Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

KLUZO
Зараз на ali по +/- ціні HTM-520 можна придбати дротову G502X або бездротову G703:
спойлер
IMG_20240415_172933.jpg
IMG_20240415_172858.jpg
allekss
Member

Повідомлення

Нормальный выбор.
Я недавно взял Dream Machines DM7 Switch Kailh PA 3370 Black + свитчи Dream Machines DM7 Switcn Omron 50 На прошлой неделе её можно было найти за 1099 грн., сейчас 1199 грн. У неё лучше сенсор (PA 3370), чем у твоей и горячая замена микропереключателей (свитчей) без отвёртки и паяльника, в комплекте идёт два резервных свитча omron. Смотри сам.
KLUZO
Junior

Повідомлення

allekss: 15.04.2024 17:50Dream Machines DM7 Switcn Omron 50
Дякую за пораду)
unique-neon
Member

Повідомлення

Всім привіт, невпенений чи та тема. Але моя logitech g305 зламалась, шукаю заміну, поки вона лише серед кандидатів і є.
Що потрібно від миші:
- безпровідна
- щоб працювала від заряду/батареї пів року (g305 переводиться в економний режим, падає частота опитування до звичайної, але мене влаштовує)
- не перебирала поверхнями
- компактна
- загалом стандартно працювала, колесо зі звичайним кліком, клавіші вперед/назад

Трохи гуглив, наче є різних гарних миш, але працюють від заряду менше місяця.
Але може щось і пропустив, може знаєте альтернативні миші.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

KLUZO
Продавцом, одну продает розетка , вторую магазин на ее маркетплейсе. (Вроде так, если что поправьте)
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

я вам більше скажу, якщо знайдете того ж фопа (який на розетці продає) на промі то буде ще дешевше і з доставкою в магазин розетки, що фактично те ж саме, як і придбати на розетці
murzik
Member

Повідомлення

підлітків мишки треба поменше? чи така Logitech G502 Hero підійде їм? на олх багато пропозицій є недорогих.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 01.05.2024 19:19 підлітків мишки треба поменше? чи така Logitech G502 Hero підійде їм? на олх багато пропозицій є недорогих.
То копії з алі, дурних немає
murzik
Member

Повідомлення

7mindfields
норм копія?)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 01.05.2024 22:54 7mindfields
норм копія?)
З нормального там тільки схожа на оригінал форма.
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Хлопці доброго всім. Підкажіть, що сьогодні можна взяти на заміну Razer DE v2, форма мене влаштовує, але з'явились проблеми зі скролом, та почало злазаити резинове покриття по бокам, тому вирішив поки пошукати претиндента на заміну.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

L E V: 02.05.2024 15:16 Хлопці доброго всім. Підкажіть, що сьогодні можна взяти на заміну Razer DE v2, форма мене влаштовує, але з'явились проблеми зі скролом, та почало злазаити резинове покриття по бокам, тому вирішив поки пошукати претиндента на заміну.
Якщо форма влаштовує, тут на форумі є декілька майстрів, які замінять і мікрики і енкодер за потреби
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Так, я знаю, мав справу з одним :beer: , але тут я хочеться змінити на щось інше, я ж написав мене не влаштовує ще що вона облазить))
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Не знаю по поводу деззаддера, но на ривал 600 были на Али ножки лучше родных с завода (тактильно), может у вас похожий случай.
zelenuchka
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

L E V: 02.05.2024 15:16 Хлопці доброго всім. Підкажіть, що сьогодні можна взяти на заміну Razer DE v2, форма мене влаштовує, але з'явились проблеми зі скролом, та почало злазаити резинове покриття по бокам, тому вирішив поки пошукати претиндента на заміну.
Motospeed Darmoshark M3 или отремонтировать Razer. :beer:
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

може хтось підказати мишку з оптичними скролом та кнопками?
провід/безпровід не критично взагалі
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 10.05.2024 20:35 може хтось підказати мишку з оптичними скролом та кнопками?
провід/безпровід не критично взагалі
LAMZU PARO, дуже цікава новинка
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

creater_ua: 10.05.2024 21:25
Hells Angels: 10.05.2024 20:35 може хтось підказати мишку з оптичними скролом та кнопками?
провід/безпровід не критично взагалі
LAMZU PARO, дуже цікава новинка
І де на неї глянути? У них на сайті її немає.
https://lamzu.com/collections/mouse
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 10.05.2024 21:32
creater_ua: 10.05.2024 21:25

LAMZU PARO, дуже цікава новинка
І де на неї глянути? У них на сайті її немає.
https://lamzu.com/collections/mouse
twitter.com/Lamzugear 8 травня була презентація, очікується відкриття замовлень пізніше. Кожен сам вирішує чи варто чекати, але мені новинка досить цікава. Може бути, що на китайських маркетплейсах виставлять першу партію ще до продаж на оф. сайті, такі приклади вже були в інших виробників, хто зна
Відповісти