Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib:Визначте параметр "дешевих".
та всякий разный китай по +- тысяче
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Ось ціна на Logitech G613 Wireless смачна, правда продає епіцентр, навіть не знаю :gigi:

Відправлено через 48 хвилини 13 секунди:
Хоча переглянувши декілька оглядів, побачив що при такій ціні, на кейкапах ідуть наклейки замість гравірування. :lol: :facepalm: Та ще й кріплення не стандартне, і замінити їх навряд чи вийде.
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Kosdnepr:
Lukash:гарантовано підійде на hator rockfall evo
На вашей клавиатуре стандартная ANSI-раскладка, так что можно брать любой ANSI.
Тот, что вам понравился - полностью крашенный ПБТ, не известно, как краска поведет себя со временем.
Ну я вже більше схиляюсь до кольорових але однотонних.
І підсвітка для мене важлива, бо часто працюю у темряві
До речі, а от в оригіналі на моїй клаві OEM чи Cherry? Ніяк не можу зрозуміти по картинкам.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Lukash:І підсвітка для мене важлива, бо часто працюю у темряві=саджу зір
Невеличкий лайфхак, може хоча б змусить задуматись. :-/
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kib, фигня это все. Освещать надо не перед монитором, а общее пространство: рабочий стол, стену сзади. Глаза будут напрягаться из-за контраста между очень светлым монитором и темнотой вокруг.
Lukash, в темноте испортите зрение. Надо фоновую подсветку сзади, а еще лучше местное освещение.
overload17
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Lukash:
Kosdnepr:На вашей клавиатуре стандартная ANSI-раскладка, так что можно брать любой ANSI.
Тот, что вам понравился - полностью крашенный ПБТ, не известно, как краска поведет себя со временем.
Ну я вже більше схиляюсь до кольорових але однотонних.
І підсвітка для мене важлива, бо часто працюю у темряві
До речі, а от в оригіналі на моїй клаві OEM чи Cherry? Ніяк не можу зрозуміти по картинкам.
Чет я потерял нить беседы, а какой речь)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Барбарис:Kib, фигня это все. Освещать надо не перед монитором, а общее пространство: рабочий стол, стену сзади. Глаза будут напрягаться из-за контраста между очень светлым монитором и темнотой вокруг.
Звісно краще загальне освітлення, але коли ви працюєте в окремій виділеній для цього кімнаті, але якщо такої нема, то ваші співмешканці напевно під загальне світло будуть засипати не дуже швидко. :-/
Хоча в конкретно моєму випадку, повісити освітлення на стіну за спиною може виявитись непоганим варіантом, дякую за підказку. :up:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kib, не загальне. Достатньо місцевого, що буде освітлювати робочу зону та не сильно заважати.
N1amn
Member

Повідомлення

Хотел купить a4tech b975 но ее нигде нет в продаже, может есть аналоги от других производителей?
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Lukash:а от в оригіналі на моїй клаві OEM чи Cherry?
OEM
N1amn:аналоги
А какие важные критерии есть в этой клавиатуре, что нужен именно аналог?
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Kib, Барбарис, в мене ще зі школи -9, а враховуючи вік майже 40 років, то скоро воно само назад поповзе через вікову далекозорість )))
І я працюю з рентген-знімками, тому екран переважно темний.
Ну і звісно не повна темрява, над монітором - лампа, що світить у стіну, відбитого світла достатньо, але підсвітка все одно зручніше ніж малюночки, навіть вдень.
overload17:Чет я потерял нить беседы, а какой речь)
Hator Rockfall Evo

Kosdnepr дякую
N1amn
Member

Повідомлення

Kosdnepr
Оптико механика. Ну тут с аналогами не проблема, младшая 820r или rockfall evo
Фишка этой клавы проволочные стабилизаторы под каждой клавишей, ну и умеренный прайс.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib:Є питання по звичайним мембранним бездротовим клавіатурам, ті які живуть на 1/2 АА батарейках декілька місяців
Logi K270 - кілька років політ нормальний. Лаги починаються, якщо сидиш в метрах двох і батарейки майже здохли :D
2роки на одному комплекті батарей - трохи брехня, на АТБшних місяців 8-10, годин по 16/7
І можливо, як під ніс втикнете якийсь одноватний мікротік, теж почнеться непотріб, але тут вже не Логі винувата :)
Kib:мають відносно низьку надійність
Не буду говорити за всіх, але у Логі Unifying - все більш чим Ок для не кіберкотлети.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Volosaty:Не буду говорити за всіх, але у Логі Unifying - все більш чим Ок для не кіберкотлети.
Вирішив зайвий раз не ризикувати та взяти профільну дротову.
Volosaty:І можливо, як під ніс втикнете якийсь одноватний мікротік, теж почнеться непотріб, але тут вже не Логі винувата
В мене якраз за системником який стоїть на столі в 10 сантиметрах на стіні висить роутер з вайфаєм. :gigi:
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib:В мене якраз за системником який стоїть на столі в 10 сантиметрах на стіні висить роутер з вайфаєм.
В мене теж :) І з старим TP-LINK eXtended range теж все прекрасно було) В роутерах вихідна потужність не перевищує 200мВт. Одноватний мікротік - це вже обладнання для радіомостів, і тикати таке вдома - ССЗБ. Хоча унікуми знаходяться...
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ребят, заказал клавку Ajazz K870T, с разного рода купонами вышло 1440грн :gigi:
не знаю отправят или нет правда)
вопрос в чем.
для печати коричневые свичи будут норм?
может кто подскажет подобную клаву, но низкопрофильную?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

yupi:может кто подскажет подобную клаву, но низкопрофильную?
На механічних свічах Logitech G915 Gaming TKL за 7к грн. :gigi:
А на свічах для простих смертних не кіберкотлет, профільна за 800 грн. :gigi: Для друку дуже добре підходить. :up:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib:профільна за 800 грн
она проводная, без подсветки и не TKL. совсем другая клава, ни разу не подобная, а 915 да, но конченный микро-усб, цена 7к грн (совсем долбанулись), абс пластик и прочие "прелести" за цену самолета :facepalm:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

yupi:прочие "прелести" за цену самолета
Тоді краще замінити кейкапи на тій клаві яку ви замовили на лоу профайл, звісно не панацея, але ситуацію повинно дещо покращити. :-/
Відповісти