funkeys

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Автор
Повідомлення
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Пробував ще раз з ними зв"язатися не реагують ніяк, куди писати в споживач і поліцію ?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Chainyk
https://dig.ua/search/funkeys.com.ua
судячи з інформації про домен, це якась шляпа а не магазин. Є квитанція про оплату?
Sh3ry
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Покупал там Леопольд. Проблем не было, но тут видимо классика жанра, если покупаешь то норм обслуживание. Если какие-то проблемы начинают морозиться.

Надо было писать письменное заявление, что согласен на гарантийный ремонт в течении 14 дней. Тут получается дальнейшие шаги, писать отзыв на хотлайн, писать заявление о возврате денег и отправить заказным письмом, можно еще в заявлении написать, что будешь обращаться в защиту прав потребителей.

Есть шанс, что не захотят проблем и просто вернут деньги на карту. Я так телемарт наказал, когда у меня бп полетел, они морозились, но я настоял на своём с указание всех нужных статей в своем заявлении, через пару дней вернули деньги на карту.

Я еще требовал от них подменный фонд на время ремонта бп) решили, ну меня нафиг и вернули деньги.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Пригрозив споживачем, почався якийсь рух. Також була подібна ситуація з телемартом, прислали б\у мамку в термопасті всю. Заливали, що це блргер брав на огляд. А мамка коштувала тоді майжем $400. Написав в держпроцсплживслужбу і на хотлайн. Потім якимсь мерчем відкуповувалися . Тут чел далі заливає, що це не гарантійний випадок але шось пофіксять.

Отправлено спустя 26 секунд:

Код: Виділити все

Funkeys_purple
Добрий день! Вибачаюсь за довгу відповідь. Був у довгій "відпустці" за сімейними причинами.
Проблеми в свічах ми не побачили. Ми почули звичайну роботу свіча та пружини без змазки. Єдине що зацікавило, це резонат звуку від плейту, саме іза нього деякі звичайні звуки, можуть набирати більших "обертів".
Але ніщо з цього не є гарантійним випадком або причиною для рекламації, відповідно до сайту Leopold.

https://www.leopold.co.kr/Shop/SupportFaq.php

Можу запропонувати Вам декілька варіантів:
1. Ви замовляєте свічі, ми даємо на них знижку, та перепаюємо безкоштовно
2. Повернути клавіатуру, в такому вигляді, як є. Тобто з підмазаними свічами, та декілька замінили
14:59
Chainyk
Тобто ви визнали проблему, сказали, що міняєте всі, а тепер. Що поміняли декілька...
14:59
Funkeys_purple
In reply to this message
Замінили спочатку Ваші проблемні, різниці не було
14:59
Можу на вихідних замінити усі, вони нові, від черрі. Але не думаю що це допоможе
15:00
Chainyk
Як не було, як в мене є тестер і він так не шумить і я купив корсар
15:00
на оверах мені це саме сказали
15:00
шоце рівень дешевого лоджітеку
15:01
З платою шо робити ?
15:01
Funkeys_purple
In reply to this message
З якою? З плейтом металевим ?
15:03
Chainyk
00:10
15:03
Немає ніякого звуку
15:03
Просто 0
15:03
На типу преміальному Леопольд і
15:03
Мені у вухах дзвенить
15:04
Funkeys_purple
Дуже дивно порівнювати тестер та клавіатуру. Коли клавіатура більше, має металевий плейт, та більше місця для резонату
15:05
In reply to this message
Саме це від плейту. Теж помітили, але лео називає це нормальним. В інших клавіатурах теж таке є, тому почали випускати версіїї з шумкою, з усіх боків
15:05
Chainyk
Це нова модель
15:05
вона навіть на тапй сі
15:06
Funkeys_purple
В середині нічого не помінялось, нажаль, Лео не любить сильні апгрейди, як інші виробники
15:07
Chainyk
Ну так поставте шумку чи не знаю , я програміст а не інженер. Я хочу в кінцевому результаті отримати клавіатуру яка не дзвенить.
15:08
я можу спорити, коли я замовлю собі її з механікалкібордс там такого не буде
15:08
Funkeys_purple
Для порівняння, зараз надам відео Вашого Лео та кейхрону В1, в В1 є шумка між плейтом, силікон в корпусі
15:09
In reply to this message
Можемо про це подискутувати і з Лео, але не думаю що буде результат, так як на їх сайті написано, що це все окей
15:09
Chainyk
Мені треба порівняння з аналогічною , толку мені від кейхрону.
15:09
Funkeys_purple
00:20
15:09
In reply to this message
Це так, для прикладу, не більше
15:10
Chainyk
Ми не про то говоримо, якщо сильно вдаряти то клавіші перебивають шум
15:11
Я про саму пружину
15:11
якщо делікатно нажати
15:11
Ви можете їх змазати чи перепаяти і пофіксити бекплейт ?
15:12
Funkeys_purple
In reply to this message
Якщо делікатно натиснути, та різко відпустити, то так, буде звук. Як і у всіх незмащенних перемикачах
15:13
In reply to this message
Добре, зроблю все що можна, та відправлю до Вас клавіатуру за декілька днів.
15:13
Вибачте, що сталась така ситуація
15:14
Chainyk
Ок
Отправлено спустя 3 минуты 51 секунду:
Якщо не пофіксять таки накатаю в споживач, мамка моєї дівчини працює у Львівській дерпроцспожив і завжди каже, що краще завжди віддати гроші навіть, якщо клієнт не правий. А мені всунулу проблемну клаву і при тому я винуватий.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Chainyk: 16.02.2023 18:57 Якщо не пофіксять таки накатаю в споживач, мамка моєї дівчини працює у Львівській дерпроцспожив і завжди каже, що краще завжди віддати гроші навіть, якщо клієнт не правий. А мені всунулу проблемну клаву і при тому я винуватий.
Ой, да не теряй время на эти заливания. Действуй. Сейчас как нафиксят, что и не рад будешь.
Stray
Member

