Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
divinity
Member

Повідомлення

artko
K5 дорогувата і відгуки на останні версії не дуже
ilaixxx
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Що з цього списку порадите? І чи є кращі варіанти за 50-60 доларів? Механіки до цього не було, тому особливих вимог немає. Просто хочеться якісну збірку з хотсвапом і бажано з ролером для регулювання гучності.

Ajazz AK820 Pro
AULA F75
SKYLOONG GK75
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ilaixxx
можна ще таку подивитись https://attackshark.com/products/attack ... 9490616618
зараз користуюсь, доволі непогана.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

artko

По сравнению с теми что перечислил он эта клава очень так себе :gigi: может и не плохая но до уровня вышеописанных ей далеко ;)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
це дуже суб'єктивно все. як на мене - ті три - непотріб :) але це моя особиста думка, на мої потреби. усі згадані - мають хотсвап, роллер.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

artko

Непотрiб :lol: скорее наоборот :gigi:
Это мнение не только моё я уверен и тут даже спорить не о чем, они реально на уровень лучше твоей бо у твоей нет столько шумки (пять слоёв у аджаз и аула против твоих трех слоёв), у них есть флекс-каты и гаскет маунт чего нет у твоей если ты знаешь что это такое, даже сами переключатели более дорогие стоят и они известных брендов и даже сам пластик корпуса лучшего качества что видно из обзоров по тем клавам, даже на али твоя атак шарк стоит дешевле тех перечисленных, бо то уже как бы некст левел по качеству и исполнению, я понимаю что защищать свой выбор каким бы они ни был это нормально, но не нужно превозносить то что явно хуже и дешевле на другой уровень, человек правильный выбор сделает в любом случае если возьмёт любую из тех трёх т.к. они точно будут лучше и тише чем твоя 9послушай только какой у тех клав тайпинг), у твоей один плюс - она дешевле (если сравнивать на том же али а не тут и там).
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon

гаскет є у аттак шарк. але головне - ще раз наголошу - це все суб'єктивизм. Які б там не були шумки та свічі, який би не був тайпінг - вони (ДЛЯ МЕНЕ! ) непотріб в зв'язку з розкладкою та розташуванням самих клавіш. І ніякий тайпинг та інше (ДЛЯ МЕНЕ!) не замінить більш зручного розташування клавіш саме. Що, ( на мою думку!) найголовніше в клавіатурі.
На вашу - найголовніше флекси та шумка? Не заперечую, може бути. Але не треба подавати це як єдиний варіант.

Що не так то з тайпингом на аттак шарк? Кнопки не нажимаються? :) Знов таки, це субьєктивне.I доречі, не треба про якість свичів. для того хотсвап і існує, щоб кожний вибрав свій варіант( і так, в мене - не сток стоїть.) Чому ви вважаєте, що існує тільки одна вірна думка - і вона ваша? Вас послухати, так одразу старий анекдот згадав про винахідника, який зробив машинку автоматичну для гоління. Так всі ж обличчя різні? Так, до першого разу :)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

artko: 16.07.2024 11:54Що не так то з тайпингом на аттак шарк?
Ну если сравнить с вышеописанными то он не такой приятный, я же советовал их послушать и сравнить со своей и я не подаю как единственный вариант т.к вариантов там дофига, я просто говорю что если выбирать то явно лучше из тех трёх исключив Атак Шарк из вариантов бо зачем если можно сразу взять лучше и ничего не дорабатывать, а гаскет гаскету рознь даже если он у вас есть, бывает просто закос под него а бывает нормальный ;) Вы выбрали и пользуетесь, никаких претензий, человек пусть посмотрит обзоры и сделает свой выбор, но я уверен что те три на ступеньку лучше и это факт как бы там кто не хотел.
alumem
Junior
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ilaixxx: 12.07.2024 20:36 Що з цього списку порадите? І чи є кращі варіанти за 50-60 доларів? Механіки до цього не було, тому особливих вимог немає. Просто хочеться якісну збірку з хотсвапом і бажано з ролером для регулювання гучності.

