Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 05.04.2024 16:05Зупинив свій вибір на жаопін зед2
так довго вибирав і зупинивсь на миші з аліка, а як же оптичні свічі та колесо? :gigi:
спойлер
чому з олх не взяти бу суперлайт чи щось подібне?
allekss
Member

Повідомлення

daesz
Вітаю із тим, що зробили свій вибір. Напишу, звичайно, свою думку про мишку DM7. Тільки навряд чи воно буде корисним. Кожна думка суб'єктивна. У мене це буде перша ігрова мишка, граю чисто для себе, в мережеві ігри не часто, тому що не маю до них особливого таланту. Ігрову мишку зі змінними свічами захотів узяти лише через частого даблкліку на дешевих. Тому для мене головним критерієм є не вага, а зручність хвату та надійність. Рука у мене не велика, максимум середня, а на перевірку надійності знадобиться час.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 05.04.2024 16:44
daesz: 05.04.2024 16:05Зупинив свій вибір на жаопін зед2
так довго вибирав і зупинивсь на миші з аліка, а як же оптичні свічі та колесо? :gigi:
спойлер
чому з олх не взяти бу суперлайт чи щось подібне?
На ній хот свап, я вибирав або хот свап, або оптичні свічі. Я бачу це як еквівалент (хоча в хот свапа є a lil bit of an edge, бо можна підібрати свічі такі, які будуть більше подобатмсь у натисканні, мені наприклад дуже сподобались кейли 4.0 "в натисканні" але вони від'їхали буквально за 5-6 місяців використання :-/ )

Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
allekss: 05.04.2024 17:25 daesz
Вітаю із тим, що зробили свій вибір. Напишу, звичайно, свою думку про мишку DM7. Тільки навряд чи воно буде корисним. Кожна думка суб'єктивна. У мене це буде перша ігрова мишка, граю чисто для себе, в мережеві ігри не часто, тому що не маю до них особливого таланту. Ігрову мишку зі змінними свічами захотів узяти лише через частого даблкліку на дешевих. Тому для мене головним критерієм є не вага, а зручність хвату та надійність. Рука у мене не велика, максимум середня, а на перевірку надійності знадобиться час.
Дякую :beer:
В мене от доволі широкий "спектр" вимог (не велика, симетрична або майже симетрична, легка, змінні свічі або хотсвап, не дорога), тому вибрати були трохи важко :)
allekss
Member

Повідомлення

daesz
Мишка DM7 за моїми мірками відмінна. Відразу лягла в руку, провід настільки м'який, що взагалі не відчувається. Свічі змінюються елементарно, програма до неї дуже проста та зрозуміла. Може потім випливуть якісь нюанси, але поки що я в повному захваті.
Grimmjow
Member

Повідомлення

shnok: 05.04.2024 16:16 creater_ua
хтось боронить країну, а хтось жаліється що буцімто його образили адмінам, хоча перший перейшов на особистість. :rotate:
змушений він звернутись, змушений ...піди в тил, не на 0, на пару місяців, диванний ображений кіберспортсмен), і там пожалієшся.

Вибачте інші учасники теми, за офтопп.
пишешь з нуля? :beer:

для меня пока что лучшая дезадер в3 про, но чувствую что она далека от идеала, просто «универсальная»
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shnok: 05.04.2024 14:28 Сміюсь тільки з таких кіберкотлет як ти, які починають розповідати про контракти професійних гравців, тощо, з дивану
>> g102 lightsync :lol:
Якийсь новий рівень іронії
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

