я подивився, вся серія K5SE, з тих, що продаються, всі низкопрофільні, це мене з самого початку і відштовхнуло від них.
P.S. Розглядаю тільки 100%, бо звик до цифрового блоку в розрізі роботи.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

terminahtor

На али всё таки есть много вариантов пбт кейкапов на низкопрофильные свитчи типа гетеронов https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 4885648_10
Там тоже крест, это на низкопрофильных каилах не стандартное крепление кейкапа https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 04885648_8
В общем есть из чего выбрать.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 08.04.2023 13:23только потому что тебе саппорт написал
я вроде и сдесь спрашивал о совместимости свитчей что бы поставить немного тяжелые(60г+), потом спросил у сапорта .. онли оутему и все, по факту поменял только пружинки.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

От ще б знайти хто притащить з Алі/Ибей, бо я ніразу не мав з ними справи і чесно кажучи не хочу розбиратись:) Хочу класичні PBT кейкапи, без всяких малюнків і тп:)
akr
Member

Повідомлення

Підкажіть, будь ласка, який хатор краще взяти: rockfall evo чи skyfall pro? Чи нічого з цих двох? 3к це максимальний бюджет. Я їх поклацав у комфи, то різниці майже не помітив, скайфол взагалі на звичайну мембрану схожа.
Я би і взяв мембрану, але щось з tkl в них не дуже. Э Trust за 500 та steelseries за 2.5к :-/
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

akr: 18.04.2023 12:32Підкажіть, будь ласка, який хатор краще взяти: rockfall evo чи skyfall pro?
рокфол
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Лучше эту, корпус с шумкой, переключатели каил бокс рэд получше чем оптические каилы в плане плавности хода и нет болтанки стэма, тоже есть хот-свап, ну и типа пбт дабл-шот (у рокфол крашенные абс), съёмный кабель тайп-с, я бы эту выбрал.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

akr
ikbc CD87 V2 за $65 з Амазону, + доставка meest ≈$17, як раз виходить ваш бюджет.
Але доведеться додати ще 250 грн. за гравіювання кирилиці.
akr
Member

Повідомлення

Блін, а що якщо я потримав Gamepro Nitro і вона ніби така тиха, важка, приємна. І не хочеться 3к віддавати, а та он по 600грн :)
Це правда що різниця в затримці дуже впливає не геймплей? Але в мене і монітор 5мс, його ж також треба міняти, це якась нескінчаєма дорога))
diftar47
Junior
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Всем привет, подскажите насчет бюджетных клавиатур за 2-3к. Присматриваю сейчас или Hator Rockfall TKL Mecha или Dark Project KD87A ABS G3ms Sapphire Switch, обе стоят одинаково. До этого сидел на самой обычной офисной мембранке и соответственно в клавиатурах я почти полный ламер :rotate: . Одни говорят что хатор хрень, другие говорят что у kd87a проблемы со стабами пробела, так что надеюсь на вашу помощь.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

diftar47: 20.04.2023 21:01Hator Rockfall TKL Mecha
Эта получше будет, только на розовых линейных свитчах выбирайте, синие громкие, тактильные клацающие, может напрягать окружающих.
diftar47
Junior
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Melofon: 20.04.2023 21:23
diftar47: 20.04.2023 21:01Hator Rockfall TKL Mecha
Эта получше будет, только на розовых линейных свитчах выбирайте, синие громкие, тактильные клацающие, может напрягать окружающих.
На е-каталоге есть два типа переключателей: розовые и зеленые. Какие посоветуете?
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

diftar47: 20.04.2023 21:34Hator Rockfall TKL Mecha
Зелёные это и есть те тактильные-кликающие, просто я привык что они везде на MX переключателях они синие поэтому так написал по привычке, а тут зелёные, конечно брать розовые, они как красные у других MX.
diftar47
Junior
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Melofon: 21.04.2023 08:17
diftar47: 20.04.2023 21:34Hator Rockfall TKL Mecha
Зелёные это и есть те тактильные-кликающие, просто я привык что они везде на MX переключателях они синие поэтому так написал по привычке, а тут зелёные, конечно брать розовые, они как красные у других MX.
Понял, большое спасибо
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Таки взяв K5SE, це небо і земля і порівнянні з ASUS, тайпінг бімба, правда треба трохи звикнути до Low-Profile. Ну і виглядає значно краще аніж ASUS.
спойлер
Зображення
Свічі - Optical Brown.
Дуже рекомендую. Втулю нормальні кейкапи тай най буде.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 21.04.2023 14:26 Таки взяв K5SE, це небо і земля і порівнянні з ASUS, тайпінг бімба, правда треба трохи звикнути до Low-Profile. Ну і виглядає значно краще аніж ASUS.
спойлер
Зображення
Свічі - Optical Brown.
Дуже рекомендую. Втулю нормальні кейкапи тай най буде.
Візуально - дуже дешево імхо, в порівнянні з asus, що знаходиться поряд.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields

Ну вона простіше і скромніше вглядає, звісно. Але несу зараз повертати, проблема прийшла звідти, звідки не чекав, за годину поки працювала від дроту, клава зарядилась та почала так піщати, що сидіти поряд неможливо. Якійсь контроллер скоріш за все. Прям різночастотним піском.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 21.04.2023 15:41 7mindfields

Ну вона простіше і скромніше вглядає, звісно. Але несу зараз повертати, проблема прийшла звідти, звідки не чекав, за годину поки працювала від дроту, клава зарядилась та почала так піщати, що сидіти поряд неможливо. Якійсь контроллер скоріш за все. Прям різночастотним піском.
То якості з надлишком відсипали :lol:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields
Ну ваша іронія тут не зовсім доцільна, клава реально зроблена дуже якісно, капи приємні, комплект норм, тиха, тайпінг також набагато кращий ніж на Asus. Але контролери вони такі. Замовив ще 3шт на різних свічах і виберу, яка не буде піщати:) ну або поверну всі, якщо проблема буде присутня.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Взял себе HATOR Rockfall EVO на черный кэйлах оптических, мое почтение, после hyperx alloy fps.

Я тут писал что менял все свичи на hyperx alloy fps (ставил Outemu коричневые) - все было ок, свичи приятные. Через месяц начал глючить пробел. Перепаял на новый (были запасные). Через недели две начала глючить кнопка "w", тупо не нажималась. Продул компрессором - заработала. Скорее всего пыль попадает между контактами. Достала клава и купил на оптике. Будем посмотреть.
Відповісти