Выбор геймпада / манипулятора / джойстика и прочие вопросы

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Dremjke: 18.12.2022 13:31
Vitalio: 18.12.2022 13:21Який руль (кермо +педалі+коробка передач) можна купити за100$
А в які саме ігри збираєшся грати?
Vitalio: 18.12.2022 13:21Основне питання : чи варто брати новий дешман чи краще пошукати на барахолці (олх) ігровий набір ?
Якось теж хотів собі руля, але подивився ціни... Поліз одразу дивитися дешман і щось воно усе не алльо, особливо почитавши відгуки. То з драйверами проблеми, то не усі гонки бачать того дешман руля, то нормально на столі не закріпити, то педалі увесь час кудись з'ізджають... Мабуть, у випадку з срулем краще подивитися більш-менш пристойний набір на OLX.
Та малий хоче гонки гасати (аля euro track simulator). Я просто зараз дивлюся обзори ітд ті самі ж проблеми дешману (що Ви перелічили) : на пк визначається як джойстик хbox360, педалі не бачить, присоски не липнуть, сам корпус хлипкий і тд- це про Speedlink... По-ходу загальна трабла дешману, а на ОЛХ якийсь жах, всьо таке пошарпане і тд. А нові від thrustmaster/ logitech це від 8к грн, що нерозумно,бо за такий прайс можна і ПК зібрати (на zen2 цп-доска-озу), або ПС4 :gigi:

+Завжди на ПК потрібні танці з бубном для руля
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Vitalio: 18.12.2022 14:03Я просто зараз дивлюся обзори ітд ті самі ж проблеми дешману (що Ви перелічили) : на пк визначається як джойстик хbox360, педалі не бачить, присоски не липнуть, сам корпус хлипкий і тд
Ось саме з цим я і зіткнувся і відвернуло від подібної покупки, хоча також хотів взяти для євро траку і думав - а навіщо переплачувати, візьму дешман...
Наче непогана фірма, але дешман є дешман. Коли почалася пандемія і нашу контору відправили на віддалену роботу, я більшу частину свого часу сидів вдома і вирішив прикупити геймпад, щоб на дивані валятися та проходити RDR2 і вибирав дешман геймпади, а саме спідлінки, але начитавшись відгуків про мертві зони стіків і т.д. взяв Logitech f310 і не прогадав, декілька місяців на ньому грав і все було ок, поки мене не задовбали тугі курки LT RT і я вирішив розкошелитися на Xbox One Wireless Controller і це було саме те, що потрібно, вже більше двух років служить та в вус не дує :beer: Я це все до того, що зі срулем скоріш за все та сама історія буде, хібо що бюджети зовсім інші, на жаль.
Vitalio: 18.12.2022 14:03а на ОЛХ якийсь жах, всьо таке пошарпане і тд.
А ось це жаль... Мені чомусь здавалося, що сруль не той девайс, який весь час юзать і його можна до такого стану довести... Але, як то кажусь, якщо здається, то пальці хрестити потрібно :D
В Вашому випадку доведеться вибирати серед двох зол.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Dremjke: В Вашому випадку доведеться вибирати серед двох зол.
Я впевнений на 99%, що руль буде користуватись попитом деякий час, а потім буде пилитись в шафі (як dualshock 4) ....


До речі, speedlink drift (жовтий кароче), на амазоні є копія його тільки під іншим іменем (в топ 10 gaming wheels for PC)
https://www.amazon.com/Racing-Universal ... 4509?psc=1
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Vitalio: 18.12.2022 16:04До речі, speedlink drift (жовтий кароче), на амазоні є копія його тільки під іншим іменем (в топ 10 gaming wheels for PC)
Можна спробувати подивитися оглади на ютубі цієї вундервафлі, а вдру непоганий руль :beer:
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Dremjke: 19.12.2022 14:10
Vitalio: 18.12.2022 16:04До речі, speedlink drift (жовтий кароче), на амазоні є копія його тільки під іншим іменем (в топ 10 gaming wheels for PC)
Можна спробувати подивитися оглади на ютубі цієї вундервафлі, а вдру непоганий руль :beer:
Вже взяли speedlink drift. Вібровіддача є, педалі газ\тормоз, коробка передач ручка, + додаткові лепестки під рулем(якщо педалі не побачаться, то xinput режимі будуть лепестки працювати). Вінда 10, дрова поставивправда вінда сварилася за дрова "називаючи їх небезпечними, прийшлось робити Отключение блокировки приложений в редакторе локальной групповой политики , є настройка вібрації, чутливості та відгуку всіх кнопок/педалей. А так в ets та beam engine вібрує, газує, тормозить, переключає передачі, правда для кожної гри треба настроювати чутливість повороту руля, щоб не крутити кульбіти на повортах....

