Выбор геймпада / манипулятора / джойстика и прочие вопросы

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Cicero: 29.04.2023 19:58Ооо... точно! Я ведь еще этот тумблер режима работы не дергал. Сейчас проверю. Спасибо за наводку анивей.
Правильно камрад Grava сказал - нужно x-input включить тумблером и будет своего рода эмуляция xbox геймпада, ибо d-input сейчас не катит.
Я на том логитеке прошел рдр2 полностью без проблем.
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava
Dremjke

Спасибо мил-человеки... Помогло. Но ещё подскажите как джойстиком гладить (успокаивать) лошадь при езде и как активировать "меткий глаз"?
Оказалось управлять джойстиком это ещё надо уметь конкретно в этой шпильке.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Cicero: 29.04.2023 20:51Но ещё подскажите как джойстиком гладить (успокаивать) лошадь при езде и как активировать "меткий глаз"?
Точно не скажу, ищите в гугле :) Одна кнопка должна зажиматься и появляются варианты действий, что делать с конякой. Точно не вспомню, гуглить лень, но вы найдёте без проблем ;)
urand
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Cicero: 29.04.2023 20:51 Но ещё подскажите как джойстиком гладить (успокаивать) лошадь при езде и как активировать "меткий глаз"?
Заспокоїти коня - сидячи в сідлі натиснути Лівий стік
Активувати "меткий глаз" - LT + Правий стік
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

urand: 29.04.2023 21:20
Cicero: 29.04.2023 20:51 Но ещё подскажите как джойстиком гладить (успокаивать) лошадь при езде и как активировать "меткий глаз"?
Заспокоїти коня - сидячи в сідлі натиснути Лівий стік
Активувати "меткий глаз" - LT + Правий стік
Дуже дякую! :up:
Morf_ua
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

З огляду на те, що більшість ігр в які я граю є або портами з консолі, або розроблялися під мультиплатформу, хочу взяти якийсь геймпад під них. Дуалшок є, але там більше часу на налаштування витрачає, ніж на гру.
Заглядаюся на боксівський контроллер, але там трохи незрозуміла для мене відмінність лінійок та розкид цін, на тому ж олх одне й те саме найменування може бути за 900 і за 2300
Що порадите?
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

вот грядет отличный геймпад для ПК, всего за 30 баксов, и фирма солидная, можно сказать бест бай, будет доступен 31 мая.
https://www.amazon.com/dp/B0C2V3QPN7/?o ... 05-20&th=1
жаль у нас не понятно как его можно купить :-/
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Morf_ua: 01.05.2023 12:46Що порадите?
Якщо бокс, то сміливо беріть той, що від Series і якщо плануєте користуватися бездротовим зв'язком, то обов'язково беріть з донглом у комплекті.
Hiden: 07.05.2023 19:34вот грядет отличный геймпад для ПК, всего за 30 баксов, и фирма солидная, можно сказать бест бай
ИМХО совсем стрёмно выглядит, по-крайней мере на рендере.
Morf_ua
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Hiden: 07.05.2023 19:34 вот грядет отличный геймпад для ПК, всего за 30 баксов
В нас донгл цього виробника майже 30 коштує, уявляю скільки заломлять за пад
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Замовив у китайців Flydigi Vader 2 за 41$, чисто спробувати що воно таке, ці ваші сучасні геймпади, а заодно може якась 2д індюшатина почне заходити. :gigi:
urand
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Morf_ua: 01.05.2023 12:46 Заглядаюся на боксівський контроллер, але там трохи незрозуміла для мене відмінність лінійок та розкид цін, на тому ж олх одне й те саме найменування може бути за 900 і за 2300
Що порадите?
Я би купляв щось с гіроскопом, може в Зельду захочете пограти. Наприклад не дорогий варіант - Gamesir T4 Pro
w i z a r d
Member
Звідки: Херсон

Повідомлення

urand
Для Зельди в нього дуалшок є.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Какой геймпад предпочтительнее для ПК на сегодняшний день - Sony DualSense или Xbox Elite 2?

Я так понял, что геймпады от Microsoft лучше тем, что у них поддержка без всяких костылей во всех играх. И время работы по беспроводу в разы больше. Но качество сборки хуже и ощущения не на том уровне, что у Sony DualSense. Это так?

