Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 23.11.2023 18:11 На Keychron сайті сьогодні почались знижки. Собі там дещо замовлю.
Не знаю які кейкапи вибрати.
спойлер
https://www.keychron.com/products/keych ... 8774896729
https://www.keychron.com/products/cherr ... 2572114009
https://www.keychron.com/products/doubl ... 6290295897
Які ж капи чері профілю гівняні на вигляд (за формою), xda / dsa набагато краще :rolleyes:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

7mindfields
А вони всі однакової висоти, правда? Мені цікаво чи буде зручно друкувати насліпо якщо всі ряди однакового профілю.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 23.11.2023 21:19 7mindfields
А вони всі однакової висоти, правда? Мені цікаво чи буде зручно друкувати насліпо якщо всі ряди однакового профілю.
В мене dsa, так, вони однакової висоти, з приводу зручності - це все індивідуально, мова скоріше була про естетичну складову, коли немає гострих кутів на капах
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 23.11.2023 18:34чи всі оптомеханічні свічі взаємозаміняємі
Да, я же говорил что они корпусами не отличаются, можете поставить и гетерон оптикал 2.0 которые у меня например сейчас стоят, у них тоже нет проблемы с воблингом да и в целом у них оценка выше т.к. уже себя зарекомендовали, жаль что сейчас на нашем рынке очень мало выбора именно оптических свитчей, имею ввиду если сами свитчи покупать отдельно.

Отправлено спустя 6 минут 59 секунд:
divinity: 23.11.2023 18:46 Є щось низкопрофільне з механіки? Блок нумпад не потрібен, але клавіши Ins - Delete - Home - End - PgUp - PgDwn треба класичні зі стрілками, бо що не подивлюсь якісь обрубки.
https://hotline.ua/ua/computer-myshi-kl ... 1keychron/

Отправлено спустя 20 минут 39 секунд:
Radicals_V: 23.11.2023 09:26 Посоветуйте механическую клавиатуру хорошего качества для игр, больше шутеры, набора текста. Хотелось бы что то массивное с подсветкой RGB, или белой. Спасибо. Если возможно - не за все деньги мира.
Что значит массивное? полноразмерное что ли? так то все механики обычно немало весят, если полноразмерное не обязательно то вот к примеру в вашем бюджете хорошие варианты https://hotline.ua/ua/computer-myshi-kl ... k-htk-730/ , https://hotline.ua/ua/computer-myshi-kl ... e-htk-731/
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Radicals_V: 23.11.2023 09:26 Посоветуйте механическую клавиатуру хорошего качества для игр, больше шутеры, набора текста. Хотелось бы что то массивное с подсветкой RGB, или белой. Спасибо. Если возможно - не за все деньги мира.
Hator Rockfall EVO Kailh Optical
Radicals_V
Junior

Повідомлення

tolebamber: 24.11.2023 23:13
Radicals_V: 23.11.2023 09:26 Посоветуйте механическую клавиатуру хорошего качества для игр, больше шутеры, набора текста. Хотелось бы что то массивное с подсветкой RGB, или белой. Спасибо. Если возможно - не за все деньги мира.
Hator Rockfall EVO Kailh Optical
Спасибо, наверное эту и возьму
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Radicals_V

Та что посоветовал я намного лучше хоть и немножко дороже, но оно того стоит поверьте, это так сказать продолжение этой же модели, тут и новые переключатели Kailh Optical 2.0 у которых убрали проблему с воблингом (шатаются кейкапы во все стороны у модели EVO), и шумоизоляция везде где только можно которой в модели EVO вообще нет (глушит звон плэйта и остальные паразитные резонансные звуки от ударов пластика, звук у клавиатуры получается более глухой и приятный на слух, в общем она будет тише), съёмный кабель тайп-С которого нет в предыдущей модели, смазанные стабилизаторы с хот-свапом (это есть и в предыдущей EVO), кейкапы с ПБТ-пластика (ABS-пластик в модели EVO), если это для вас не аргумент немного переплатить то я не знаю, зачем брать более старую во всём худшую модель когда есть новая я не понимаю, ради экономии каких-то 300-400 грн.?
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Melofon
Норм, обновили. Жаль что полноразмерки нет...
Если человеку не нужен цифровой блок то однозначно лучше будет HATOR Rockfall 2 TKL Optica
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Розчарувався у Keychron. Зробив замовлення на сайті, скасували через 2 дні і поставили нову вищу ціну на клаву, як якийсь паршивенький український магазин. Зробив ще замовлення на світчі і кейкапи - протримали гроші 10 днів і ще раз скасували замовлення. Більше нічого в них купувати не буду.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт! Багато років маю Razer BlackWidow Ultimate 2016. Після багатьох заливань кавою деякі клавіші не працюють, інші туго ходять. Перепайкою свічів займатись не хочу, тому шукаю нову клавіатуру.

