Вибір кабелів DisplayPort, HDMI та інших

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт.
Мені не вистачає довжини кабелю DisplayPort із комплекту монітора Optix MAG274QRF-QD. Потрібен кабель десь 3м не менше.

Хочу замовити від Ugreen. Там є DP1.4 Black - 8K та DP1.4 Golden - 8K. Різниця в ціні на 2м не велика, 3м є тільки DP1.4 Black, а от 5м різниця в ціні в 2,5 рази. Намагаюсь зрозуміти в чому там така різниця, що ціна за кабель однієї довжини так відрізняється.

Запитав це у продавця, але може хтось вже замовляв і може поділитися своїми думками як людина не зацікавлена у продажу?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А есть у DisplayPort ограничения по длине кабеля по типу как у HDMI? Приведу пример о чем я спрашиваю.
Есть купить HDMI кабель длиной 10м, то чтобы там не заявлял производитель по факту будет HDMI 1.4. HDMI 2.0 будет у кабеля до 3м.
Есть ли что-то подобное у DP? Или он до 5м будет всегда заявленного стандарта 1.4 или 2.1?

Відправлено через 12 хвилин 20 секунд:
Да, и хотелось бы узнать какие есть качественные производители подобных кабелей, которые хорошо зарекомендовали себя на рынке?
Я знаю Ugreen, много хороших отзывов. Но возможно есть интереснее варианты :)
FoX_UA
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Для довгих HDMI є hdmi optical cable
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FoX_UA
Да, я уже их видел. Но у меня есть вот такой промежуток с углами, как показано на фото ниже:
спойлер
Зображення
И я не пойму можно ли так прокладывать оптический HDMI или будут повреждения.
FoX_UA
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

ну якщо під коврик заховати, і "дугою" прокласти без суттєвих перегинів, і потім по ньому там не ходити - то має бути ок
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FoX_UA
А якої фірми кабель порекомендуєте?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наткнулся в наших магазах на немецкую фирму ClickTronic. Кто-то знает как она по качеству по сравнению с тем же Ugreen?

Спросил по поводу HDMI M/M 10.0m ClickTronic (75.07.0307) HS+HEC+ARC 4K@60Hz D=9.5mmCasual действительно ли он поддерживает 4к 60 кадров. Всё-таки 10м и это не оптика. Получил такой слегка рекламный ответ:
Ви праві коли говорите про загальнодоступні кабелі на нашому ринку, бо якість виробів часто не відповідає стандарту (який передбачає 5 метрів). Ви будете не зовсім праві коли говорите про бренди представлені LUCOM, бо вони витримують усі міжнародні стандарти і навіть перевищують їх. Кожен кабель довжиною більше 5метрів - це конструкторське досягнення цих брендів. А ClickTronic випускає лише шедеври. Не сумнівайтесь в Clicktronic - беріть, перевірте і радійте що є такий виробник.
Что думаете по этому поводу? Реклама?
Відповісти