Ajazz AK820 Pro
AULA F75
SKYLOONG GK75
Ajazz AK820 max глянь возможно влезет в твой бюджет.
а так я бы аулу брал на каких-то ice vein
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon: 17.07.2024 11:19 выбирать то явно лучше из тех трёх исключив Атак Шарк из вариантов бо зачем если можно сразу взять лучше и ничего не дорабатывать, а гаскет гаскету рознь даже если он у вас есть, бывает просто закос под него а бывает нормальный ;) Вы выбрали и пользуетесь, никаких претензий, человек пусть посмотрит обзоры и сделает свой выбор,
а дріт усб зі срібла не треба часом ? :) факт існує один єдиний - все параметри це суб'єктивщина кожного.
Melofon: 17.07.2024 11:19 но я уверен что те три на ступеньку лучше и это факт как бы там кто не хотел.
вони краще саме для вас. ну зрозумійте нарешті :)
по вашим критеріям воно краще, бо той же "гарний тайпинг" вам переважує параметри розташування клавіш, наприклад. А мені - навпаки. І якщо недоліки аттак шарка я ще розумію як полагодити, то недоліки ak820pro, aula f75 - для мене фатальні і не лікуються зовсім ніяк. А вам - не заважають, тому саме ДЛЯ ВАС вони краще.
І все перераховані варіанти (і той же аттак шарк теж) - всі не мають підтримки via/vial/qmk. і саме тому, знов таки, на мій погляд - вони всі можуть рахуватися непотрібом, бо дійсно кастомну клавіатуру з них не зробити. масовий продукт як він є.

Я декілька місяців тому зробив саморобну клавіатуру з нуля (хотсвап, роздільні корпуса під кожну руку, та ще і ортолінійна). попрацював трохи з ПЗ QMK, VIAL. Так ось - факт, що всі ці aula, ajazz, attack shark, skyloong - непотріб. і це факт, як бі комусь не хотілося :) Бо їхне ПЗ просто лайно...
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

artko

Качество пластика - субъективщина, нормальный гаскет - субъективщина, нормальные переключатели в стоке - субъективщина, качественней шумака - субъективщина, более приятный на слух тайпинг - субъективщина, конечно, конечно :gigi: , всё это по твоему субъективщина ;) , можешь и дальше себя в этом убеждать, единственное с чем согласен это формат клавиатуры и тут уж на вкус и цвет точно всё очень субъективно, но мне лично уже давно больше заходят укороченные клавы по типу акко 820 про и аула ф75, то же что и обычный 75% но ещё более компактный что для меня только плюс, я только на такой формат и буду переходить со своего стандартного 75%, и конечно же хочется иметь кноб, п может ещё и экранчик но не обязательно.
И раз ты уже такой любитель кастомов и ещё и сам их собираешь то я вообще удивляюсь как ты до сих пор сидишь на этом непотрибе, у любого нормального кастома в разы лучше тайпинг, тупо небо и земля, я уже не говорю про ПО. :popcorn:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
так, все це суб'єктивщина, що не так?
дайте приборні вимірювання, з цифрами - "Качество пластика, нормальный гаскет, нормальные переключатели в стоке, качественней шумака, более приятный на слух тайпинг".
для цих клавіатур. Що, нема? Це субьєктивщина. Крапка. Кожен ці параметри бере на себе та для себе.
Melofon: 17.07.2024 20:25 И раз ты уже такой любитель кастомов и ещё и сам их собираешь то я вообще удивляюсь как ты до сих пор сидишь на этом непотрибе,
на це питання без проблем відповім :) я не любитель кастомів, як зрозумів. Ортолінейну клавіатуру зробив просто щоб спробувати, що це таке - бо за готову викладати 10+ тис гривень як просят подекуди, не хочу. Зробив, потестив тиждень, зрозумів що так, прикольно, але єдине що мені там сподобалося без обмежень - ПЗ QMK/Vial
Готовий непотріб - він просто готовий, його не треба паяти та зроблений добре.
Melofon: 17.07.2024 20:25 у любого нормального кастома в разы лучше тайпинг, тупо небо и земля, я уже не говорю про ПО. :popcorn:
і знов в ліс та по дрова. Будь ласка, приборні параметри "нормального кастома" та " в разы лучше тайпинг". Ви знов апелюєте до своіх потреб.
Уявіть на хвилинку, що (наприклад) для мене тайпінг на Bloody S87 (фу-фу-фу!) та на attack shark k86- однаковий. Раптом ось так. Бо в них ( в моєму випадку) стоять однакові свічі. А різниці у звуку та шумці на мій погляд не має суттевої різниці. А ось ПЗ краще у блади, бо має цікавий режим заміни цілком слоїв налаштуваннь по одній кнопці. Але замінена бладі була на аттак шарк, бо зміщення ряду фн приводила до постійних міскліків та роздратування.
Більше того, я доволі багато років користувався оптичним хатором першого покоління, в якого жахлива якість свічів, ПЗ можна сказати зовсім нема. Але він повнорозмір, тому то як працює ПЗ можна було трохи не звертати уваги.