Есть ещё Sony DualSense Edge, но он какой-то вообще дорогой.
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Varzek
Маю на руках два геймпади більше року, один дуалсенс, інший від майок звичайний від останнього боксу, ( iлiтки браковані часто йдуть, принаймні мої друзі/знайомі хто брав і у кого є iлiтки що v1, що v2 всі з ними мучаться, від дрифтів до заміни аналогів... так само на профільних форумах часто про них погано відгукуються...)
Загалом мені грати зручніше на дуалсенсі, краще в руці лежить і просто приємніше (та й тихіше він), а так само є гироскоп і адаптивні курки, хоч і в невеликій кількості ігор вони задіяні. А щодо того, що дуалсенс по блютузу якщо підрубаний то не у всіх іграх видно, то це вирішується за допомогою софту ds4windows Або dualsenseX.
Про звичайний геймпад від маєк нічого поганого сказати не можу, тiльки шо він шумний, менше сучасних фішок і просто для мене менш зручний ніж дуалсенс. Плюсом, що є у маєк фірмовий донгл/бездротовий адаптер. У соні до речі для дуалшок є теж такий, а ось для дуалсенса соні зажали такий випустити, але як писав вище по блютуз проблем не відчуваю.
Iмхо :rotate:
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Varzek: 28.05.2023 22:36 Какой геймпад предпочтительнее для ПК на сегодняшний день - Sony DualSense или Xbox Elite 2?

Я так понял, что геймпады от Microsoft лучше тем, что у них поддержка без всяких костылей во всех играх. И время работы по беспроводу в разы больше. Но качество сборки хуже и ощущения не на том уровне, что у Sony DualSense. Это так?

Есть ещё Sony DualSense Edge, но он какой-то вообще дорогой.
Скажу так. Продав дуалсенс через 3 місяці після покупки. Взяв джой від бокс серієс. Не елітку. Мені дорого.
Для дуалсенса ставив програми щоб працював по блютузу - в результаті грав через шнур. Бо воно не робить як потрібно. То вібрації не має де вона має бути то ще щось. Прикольний був адаптивний курок. Типу натягуєш тітеву в лука а він впираєтся. АЛЕ то працювало тільки по шнурові.
По поводу якості, шуму, хрусткості - ну навіть не знаю. Ще велике питання де, що краще. Напевно самі клавіші АБВД трошки шумніши ніж в Соні. А курки мені ліпші в майкрософт. Ось і робіть висновок.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

AceDeLaeda: 28.05.2023 23:05Бо воно не робить як потрібно.
В стиме есть программа dsx - там все работает, и по бт тоже. Но тоже продал dualsens тк надоело заряжать постоянно. Аккумы раз в несколько недель поменял в хбокс и норм)
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Grava: 29.05.2023 06:04
AceDeLaeda: 28.05.2023 23:05Бо воно не робить як потрібно.
В стиме есть программа dsx - там все работает, и по бт тоже. Но тоже продал dualsens тк надоело заряжать постоянно. Аккумы раз в несколько недель поменял в хбокс и норм)
Я ставив цю програму - можливо я не все налаштував. Значить не розібрався. Але наприклад american truck simulator при зїзді з дороги на бруківку не було вібрації - та корочше я вже всього не згадаю. ХБОКС включив через звичайний блютуз без адаптера і все працює в кожній грі.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

neo89skynet: 28.05.2023 22:50 Varzek
Маю на руках два геймпади більше року, один дуалсенс, інший від майок звичайний від останнього боксу, ( iлiтки браковані часто йдуть, принаймні мої друзі/знайомі хто брав і у кого є iлiтки що v1, що v2 всі з ними мучаться, від дрифтів до заміни аналогів... так само на профільних форумах часто про них погано відгукуються...)
Т.е. от майков лучше брать такой геймпад?
але як писав вище по блютуз проблем не відчуваю.
Я так понимаю по BT может быть проблема если хотите подключить 2 геймпада и поиграть на одном компе.
AceDeLaeda: 28.05.2023 23:05 Для дуалсенса ставив програми щоб працював по блютузу - в результаті грав через шнур. Бо воно не робить як потрібно. То вібрації не має де вона має бути то ще щось. Прикольний був адаптивний курок. Типу натягуєш тітеву в лука а він впираєтся. АЛЕ то працювало тільки по шнурові.
На сколько я понял из обзоров - чтобы получить все некст-ген плюшки от дуалсенс нужно обязательно играть по проводу. Тем более учитывая, что у дуалсенса очень слабая автономность при беспроводной игре.
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Вот здесь есть список игр с поддержкой адаптивных курков DualSense. Поддержка большинства игр только по проводу.
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Здох мій Xbox 360, cлужив багато років. Хотів купити такий самий, але не тут, то було, одна китайщина підробна, навіть не знаю, що взяти з провідних.
А в безпровідних взагалі не розбираюсь. Який, як довго живе батарея і тд...
Відповісти