Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Kib

Может оем и тот же (хотя не факт) но т.к. заказчик другой то и параметры могут отличаться, Хатор для себя решил заказать на 2000мАч. Всё же я больше склоняюсь к тому что 10 часов это с максимальной подсветкой, если бы было 10 часов без подсветки то это просто нереально мало как для такого аккума.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Melofon:Может оем и тот же (хотя не факт) но т.к. заказчик другой то и параметры могут отличаться, Хатор для себя решил заказать на 2000мАч. Всё же я больше склоняюсь к тому что 10 часов это с максимальной подсветкой, если бы было 10 часов без подсветки то это просто нереально мало как для такого аккума.
Та навіть якщо 3 дні без підсвітки вона буде тримати. Ви банально вб'єте роз'єм для підзаряджання швидше ніж саму клаву, вже не кажучи про сам акумулятор, який тільки за рік перезарядиться 121 раз, років 5 він навряд чи відслужить зі збереженням початкових характеристик. Але якщо умовний користувач, міняє клави раз в 2 роки, то в принципі норм. :gigi:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Kib

Три года без проблем продержится аккум, потом его можно и поменять, если боитесь убить гнездо то для этого продаются магнитные отсоединяющиеся штекеры со шнурами, короче ждём тестов.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
Не могу сказать, так как форм-фактор мне не зашел, меньше недели пользовался, сейчас лежит в коробке. При умеренном использовании для интернет-серфинга за эти 4-5 дней заряжать не понадобилось.
Kib:Ви банально вб'єте роз'єм для підзаряджання
https://aliexpress.ru/item/4000587078878.html
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Melofon:Три года без проблем продержится аккум, потом его можно и поменять, если боитесь убить гнездо то для этого продаются магнитные отсоединяющиеся штекеры со шнурами, короче ждём тестов.
Магнітний штекер, юсб 5.1 адаптер, який скоріше за все потрібно буде замовляти на алі, бо в нас схоже тільки 5.0 продається. Загалом додатковий час, і додаткові ~400 грн. Так то можна і батарею замінити і роз'єм перепаяти якщо навички є. Якось занадто багато клопоту як для такого рівня клавіатури, вам не здається?
Хоча для більшості користувачів, це буде покупка нової клавіатури, на що і розраховано напевно. :-/
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Kib

Нет не кажется, я же говорил что у многих блютус уже есть и на более старых версиях оно тоже будет работать без проблем, а магнитный штекер можно и у нас купить.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Kosdnepr:Не могу сказать, так как форм-фактор мне не зашел, меньше недели пользовался, сейчас лежит в коробке. При умеренном использовании для интернет-серфинга за эти 4-5 дней заряжать не понадобилось.
Статистика на жаль не показова, інтернет серфінг клавіатуру задіює по мінімуму.
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Отже купив собі Hator Rockfall EVO за 1700 по акції на оптичних чорних світчах.
Потихеньку звикаю.
Не подобається, що звук коли відпускаєш клавішу гучніший, ніж коли її наискаєш - цю "віддачу" якось можна виправити, бо аж дзвенить.

Кажуть наче на PBT кейкапах краще (взяти "рідні" від них же чи на Алі пошукати?).

Заказав на Алі комплект кілець, щоб менше стукало об основу.

В перспективі спробую взяти на пробу десяток синіх світчів, бо хочеться спробувати тактильність.
Besmertnik
Member
Звідки: Маріуполь - Оттава

Повідомлення

Lukash:Кажуть наче на PBT кейкапах краще (взяти "рідні" від них же чи на Алі пошукати?).
Родные PBT - "не очень", лучше на Али или Фанкейз.
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Besmertnik:
Lukash:Кажуть наче на PBT кейкапах краще (взяти "рідні" від них же чи на Алі пошукати?).
Родные PBT - "не очень", лучше на Али или Фанкейз.
На фанкейз втричі дорожче ніж "рідні", я клавіатуру за ці гроші взяв )))
Може є якийсь перевірений комплект на Алі хоча б за 30$, щоб підійшов?
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Lukash
Що ви маєте на увазі під "перевіренний"?
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Kosdnepr:Lukash
Що ви маєте на увазі під "перевіренний"?
Той що гарантовано підійде на hator rockfall evo і не буде проблем з довжиною та кріпленням пробілу наприклад (я трохи подивився - там є різні варіанти)

