Втрата вольтажу на живленні активного USB hub

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
mrMad-Cat
Junior

Повідомлення

Доброго дня. Є необхідність збільшити довжину кабелю блоку живлення (1,5м помоєму) до USB hub на один метр.
Знайшов у хозяйстві якийсь старий кабель з конекторами папа та мама, спаяв його з двох частин, під'єднав до оригінального кабелю через коннектор, ідеально підійшло, але живлення на хабі впало з 5.01в до 4.66 десь. Тепер думаю, що робити. Буду вдячний за ваші поради.

Мої думки:
1) можливо проблема лише у подовжувачі. Супротив 0,9 на мультиметрі показує, щупи напряму показують 0,7. Тобто загалом ніби ж терпимо. Але якщо таки проблема, то думка обрізати максимально оригінальний кабель і впаяти замість нього довший якісний якийсь (правда не дуже розумію, що саме треба, може просто мідний багатожильний більшого перетину типу 0,5мм).
2) можливо кабель не врятує бо проблема довжини. Значить потрібно щось змінювати у блоці живлення. Щось шукати спеціальне чи самому паяти? Базовий 5в 2А.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

mrMad-Cat
все что Вы можете сделать,- это увеличить сечение проводника.В идеале подпаяться непосредственно к контактам платы и стой и с той стороны, исключив родной провод.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

mrMad-Cat
Вам нужно поднять напряжение на блоке питания для компенсации потери напряжения на кабеле, (скорее всего придется поменять резистор возле tl431).
Ну или поставить повышающий dc dc преобразователь
Відповісти