Дасте приклад кастома, в якого ПЗ прям зразкове?

P.S. Ще про суб'єктивщину. Є такі класичні механічні клавіатури ibm. багато людей досі їх вважають еталоном. Не згадаєте часом, який там гаскет, як там з шумкою, тайпингом та ПЗ? :)
alumem
Junior
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

artko: 18.07.2024 08:59 Melofon
так, все це суб'єктивщина, що не так?
дайте приборні вимірювання, з цифрами - "Качество пластика, нормальный гаскет, нормальные переключатели в стоке, качественней шумака, более приятный на слух тайпинг".
для цих клавіатур. Що, нема? Це субьєктивщина. Крапка. Кожен ці параметри бере на себе та для себе.
Melofon: 17.07.2024 20:25 И раз ты уже такой любитель кастомов и ещё и сам их собираешь то я вообще удивляюсь как ты до сих пор сидишь на этом непотрибе,
на це питання без проблем відповім :) я не любитель кастомів, як зрозумів. Ортолінейну клавіатуру зробив просто щоб спробувати, що це таке - бо за готову викладати 10+ тис гривень як просят подекуди, не хочу. Зробив, потестив тиждень, зрозумів що так, прикольно, але єдине що мені там сподобалося без обмежень - ПЗ QMK/Vial
Готовий непотріб - він просто готовий, його не треба паяти та зроблений добре.
Melofon: 17.07.2024 20:25 у любого нормального кастома в разы лучше тайпинг, тупо небо и земля, я уже не говорю про ПО. :popcorn:
і знов в ліс та по дрова. Будь ласка, приборні параметри "нормального кастома" та " в разы лучше тайпинг". Ви знов апелюєте до своіх потреб.
Уявіть на хвилинку, що (наприклад) для мене тайпінг на Bloody S87 (фу-фу-фу!) та на attack shark k86- однаковий. Раптом ось так. Бо в них ( в моєму випадку) стоять однакові свічі. А різниці у звуку та шумці на мій погляд не має суттевої різниці. А ось ПЗ краще у блади, бо має цікавий режим заміни цілком слоїв налаштуваннь по одній кнопці. Але замінена бладі була на аттак шарк, бо зміщення ряду фн приводила до постійних міскліків та роздратування.
Більше того, я доволі багато років користувався оптичним хатором першого покоління, в якого жахлива якість свічів, ПЗ можна сказати зовсім нема. Але він повнорозмір, тому то як працює ПЗ можна було трохи не звертати уваги.

Дасте приклад кастома, в якого ПЗ прям зразкове?

P.S. Ще про суб'єктивщину. Є такі класичні механічні клавіатури ibm. багато людей досі їх вважають еталоном. Не згадаєте часом, який там гаскет, як там з шумкою, тайпингом та ПЗ? :)
Вы почему-то прицепились очень сильно к расположению клавиш и форм фактору.
Для вас aula f99 есть.
Офк в разы лучше вашего атакшарка.
И ваше "кнопачки нитам" уже не работает
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