Перечитав останні 10 сторінок теми. Вердикт: Razer, Asus, Logitech - лайно, справжні пацани беруть Varmilo, Leopold, Duky, Keyhron, Dark Project. Подивився на дизайн останніх - :puke:

Що треба: повнорозмірну, ТИХУ, з підсвіткою (в ідеалі лише літер, а не всього простору навколо клавіш). Регулятор гучності, додаткові мультимедійні клавіші, додаткові програмовані клавіші - плюс. Провід/радіо - не суттєво.
Використовувати буду для роботи браузер/бухгалтерія/документи, робота з фото/відео/3D, ігри (WoT, Rust).
Чим відрізняються типи свічів - не знаю. Порадьте, будь ласка, що мені підійде. Спробувати вживу нажаль не вийде, скільки не ходив по магазинам - в наявності лишн декілька Рейзерів і дешеві клавіатури до 1000 грн.

Чисто візуально подобаються щось типу Corsair K100/K70, Asus ROG Strix Flare II, Lenovo Legion K500, 3Dconnexion Keyboard Pro, Logitech G915/G815/G613/Craft
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

IrosLAV
Попробуйте под краном помить и высушить
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

IrosLAV: 30.11.2023 12:19 Багато років маю Razer BlackWidow Ultimate 2016
Пощастило в плані її живучості. Мені це гівно чудо інженерії Razer колись подарували, перше приїхало одразу дефектне, замінили по гарантії, друге рік пропрацювало і вмерло через кілька місяців після закінчення гарантії само по собі. В один чудовий почався chatter на одній з кнопок, потім ще на кількох, і невдовзі клава повністю вмерла. І це при тому що не було жодних пошкоджень, ніколи нічого не розливалось на неї.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

IrosLAV

Если вы истинный любитель дизайна геймерского масс-маркет хлама то его и берите, а дешёвым он не бывает, Асус рог за 10+к есть более-менее тихие, но вот полноразмерные не факт, там есть вроде тихие с шумкой только почти полноразмерные, зайдите на офф сайт асуса и почитайте у каких есть шумка ту и берите. Но предупреждаю: даже самая топовая Асус рог за 10-12+к с шумкой по качеству отстаёт от того же Дарк Проджект
варианты за 5к и просто отдыхает по сравнению с кастомными Дарк Проджект за 10к. Примеры для вас искать нет времени.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya: 30.11.2023 12:40 IrosLAV
Попробуйте под краном помить и высушить
Дякую! Сам не додумався. Проблеми з залипанням зникли, можу нормально користуватись клавіатурою :) Але дві неробочі клавіші так і не ожили і при розборі помітив, шо текстоліт почав розслоюватись, напевне довго був залятий. Так що всерівно потрібно нову клавіатуру. Та й дуже гучний цей Рейзер.