Повідомлення

Chainyk: 16.02.2023 18:57 Тут чел далі заливає, що це не гарантійний випадок але шось пофіксять.
якщо чесно у переписці ви не звучите як людина яка хоче повернути гроші, а яка хоче робити мізки продавцю

- скрип пружини є, я б клаву повернув
- ну і я б не брав клаву без хотсвапу (враховуючи ваші побажання)
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Я і не хочу гроші, а хочу клавіатуру в яких би не скрипіла пружина. Я на це зразу погодився. Просто він заливає, що це норма і що перепайка свічів нічого не дасть. Там перепаяти і змазати 20 свічів і все. Він морозився до останнього.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Chainyk: 17.02.2023 09:19він заливає, що це норма
Обычный продаван на морозе. У меня корсару на красный свитчах уже наверное года 4, чего она только ни видела. Никогда лишних звуков не было. Мазал только пылью и крошками от печенек :lol:
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Та я також був недавно купив Corsair Strafe за 50$ нічого подібного не було. До того лоджітек на блу .
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Катаю заяви хай ним займаються, в кіберполіцію також варта ?
Sh@G
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Chainyk: 06.03.2023 13:51 Катаю заяви хай ним займаються, в кіберполіцію також варта ?
А ещё в ДБР, СБУ, ГУР, МВС и ещё куда только сможете :lol:
А по делу - что мешает Вам купить смазку для свитчей и смазать их, если проблема действительно в этом? Если нужно проложить шумку (если я правильно понял, Вам предлагали такой вариант) - ну так проложите. Я могу понять ещё, когда человек обнаружил проблему в течение 14 дней, на которые так все любят ссылаться, но спустя 4 месяца услышать этот скрип - я, наверное, чего-то не понимаю в этой жизни... :banghead:
И с его Вы решили, что это брак? Где чёткое определение этого момента, на что Вы ссылаетесь, заявляя это? А так действительно складывается впечатление, что, как уже писали выше, Вы сами не знаете, чего хотите. Как в том анекдоте: "Вам шашечки или ехать?"
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Я клаву відправив зразу після покупки , магазин проблему визнав, сказав пофіксить, але тоді обстрілювали Київ( не було електрики) і я дав їм час. Тепер коли я пригрозив, сказали відправлять за пару днів. Далі мороз. Якби я її поюзав 6 місяців і сказав " Міняйте клаву, бо шось не так". Я абсолютно адекватно розмовляю з магазином і хочу або клавіатуру, або 4к+ на худий кінець. І мені абсолютно наплювати на якісь гроші ,які я за неї дав. По факту мене кинули, бо клаву мені досі не вислали і гроші не хочуть віддавати.
Chainyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Львув

Повідомлення

Тільки написав заяву, так зразу мені і змазали все і відправили через 1 день. Тепер нічого не скрепить, 5 місяців тримали клаву. :-/
Відповісти