artko

Если у блади такой же тайпинг как у атак шарк то это ещё большая печаль чем я думал :gigi: , а если ещё и свитчи такого же качества то и разница между этой Клавой и теми тремя ещё огромней, в общем если для вас вся эта субьективщина не играет роли то и дальше пользуйтесь дешёвыми клавами, у меня тут два варианта: илы вы не пробовали клавы нормального качества или не можете между ними уловить ту разницу которая для многих реально чувствительна и очень даже сильно, но скорее второе, про измерения субъективных качеств поржал, не знаю зачем вообще такое писать и для чего, я лично заметил разницу когда всунул автомобильную вибро-шумо изоляцию в свою Клаву и тем более почувствовал когда поменял кейкапы, смазал переключатели и модифицировал стабы которые и так с завода не имели дребезга, клава стала раза в два тише и намного приятней на слух, поменялась сама тональность этого звука, теперь она звучит как более дорогие клавы что я пробовал и слышал в обзорах, я даже не понимаю как такую разницу можно не услышать и не заметить. Дальше уже не вижу смысла что-то объяснять и доказывать раз для вас нет большой разницы и чтобы её увидеть вам нужны измерения приборов ;)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

alumem: 18.07.2024 10:16 Вы почему-то прицепились очень сильно к расположению клавиш и форм фактору.
Для вас aula f99 есть.
Офк в разы лучше вашего атакшарка.
И ваше "кнопачки нитам" уже не работает
тому що це суб'єктивщина і приклад, що саме для мене має сенс. aula f99? дякую, не треба - зміщення ряду фн, зміщення ряду курсорних стрілок, вузький правий шифт, навігаційний блок зовсім казна де, роллера нема :)

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
Melofon
тобто ви так і не помітили, хоча кожний раз писав - що свічи в обох були не стокові? (шо у бладі, шо у аттак шарк?) ну добре. не бачу далі щось доводити, згоден. Суб'єктивщина як вона є - нема вимірів, але "звучит как более дорогая". Все що оцініються неприборним, неповторюваним методом - є суб'є'ктивщина і вона в кожного своя.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

artko

Да я понял что они стоковые, я и ожидал что они хреновые и поэтому и говорил что у тех трёх клав свитчи намного качественней, на ного это означает и качество пластика и его тип и зазоры и качество контактов и всё это может сильно отличать свитчи друг от друга, просто ты доказывал что твоя атак шарк не сильно хуже тех трёх и предлагал её как вариант хотя зачем мне было не ясно когда те три выбранные комрадом были совсем другого уровня и цены и смысла смотреть ему на что-то такое вообще небыло никакого что я и пытался доказать, те же аджаз 820про и аула ф75 стоят у нас на олх 2500-2800грн, атак шарк примерно 1800грн, не такая как по мне большая переплата за качество другого уровня, но всё это время ты настаивал на всю эту субъективщину и говорил что твоя клава не особо хуже, так вот я и пытаюсь тебе и другим кто будет читать донести что между этими клава и таки большая разница! пусть и субъективная ;) но её можно почувствовать на ощуп и на слух, да и вполне вероятно что и прослужат такие дольше бо дешёвые свитчи это ещё та дичь, у них через время (достаточно года) меняется даже сила нажатия, не раз сталкивался с этой проблемой у корешей которые брали дешёвые клавы на всяких ноунецм свитчах, это просто ужас был, я уже не говорю про то что они звучали как не пойми что, мне такое просто слух режет :gigi:
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