взяв для диванного геймінгу стілсіріес Rival 3 Wireless, вогонь. дуже задоволений
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shnok: 07.04.2024 08:28
7mindfields: 07.04.2024 03:26
>> g102 lightsync :lol:
Якийсь новий рівень іронії
спойлер
друже, ти б краще не за мій рівень іронії думав, а влаштувався на роботу, а не в мами на шиї сидіти на 4-му десятку, і писати безглузді смайли о 3 годині ночі. Щодо миші, тут не була тема про мій вибір, це все одно що з теми про телефони , я напишу про твій застарілий 11 айфон, і напишу що це іронія. Дивний ти парубок
не переймайся, навіть в часи тимчасового безробіття не сидів в батьків на шиї. В мене вихідний, тому інколи писати о третій годині не проблема
Щодо твоєї миші, давай ще раз, бо тобі занадто складно дається нова інформація, мова не про те, що g102 prodigy погана миша (з бюджетних варіантів це був один із топів свого часу, вона і зараз відчуває себе добре), мова про те, що ти віддав перевагу новим варіантам підсвітки замість нормального сенсора, і розповідаєш людині, яка робить порівняння і веде якусь статистику в коваку, щось про кіберспорт з дивану, це реально крінж :laugh:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 07.04.2024 19:17
shnok: 07.04.2024 08:28
спойлер
друже, ти б краще не за мій рівень іронії думав, а влаштувався на роботу, а не в мами на шиї сидіти на 4-му десятку, і писати безглузді смайли о 3 годині ночі. Щодо миші, тут не була тема про мій вибір, це все одно що з теми про телефони , я напишу про твій застарілий 11 айфон, і напишу що це іронія. Дивний ти парубок
не переймайся, навіть в часи тимчасового безробіття не сидів в батьків на шиї. В мене вихідний, тому інколи писати о третій годині не проблема
Щодо твоєї миші, давай ще раз, бо тобі занадто складно дається нова інформація, мова не про те, що g102 prodigy погана миша (з бюджетних варіантів це був один із топів свого часу, вона і зараз відчуває себе добре), мова про те, що ти віддав перевагу новим варіантам підсвітки замість нормального сенсора, і розповідаєш людині, яка робить порівняння і веде якусь статистику в коваку, щось про кіберспорт з дивану, це реально крінж :laugh:
давай проїдемо, я взагалі нічого не обирав, і якщо б обирав, то придбав би зовсім іншу мишку. До речі місяць назад в мене була AJAZZ AJ139 Pro, тому можеш і про неї написати негатив. Ти заходиш в профіль і щось там шукаєш, незрозуміло для чого. Я писав взагалі в іншому руслі в цій темі, тому без образ. Це все одно що ти пишеш про якийсь мобільний пристрій взагалі в іншому руслі, а я тут заходжу в твій профіль і почитаю писати , що в тебе айфон 11 і сміятись, хоча про нього взагалі не було ні слова.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кто разбирается в мышках с алика? Что там вообще топ считается? Чтобы оптика кнопки и колесо?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 01.04.2024 18:46
daesz: 01.04.2024 18:36
То лоу сенс абюзери :)
олсо (імхо звичайно), краще велика чутливість на миші і низька у вінді, ніж наоборот :shuffle:
Ну ты ж не понимаешь как это работает...
Ага ;)
akr
Member

Повідомлення

g 502 x без подсветки, месяц сегодня, 30% заряда осталось
примерно 100-120 часов
круто
комп не выключается, только сон
пробуждение через мышку
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

akr: 12.04.2024 21:54 g 502 x без подсветки, месяц сегодня, 30%
Только через софт можно смотреть, или индикатор на мышке тоже меняет цвет?
akr
Member

Повідомлення

Krovatka
я софт удалил
смотрю через OnboardMemoryManage
на мышке нет индикации, кроме dpi
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

akr: 12.04.2024 23:30 Krovatka
я софт удалил
смотрю через OnboardMemoryManage
на мышке нет индикации, кроме dpi
Спасибо, видел там диод в обзорах, думал может цвет меняет)
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Krovatka
Мигает красным индикатор когда маленький заряд, по идее так должно быть
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 12.04.2024 21:25
DuckRider: 01.04.2024 18:46
Ну ты ж не понимаешь как это работает...
Ага ;)
Что ага? Всё кроме среднего значения игнорирует отчеты мыши или увеличивает их значения
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 13.04.2024 03:23
Что ага? Всё кроме среднего значения игнорирует отчеты мыши или увеличивает их значения
dpi і чутливість миші у вінді яке до цього має відношення? :gigi:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 13.04.2024 03:26
DuckRider: 13.04.2024 03:23

Что ага? Всё кроме среднего значения игнорирует отчеты мыши или увеличивает их значения
dpi і чутливість миші у вінді яке до цього має відношення? :gigi:
Ты хоть понимаешь как отчеты приходят с мыши? Я тебе объясняю, что винда срет в отчеты, ты гигикаешь
Відповісти