Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
WhatIsLove
Junior

Повідомлення

BanShee: 17.10.2024 10:20
IrosLAV: 17.10.2024 01:30 Хм, я от на днях вибирав собі щось до 50 грам, основний вибір був між Асусом за 2400 грн і Ламзу за 5000 грн. Так що інколи асус в два рази дешевше ноунейм китайців ;)
Це як порівнювати один орган з пальцем)))

Тобто, вони мають однаковий сенсор, перемикачі, енкодер, акум?

Можна подивитися в сторону VGN/VXE/ATK (по факту це одні і ті ж самі хлопці), топ внутрянка, зібрані добре.

Сам юзаю F1 Dragonfly MOBA більше року. Зручна, безвідмовна миша. Мені дуже зайшла після суперлайту. Та що тут казати, на суперлайті у Валоранті пікрейт був 2й даймонд, то на китайському Драгофлаї вже побував на іморталі. А через те, що зараз в основному граю під пивко, то тусую на 1-2 Асценданті. Хоча дуже вплинула заміна монітору з 165 Гц після 75)

Думаю, що через місяць другий обновлюся до VXE Mad R Major, або ATK F1 Extreme. А сторону Логітека, або Рейзера даже не дивлюся. Вони своє вже відбули)
а зоупін через вагу не розглядаєте?
BanShee
Member
Звідки: Золотоноша, Чернігів

Повідомлення

WhatIsLove: 17.10.2024 10:24
а зоупін через вагу не розглядаєте?
Ну в мене і клавіатура VGN, дуже зручно ними керувати через один софт (який не роздутий як софт від логітеку чи того же рейзера).

Мене і драгонфлай повністю задовільняє. Нічого не скрипить (хоча відчувається, що пластик корпусу тонкий), гуркотить
Єдине, що мені не зайшло, що без гріпсів трохи вислизає з руки (хват пальці-кігті ;) ). А гріпсів хватає місяців на 2. Ще у софта нема локалізації, но на англійській мові все ОК. Раз налаштував і просто користуєшся. Заряд тримає в середньому 6-7 днів при ігрових сесіях по 4-5 годин на добу (звичайне використання ще 3_4 години) в будні дні, а на вихідних може бути і 10-16 годин))))
Но це незначні моменти по відношенню до плюсів, що дала мені Драгонфлай.
WhatIsLove
Junior

Повідомлення

BanShee: 17.10.2024 11:51
WhatIsLove: 17.10.2024 10:24
а зоупін через вагу не розглядаєте?
Ну в мене і клавіатура VGN, дуже зручно ними керувати через один софт (який не роздутий як софт від логітеку чи того же рейзера).

Мене і драгонфлай повністю задовільняє. Нічого не скрипить (хоча відчувається, що пластик корпусу тонкий), гуркотить
Єдине, що мені не зайшло, що без гріпсів трохи вислизає з руки (хват пальці-кігті ;) ). А гріпсів хватає місяців на 2. Ще у софта нема локалізації, но на англійській мові все ОК. Раз налаштував і просто користуєшся. Заряд тримає в середньому 6-7 днів при ігрових сесіях по 4-5 годин на добу (звичайне використання ще 3_4 години) в будні дні, а на вихідних може бути і 10-16 годин))))
Но це незначні моменти по відношенню до плюсів, що дала мені Драгонфлай.
А. Ну я читав що вона хороша. Я просто мав на увазі про майбутні мишки, ви там писали що оновитися хочете через декілька місяців на мед р або атк, тому і запитав про зоупін.
P.S. А що з гріпсами стається? Я думав вони на роки :lol:
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BanShee: 17.10.2024 10:20 Тобто, вони мають однаковий сенсор, перемикачі, енкодер, акум?
В Асуса, напевне, все гірше. Але для мене навіть характеристик Асуса було б забагато. Вибирав по критеріям, в порядку спадання приорітету: щоб приїхала до 2 днів, до 50 грам, менш-більш нормальна форма корпусу (всі вони для мене замалі), присутність гарантії, а які там енкодери і т.д. навіть не цікавився.
Ламзу, до речі, використовую суто з кабелем. Втикнув і не парюсь про заряд :)
BanShee
Member
Звідки: Золотоноша, Чернігів

