Вибір павербанку

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
Логічно буде взяти зарядку Baseus gun 65w але можна і будь яку іншу. Вони зараз усі підтримують PD чи QC. Потужність не обов'язково має бути 65вт, можна і менше, але тоді будете довше заряджати.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maroders2
А заряджання 65Вт блоком не буде шкідливе для акумів у павербанку?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
Будь яке заряджання шкідливе;)
Подивіться спочатку на зарядку від свого телефону, в більш менш сучасних вони вже потужністю 25Вт і вище. Для повсякденного користування цього буде достатньо але для екстреної ситуації краще мати ще і на 65Вт
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Цікаво, а чи хоть с форумчан користувався повербанками з сонячними панелями? Чи як воно там правильно називається.
Думаю, брати таке чудо техніки чи ні...
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dremjke
ну з очевидного нагрів конський і експлуатація буде кривою, краще окремо похідну панельку і павербанк
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Paradox1306
Зрозумів, дякую :beer:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dremjke
ну і банку в 20000 ти будеш заряджати з думкою "бесконечность не предел", площа ж маленька :) теж думав собі таке взяти, але полистав інтернет і зрозумів що фігня
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Paradox1306
І у меня така думка виникла, коли вирішив погуглити цю штуку. Відгуки не дуже.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Varzek: 15.10.2022 09:55А заряджання 65Вт блоком не буде шкідливе для акумів у павербанку?
неверно называть быструю зарядку вредной. Чем больше токи, тем быстрее скорость зарядки и тем ниже ресурс батареи. Мощные зарядки 65Вт и выше уменьшают ресурс батареи в 5+ раз.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Power Bank Case Soshine E3S
Tomo m4
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maroders2: 15.10.2022 10:00 Varzek
Будь яке заряджання шкідливе;)
Подивіться спочатку на зарядку від свого телефону, в більш менш сучасних вони вже потужністю 25Вт і вище. Для повсякденного користування цього буде достатньо але для екстреної ситуації краще мати ще і на 65Вт
В мене є декілька блоків. Від Apple 20Вт, від Samsung 25Вт та від Realme 50Вт. Думаю можна обійтися ними без покупки ще одного на 65Вт.

Але питаю це все тому, що відгуки по Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh не дуже гарні. Пишуть, що помирає через декілька місяців.
Із потенційний причин бачив перегрів та використання блоку живлення на 65Вт для зарядки павербанку.

Відправлено через 23 хвилини 35 секунд:
Cirax: 14.10.2022 13:39 Купил себе базеус 20000/100Вт, и 30000/65Вт, плюс 100Вт зарядка. Все вместе стало в 6600грн. Плюс инверторный генератор на 1кВт за 21000грн.
Заздалегідь підготувалися, це ви молодець. Нині ціни зросли капітально.
Який у вас відгук по цим павербанкам? Вже використовували їх?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
Блок від Реалмі може не підійти. Корпорація ВВК розвиває свій метод зарядки - warpCharge, я не знаю як він буде заряджати конкретно цей павербанк
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Varzek
Пока работают, заряжал раза 3 за полгода.
Заряжаю 15Вт зарядкой, мощная зарядка на случай работы от генератора.


Так закажите на Али. Romoss на 30000/18Вт можно купить за 1200грн. Там конечно не по всей Украине шлют, но процентов 60 покрывают.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Cirax
за алі можна забути, йти буде місяці 2 якщо не більше
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 15.10.2022 19:25 Cirax
за алі можна забути, йти буде місяці 2 якщо не більше
Ну так нужно было заказать в мае-августе, а не когда петух клюнул. Себе покупал ещё в марте- апреле.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Cirax
аби що, тема ж зараз створена, до чого "а потрібно було раніше". раніше потрібно було з україни в європу/америку їхати тоді вже краще говорити
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax: 15.10.2022 19:09 Так закажите на Али. Romoss на 30000/18Вт можно купить за 1200грн. Там конечно не по всей Украине шлют, но процентов 60 покрывают.
Мені потрібно 65Вт+ щоб ноут можна було заряджати.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Varzek
що за ноут?
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Engineer_1988: 15.10.2022 12:23 Power Bank Case Soshine E3S
Tomo m4
Какой из них лучше то?
Первый вроде дешевле выходит.
Відповісти