Шукаю сервіс-мануали на сканери Agfa

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт! До мене на руки потрапив сканер Agfa Duoscan 40F від коллеги.

Сканер частково мертвий, він стартує, лампа працює, стук механіки присутній на старті, детект є, але він повисає з 3 індикаторами і на цьому все.
У коллеги взагалі дуже багато різніх сканерів Агфа і цікавить усе щодо сервіс мануалів. У інтернеті сервис мануалів він не знайшов, я теж.

Буду дуже вдячний вдруг у кого чи у знайомих щось залишилось з тих часів. :beer:
size222
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ось знайшов Перейти на сторінку 36 керівництва користувача Agfa Duoscan
може допоможе вам. А це весь мануал
Також переклав українською:
Додаток А - Усунення неполадок

У цьому додатку пояснюється деякі загальні проблеми, з якими ви можете зіткнутися при запуску або використанні вашого сканера DuoScan.

Індикатор живлення не світиться.

Перевірте підключення живлення до сканера.

Переконайтеся, що перемикач живлення включений.

Якщо ви підтвердили, що живлення до сканера є, ймовірно, що потрібно замінити плавкий пробійник сканера. Зверніться до свого дилера.

Індикатор живлення світиться, але нічого не відбувається.

Зверніться до свого дилера або сервісного представника Agfa.

Сканер виділяє стукіт і нічого не рухається під скляною платою.

Сканер не був правильно розблокований. Негайно вимкніть сканер і розблокуйте його належним чином або зверніться до свого сервісного представника.

Індикатор готовності (жовтий) на панелі керування сканера залишається миготливим або вимикається після послідовності ввімкнення живлення (приблизно півхвилини).

Сканер виявив несправність.

Перевірте, чи розблокували ви сканер. Якщо це не може бути проблемою, зверніться до свого дилера або сервісного представника Agfa.

Індикатор живлення не світиться.

Перевірте підключення живлення до сканера.

Переконайтеся, що перемикач живлення включений.

Якщо ви підтвердили, що живлення до сканера є, ймовірно, що потрібно замінити плавкий пробійник сканера. Зверніться до свого дилера.

Робоча станція не запускається. Якщо ваша робоча станція є Apple Macintosh, на екрані з'являється маленький
Відповісти