Повідомлення

WhatIsLove: 17.10.2024 12:14 А. Ну я читав що вона хороша. Я просто мав на увазі про майбутні мишки,
спойлер
ви там писали що оновитися хочете через декілька місяців на мед р або атк, тому і запитав про зоупін.
P.S. А що з гріпсами стається? Я думав вони на роки :lol:
Просто не хочу плодити софт на різні девайси. При цьому в мене ще є джої для Elite та Star Citizen)
А з гріпсами зовсім біда... Особливо страждає місце під великим пальцем. Та й пилюку вони притягують знатно (приватний будинок), приходиться протирати спиртовими салфетками, що тоже впливає.
Є знайомий аім-задрот (якийсь ТОП в аімлабі чи коваксі) взагалі посовітував юзати гріпси для ракеток великого тенісу. Типу самий ідеал)
IrosLAV: 17.10.2024 12:48
В Асуса, напевне, все гірше. Але для мене навіть характеристик Асуса було б з
спойлер
абагато. Вибирав по критеріям, в порядку спадання приорітету: щоб приїхала до 2 днів, до 50 грам, менш-більш нормальна форма корпусу (всі вони для мене замалі), присутність гарантії, а які там енкодери і т.д. навіть не цікавився.
Ламзу, до речі, використовую суто з кабелем. Втикнув і не парюсь про заряд :)
Я так розумію, що ваші ігри - це не онлай-фпс шутери.... Просто тримати мишу для фпс шутерів на проводі... Ну трохи не для цього Ламза :))))
Хоча ви вправі вибирати, що подобається.
Востаннє редагувалось 17.10.2024 16:24 користувачем BanShee, всього редагувалось 1 раз.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BanShee: 17.10.2024 16:14 Я так розумію, що ваші ігри - це неонлай-фпс шутери.... Просто тримати мишу для фпс шутерів на проводі... Ну трохи не для цього Ламза :))))
Хоча ви вправі вибирати, що подобається.
Основні мої забавки - ексель, фотошоп і давінчі резолв) Але окремої теми для таких задач немає, а мишки для геймерів здебільшого ідеально підходять і для таких задач
WhatIsLove
Junior

Повідомлення

BanShee: 17.10.2024 16:14
WhatIsLove: 17.10.2024 12:14 А. Ну я читав що вона хороша. Я просто мав на увазі про майбутні мишки,
спойлер
ви там писали що оновитися хочете через декілька місяців на мед р або атк, тому і запитав про зоупін.
P.S. А що з гріпсами стається? Я думав вони на роки :lol:
Просто не хочу плодити софт на різні девайси. При цьому в мене ще є джої для Elite та Star Citizen)
А з гріпсами зовсім біда... Особливо страждає місце під великим пальцем. Та й пилюку вони притягують знатно (приватний будинок), приходиться протирати спиртовими салфетками, що тоже впливає.
Є знайомий аім-задрот (якийсь ТОП в аімлабі чи коваксі) взагалі посовітував юзати гріпси для ракеток великого тенісу. Типу самий ідеал)
IrosLAV: 17.10.2024 12:48
В Асуса, напевне, все гірше. Але для мене навіть характеристик Асуса було б з
спойлер
абагато. Вибирав по критеріям, в порядку спадання приорітету: щоб приїхала до 2 днів, до 50 грам, менш-більш нормальна форма корпусу (всі вони для мене замалі), присутність гарантії, а які там енкодери і т.д. навіть не цікавився.
Ламзу, до речі, використовую суто з кабелем. Втикнув і не парюсь про заряд :)
Я так розумію, що ваші ігри - це неонлай-фпс шутери.... Просто тримати мишу для фпс шутерів на проводі... Ну трохи не для цього Ламза :))))
Хоча ви вправі вибирати, що подобається.
жесть, я думав що це все різні розробники. Погугливши до кінця не зрозумів але наче тей же мед р теж вгн...
ну сподіваюся наступна мишка буде в руках добре триматися і без гріпсів
BanShee
Member
Звідки: Золотоноша, Чернігів

Повідомлення

IrosLAV: 17.10.2024 16:18
BanShee: 17.10.2024 16:14 Я так розумію, що ваші ігри - це неонлай-фпс шутери.... Просто тримати мишу для фпс шутерів на проводі... Ну трохи не для цього Ламза :))))
Хоча ви вправі вибирати, що подобається.
Основні мої забавки - ексель, фотошоп і давінчі резолв) Але окремої теми для таких задач немає, а мишки для геймерів здебільшого ідеально підходять і для таких задач
о_О... Так для цього є такі цяцьки, як Logitech MX Master, 3DConnexion... :)
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BanShee: 17.10.2024 17:17 о_О... Так для цього є такі цяцьки, як Logitech MX Master, 3DConnexion... :)
Вага. Після поломки 50-грамового Ендгейма взяв в руку старий Рейзер (80-90 грам) - таке враження що цеглину рукою тягаю по столу. А вказаний вами Логітек - 141 грам :puke:
Фізично я накачаний 100-кг хлоп, 50-кілограмові мішки цементу без проблем тягав кілька років тому, як на моноліті працював. А от ті грами в мишці дуже відчуваю і кайфую від легкості
Відповісти