Попередньо оцей набір сподобався
https://www.aliexpress.com/item/4000751 ... 2e0e0LeAVp
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Lukash:Отже купив собі Hator Rockfall EVO за 1700 по акції на оптичних чорних світчах.
Потихеньку звикаю.
Не подобається, що звук коли відпускаєш клавішу гучніший, ніж коли її наискаєш - цю "віддачу" якось можна виправити, бо аж дзвенить.

Кажуть наче на PBT кейкапах краще (взяти "рідні" від них же чи на Алі пошукати?).

Заказав на Алі комплект кілець, щоб менше стукало об основу.

В перспективі спробую взяти на пробу десяток синіх світчів, бо хочеться спробувати тактильність.
Мне интереско как те кольца что вы заказали будут работать, в смысле они то на кейкап оденутся а вот кейкап с кольцом оденется ли полностью на такой переключатель
спойлер
Зображення
мне кажется что эти две дуги вокруг центрального креста
не дадут кейкапу одеться на крестовину до конца с кольцом.

Отправлено спустя 16 минут 46 секунд:
Lukash

Вам бы искать с прозрачными дабл-шот легендами, например https://www.aliexpress.com/item/4000420 ... web201603_
с Dye-Sub что вы выбрали ведь не будет подсветки легенд.
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Melofon
Дякую, ті вже теж добавив в лайки.
А за кільця не знаю.
Перша механіка - шлях з перешкодами :)
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Lukash:гарантовано підійде на hator rockfall evo
На вашей клавиатуре стандартная ANSI-раскладка, так что можно брать любой ANSI.
Тот, что вам понравился - полностью крашенный ПБТ, не известно, как краска поведет себя со временем.
Ну и профиль кейкапов ОЕМ. Это конечно дело вкуса, но я бы советовал черри-профиль, как по мне гораздо удобнее.

Примеры +/- в бюджете:
Сублимация: один, два, три;
Сублимация с кириллицей: один, два, три;
Даблшот: один, два, три.

Кейкапы с подсветкой с Али будут довольно посредственные. Лучше уже брать "брендовые" с MK или Амазона: Vortex, Ducky, iKBC. Эти все ОЕМ-профиля.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Є питання по звичайним мембранним бездротовим клавіатурам, ті які живуть на 1/2 АА батарейках декілька місяців. Перечитав багато відгуків на різних ресурсах, та дуже часто зустрічав проблему з лагами/затримками при вводі, навіть із подовжувачем з ресивером на столі. А також глюками в стилі, коли в грі довго тиснеш клавішу вперед, вона перестає реєструватися і умовний персонаж зупиняється допоки не натиснути її знову.
У підсумку в мене склалась думка, що нинішні бездротові технології, мають відносно низьку надійність і не варто в цю сторону навіть дивитись. Чи я чогось не розумію?
Напевно, що у випадку механічних умовно бездротових клавіатур (геймерських) ситуація трохи інша, бо вони і тримають заряд в рази менше по часу. Або ні, буду вдячний за пояснення.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
У дешёвых есть проблемы, у дорогих нет проблем с вводом и задержками
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Kib
У Линуса есть видео аккурат на эту тему ;)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Rhizone

если есть то сразу может сылки кидай чтоб не быть многословным!!
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

yupi:У дешёвых есть проблемы, у дорогих нет проблем с вводом и задержками
Визначте параметр "дешевих".
Rhizone:У Линуса есть видео аккурат на эту тему
Назва цього відео напевно не зовсім очевидна, може дасте підказку, бо знайти конкретику важко.
Відповісти