Замена кнопки мыши (switcher), ремонт даблклика

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

spoglyadach
На днях приедут на эксперементы. Но розовый, хоть голубой хоть черный, по факту это не панацея. И цыфорки тоже. Так как эти вот "мильйончики" которые так любят рисовать производители это чисто на механику/корпус/толкатель.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Ну так зрозуміло що це все в ідеальних умовах біолабораторій виміряно, ніхто не враховує нервові кліки або приступи ярості коли тицяють і якійсь програмі або шутанах зажимають. Але цікаво що там з розкидом по якості та силі натиску, бо в молодших хуанах з тим так собі
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

spoglyadach
Субективщина, заказываете штук 10, выбираете себе нужные.
DikiiGarri
Junior

Повідомлення

Добрий день шановні.
Не можу розібратись з питанням ремонту своеї миші.
Logitech g603 В середині були клікери Omron D2FC-F-7N(B) та коліщатко ТТС 9
Підкажіть, на що я можу це все заміннити?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шановні, поділіться посиланнями на Алі чи може у нас є норм. вартість на мікроперемикачі (KAILH GM8.0, Omron D2F-01F, Omron d2fc-f-k, чи що там краще поставити?)
Є пару бюджет. мишок, хочу перепаяти на роботу, кругом даблкліки. Рік і труба їм приходить.. Треба з 10шт мікроперемикачів.
спойлер
Є на промі по 9 грн OMRON D2FC-F-7N на 5млн :lol:
Дякую.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Engineer_1988: 21.02.2024 12:27 Є на промі по 9 грн OMRON D2FC-F-7N на 5млн :lol:
Расстроить? у Omron D2F-01F ресурс мех. части - 1 лям, электрической части - 100 тыс. нажатий)
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tolebamber: 22.02.2024 15:25
Engineer_1988: 21.02.2024 12:27 Є на промі по 9 грн OMRON D2FC-F-7N на 5млн :lol:
Расстроить? у Omron D2F-01F ресурс мех. части - 1 лям, электрической части - 100 тыс. нажатий)
Не треба, просто ткніть носом що взяти і де, головне не дорожче самих мишей)))))) :lol:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Shader1
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

подскажите, в мыше установлены свичи Kailh black GM8.0, какой есть аналог, но может быть более качественный, может оптические или еще какие совместимы
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

А що сталось з GM 8.0?
Відповісти