Melofon: 30.11.2023 15:31 IrosLAV
Асус рог за 10+к есть более-менее тихие
Дякую. Може ще хтось кине декілька варіантів, які варто розглянути
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 30.11.2023 13:05
IrosLAV: 30.11.2023 12:19 Багато років маю Razer BlackWidow Ultimate 2016
Пощастило в плані її живучості. Мені це гівно чудо інженерії Razer колись подарували, перше приїхало одразу дефектне, замінили по гарантії, друге рік пропрацювало і вмерло через кілька місяців після закінчення гарантії само по собі. В один чудовий почався chatter на одній з кнопок, потім ще на кількох, і невдовзі клава повністю вмерла. І це при тому що не було жодних пошкоджень, ніколи нічого не розливалось на неї.
Типовий сценарій для будь-якого гівна від рейзер :rotate:
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon Так ви ж теж любитель геймерського масс-хлама: лед-підсвітки в корпусі, ЕКРАНЧИК на куллері :laugh:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IrosLAV тут пошукай, ще й з модами допоможе viewtopic.php?f=26&t=262292&p=3412008&h ... o#p3412008
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 30.11.2023 15:49
Piter Cantrope: 30.11.2023 13:05
Пощастило в плані її живучості. Мені це гівно чудо інженерії Razer колись подарували, перше приїхало одразу дефектне, замінили по гарантії, друге рік пропрацювало і вмерло через кілька місяців після закінчення гарантії само по собі. В один чудовий почався chatter на одній з кнопок, потім ще на кількох, і невдовзі клава повністю вмерла. І це при тому що не було жодних пошкоджень, ніколи нічого не розливалось на неї.
Типовий сценарій для будь-якого гівна від рейзер :rotate:
Мав колись мишу від рейзера, дуже-дуже давно (ось таку), прослужила "вірою і правдою" 8-9 років, після того купив їй на заміну рейзер ебісус. Справи з таким лайном немав ін лайфтайм : оригінальні світчі від'їхали за рік використання, поверхня миші затерлася за стільки ж, глайди стерлись за пів року, і докуплений оригінальний комплект таких же глайдів стерся ще за пів року, кабель мінявся оскільки перебився при доволі бережному використанні, кнопка (саме кнопка) знизу зламалась над світчем, прийшлось робити колхозний ремонт. Поміняти кабель іще раз змоги немаю, бо шурупи в ній пластилінові, після двох викручувань - хрестовина повністю стерлась. То була моя остання покупка від рейзера, це лайно можна взяти тільки за безплатно та й то - краще перестарухватись і мати вдома заміну вразу чого.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

IrosLAV: 30.11.2023 15:50 Melofon Так ви ж теж любитель геймерського масс-хлама: лед-підсвітки в корпусі, ЕКРАНЧИК на куллері :laugh:
Это я конкретно за клавы говорил, а кулера как могут быть не масс-маркет? Или бывают геймерские и не геймерские кулера? :lol: Не несите чепухи.
Хлам потому что эти все Асус, Рэйзер, Стил стрикс стоят неадекватных их качеству денег, так что нет, я не любитель этих популярных масс-маркет брендов, а за экранчики или подсветки я вообще ничего не говорил, или вы думаете что это атрибуты только масс-маркет клав? уже давно подсветки и экранчики есть и не в масс-маркет клавах бо именно от туда все новые технологии и приходят, и мы вообщето тут вообще за дизайн говорили и он мне больше нравится простой и строгий в клавиатурах, такого дизайна у меня клава и стоит, хотя я бы может и не отказался может и от крутилочки громкости на клаве и даже вероятно и от экранчика, но не за те дурные деньги (как за такое качество) за которые просят эти геймерские брэнды, но это разве что в будущем а не именно сейчас, на Али такие можно найти в два-три раза дешевле и когда я вдруг надумаю поменять свою Клаву на что-то подобное то я точно не буду смотреть в сторону Асус, Рэйзер и т.п. шляпы даже не смотря на то что даже у них качество немного выросло с недавних пор, типа начали наконец-то смазывать стабы, ставить шумку , хот-свап, пбт-кейкапы и другие плюшки нормальных клавиатур, хотя всё равно само исполнение не соответствует цене.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 30.11.2023 15:57
7mindfields: 30.11.2023 15:49
Типовий сценарій для будь-якого гівна від рейзер :rotate:
Мав колись мишу від рейзера, дуже-дуже давно (ось таку), прослужила "вірою і правдою" 8-9 років, після того купив їй на заміну рейзер ебісус. Справи з таким лайном немав ін лайфтайм : оригінальні світчі від'їхали за рік використання, поверхня миші затерлася за стільки ж, глайди стерлись за пів року, і докуплений оригінальний комплект таких же глайдів стерся ще за пів року, кабель мінявся оскільки перебився при доволі бережному використанні, кнопка (саме кнопка) знизу зламалась над світчем, прийшлось робити колхозний ремонт. Поміняти кабель іще раз змоги немаю, бо шурупи в ній пластилінові, після двох викручувань - хрестовина повністю стерлась. То була моя остання покупка від рейзера, це лайно можна взяти тільки за безплатно та й то - краще перестарухватись і мати вдома заміну вразу чого.
У мене теж абісус 2014 був зі зломаною кнопкою лівою по всій ширині :gigi:
Відповісти