artko
Melofon
У вас просто різні вимоги до клавіатур, тому ви не прийдете до консенсусу.
alumem
Формат 1800 дуже класний, сам користуюсь збіркою на основі BM980, але багатьом консервативним користувачам і він не підходить. Хоча компактність це завжди певні компроміси.
artko: 18.07.2024 11:25зміщення ряду фн, зміщення ряду курсорних стрілок, вузький правий шифт, навігаційний блок зовсім казна де, роллера нема :)
З особистого досвіду, при переході на 1800 нічого з переліченого проблем не викликало, а от одинарний 0 на нампаді дійсно на певний час став серйозним викликом)
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon: 18.07.2024 11:52 Да я понял что они стоковые, я и ожидал что они хреновые
(рукалицо) я писав що свічі НЕ СТОКОВІ
Melofon: 18.07.2024 11:52 и поэтому и говорил что у тех трёх клав свитчи намного качественней,
посилання на тестування, з вимірами зносостійкості та іншого є? В іншому разі - це ваша думка.
Melofon: 18.07.2024 11:52 просто ты доказывал что твоя атак шарк не сильно хуже тех трёх и предлагал её как вариант хотя зачем мне было не ясно когда те три выбранные комрадом были совсем другого уровня и цены и смысла смотреть ему на что-то такое вообще небыло никакого что я и пытался доказать, те же аджаз 820про и аула ф75 стоят у нас на олх 2500-2800грн, атак шарк примерно 1800грн, не такая как по мне большая переплата за качество другого уровня,
не допускаєте, хоча б на хвилинку, що це переплата за рекламу? "совсем другого уровня" - чим саме? є тестування не виду "який чудовий тайпинг та супер-клавітура"?
і, будь ласка, прочитайте ще раз - єдине що я писав, що "можна подивитись ще на attack shark k86, непогана на мою думку". Знайдіть де там було написано що вона краще?
Melofon: 18.07.2024 11:52 но всё это время ты настаивал на всю эту субъективщину и говорил что твоя клава не особо хуже, так вот я и пытаюсь тебе и другим кто будет читать донести что между этими клава и таки большая разница! пусть и субъективная ;) но её можно почувствовать на ощуп и на слух, да и вполне вероятно что и прослужат такие дольше бо дешёвые свитчи это ещё та дичь, у них через время (достаточно года) меняется даже сила нажатия, не раз сталкивался с этой проблемой у корешей которые брали дешёвые клавы на всяких ноунецм свитчах, это просто ужас был, я уже не говорю про то что они звучали как не пойми что, мне такое просто слух режет :gigi:
між усіма клавіатурами є різница, безумовно. щодо дешевих свічив - он в мене лежить мотоспід ck104, якому вже не пам'ятаю скільки років, там навіть діоди підсвічування деградували, але вона працює.

крім того, ще раз нагадаю, що всі ці клавіатури з хотсвапом. і які там свічі у стоку - це неважливо. ще раз напишу, якщо ніяк не побачите - стокові свічі моєй атак шарк - ЖОДНОГО РАЗУ не працювали. бо я іх одразу зняв, встановивше те що мені більше на зараз підходить. Зміню думку - буде ще щось інше, для того хотсвап і є.
і той же атак шарк зі свічами (ну наприклад) фірмовими від чері - впевнені, що гірше аули? ну ок. :)

Відправлено через 8 хвилин 19 секунд:
Kosdnepr: 18.07.2024 12:31 У вас просто різні вимоги до клавіатур, тому ви не прийдете до консенсусу.
та от дядько ніяк не хоче зрозуміти що в кожного свої параметри.
Kosdnepr: 18.07.2024 12:31 Формат 1800 дуже класний, сам користуюсь збіркою на основі BM980. З особистого досвіду, при переході на 1800 нічого з переліченого проблем не викликало, а от одинарний 0 на нампаді дійсно на певний час став серйозним викликом)
заздрю :) а я звик до розташування і коли спробував наче трохи, здавалося, інше розташування - бісить! постійно мазав. тому і знов відкотився на звичне і на клавіатури з значними відхиленнями не дивився.

2 Melofon знав я до придбання аттак шарк і про ajaz ak820, ak820pro, aula f75, royal kludge rk r75, WOB Rainy 75, keychron різних моделей та інші типа топи ютуба і т.п. І складав собі цілу табличку з фото та своїми примітками щодо них.Що обрав - бачите. саме тому, що вибір - діло виключно суб'єктивне.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

геймери є тут?

хочу змінити/доповнити свою gmmk pro. шукаю клаву в першу чергу з низькою latency. це основний критерій, далі в списку пріорітетів йде загальна якість конструкції та матеріалів.

форм фактор в принципі будь-який, світчі хот свап обов'язково, бажано cherry mx brown/razer orange та їхні аналоги в стоці, але не критично.

поки що найбільше цікавить ненависна багатьма разер 75%, з подальшою заміною кейкапів на пбт.

в ній подобається низька латенсі, конструкція, стокові світчі, найбільше турбує, що на rtings написано:
Increasingly widespread reports online from people experiencing key chatter issues (unintentional repeated inputs).
це актуально? проблема продовжує ширитись?

можливо є щось краще?

але, якщо хтось щось порадить, скидайте, плз, тести латенсі або джерело де про це вказано.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ще трохи почитав і замовив таки Asus Azoth, проблема з даблтайпінгом щось сильно поширена у останніх моделей разера.
Відповісти