Скажем так "порог входу в руління за компом пройдено, далі побачемо, може колись підвернеться за 150$ з хвостиком logitech g920 на амазоні або тут"більше не хочу платити в міру нефанатства, бо психологічно не хочу більше платити за річ, якою не буду користуватись 24/7

Отправлено спустя 32 минуты 51 секунду:
PS: присоски як так вообше не фіксують руль на столі. Благо була невелика струпцина, а конструкція руля позволяє його зафіксувати нею під рулеи , та 1єї ступцини з шириною лещати 5 см вистачило, щоб годно зафіксувати руль.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Vitalio
Вітаю з покупкою) Якщо в ets працює с усіма прибамбасами, то і добре :beer:
SIV
Junior

Повідомлення

Усім привіт.
В темі я повний "0".
Син підсів на Відьмак3 на ПК і хоче геймпад на день народження.

Порадьте кілька геймпадів від дешевших до дорожчих але хорошої якості.

P.S.
Чи мжна купити хороший геймпад на аліекспрес.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SIV
как пример из дешмана viewtopic.php?p=3405390#p3405390
https://hotline.ua/ua/computer-gejmpady ... -cnd-gpw3/
за полгода нареканий нет
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

SIV: 26.12.2022 12:37Порадьте кілька геймпадів від дешевших до дорожчих але хорошої якості.
Я тут вже неодноразово писав, але ще напишу - якщо є необхідність геймпаду для ПК, то нічого кращого, ніж Xbox Controller, людство для таких цілей ще не винайшло. Дорого, але воно того варте. Після дешманів - це як ковток свіжого повітря.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

SIV: 26.12.2022 12:37Син підсів на Відьмак3 на ПК і хоче геймпад на день народження.
Для дуалсенса полную поддержку добавили в последнем апдейте.
SIV
Junior

Повідомлення

Dremjke: 26.12.2022 16:12 ... геймпад для ПК, то нічого кращого, ніж Xbox Controller...
Які провідні моделі порекомендуєте ???
SIV
Junior

Повідомлення

Мені порекомендували придивитись до Gulikit KingKong 2 pro замість Xbox.
Що скажете ???
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

це для кіберкотлет або для дурних грошей :-P
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

SIV: 26.12.2022 17:20Які провідні моделі порекомендуєте ???
Щоб саме з кабелем був? Та будь-який нормальний. По грошам дивитись потрібно. Я особисто топлю за боксовий, це безпрограшний варіант, як на мене.
Fivist
Junior
Звідки: Львов

Повідомлення

SIV: 27.12.2022 12:56 до Gulikit KingKong 2 pro .
Що скажете ???
Имею такой в наличии, есть обзоры на ютубе, без дрифта, магнитные стики, износостойкие кнопки. Сравнивал с оригинальным от пс4, гуликит мне больше зашол. Цена правда не очень за китайца, как за Xbox геймпад.
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

SIV
Син раніше мав консоль\геймпад?
В загальному є 2 розкладки це варіант дуалшока 4 класичний і варіант іксбокса де лівий аналоговий стік поміняний місцями з хрестовиною, мені особисто звичніше користуватися дуалшоком але люди кажуть що для ігр аля відьмака варіант хбокса навіть кращий, хоча для файтингів кращий дуалшок. Обидва геймпада хороші насправді але в іксбоксовського є один великий плюс на пк це Xinput, тобто кожна більш менш сучасна гра автоматично побачить геймпад і він працюватиме без жодних попередніх налаштувань. Впринципі деякі сучасні ігри і дуалшок побачать без проблем але для тих які не побачать треба буде ставити сторонні програми щоб подружити дуалшок з Xinput, це не є великою проблемою, єдиний нюанс в тому що в іграх будуть просити нажимати клавіші по xbox розкладці ABXY А на самому геймпаді будуть зовсім інші позначення що з початку буде доволі таки заважати.
З інших популярних варіантів у нас продають Logitech f 310 або його брат F510(з присутнім вібро) і ще один брат F710 безпровідний, теж доволі гарний геймпад для ігр аля відьмака, має доволі непогану якість збірки, підтримку Xinput, але трошки надто тугі курки та не найкращу хрестовину що впринципі для відьмака зовсім не є проблемою.
Особисто мені вистачило хвилини 2 гри відьмака на геймпаді щоб зрозуміти те що на клавіатурі грати його куди зручніше і вангую що в вашого сина буде така сама ситуація, а вот для гонок і файтингів це річ класна.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

В связке с дуалсенсом пользовался дешманским вт4.0 свистком гранд, но диван переехал в другой угол и уже сигнал от пк в другой комнате теряется :mad: Что можно взять на замену? Поиск по теме выдает только Erston Bluetooth 5.1, может варианты получше будут? Или что-то вроде пси-е карты вифи+бт будет лучшим вариантом?
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Grava
Сколько метров? Потестю Erston Bluetooth 5.1 :gigi:
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Grava
DG40S USB Bluetooth Adapter for PC/Avantree DG45 Bluetooth 5.0 USB Dongle
Очень удачная модель, пользовался года 4, (после того как обновил пк, где встроенных блюпуп есть в мат. плате) отдал товарищу пользуется в трех комнатной квартире по сей день, беспроводные уши и геймпады ловят по всей квартире и даже в подъезде.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

kollos
Примерно 6 метров + стена
neo89skynet
В идеале у нас, да и по ссылке он уже недоступен.
Відповісти