Порадьте реєстратор малогабаритний або камеру з автономним живленням.

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Порадьте реєстратор малогабаритний або камеру з автономним живленням.
На нашій сходовій клітці в під'їзді є поштові скриньки, і часто трапляється, що то хтось пошту підпалить, то помочиться, а за останній місяць так узагалі по-великому вже кілька разів ходили. Скарги наших сусідів і наші в поліцію нічого не дають. Кажуть, вкажіть, хто конкретно. Ми не знаємо. Поліція взагалі мляво на це реагує, вона тільки бабусь жваво гоняти може, щоб цибулю й огірки в «недозволених місцях» не продавали.
Гадаю, треба поставити автономний малопомітний реєстратор або камеру і буде що показати в поліції. Я насправді не знаю, яке рішення технічно краще, тому що з відеосферою не пов'язаний. Бюджет: до 80 доларів.
Дякую заздалегідь за поради та підказки.
0kie
Member

Повідомлення

Truchmann
Растяжку поставь. С сигральной ракетой. Открыл ящик для почты - сходил и по-маленькому, и по-большому. Одновременно. Ну а дальше ведите поиск по характерному потёку жидкостей с характерным запахом.
А если серьёзно - гугли. Тебе нужна камера с датчиком движения и ночным виденьем, а это не 80 баксов.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Вашій камері ноги прироблять, як відключення світла будуть )
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Поставте муляж камери і повістьте об'яву що ведеться зйомка. І проблем за приховане спостереження не отримаєте і дешевше буде. А на додачу можна поставити освітлювач з датчиком руху за вандалозахищеною решіткою...
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

maxud_b: 19.09.2024 22:30 Поставте муляж камери і повістьте об'яву що ведеться зйомка. І проблем за приховане спостереження не отримаєте і дешевше буде. А на додачу можна поставити освітлювач з датчиком руху за вандалозахищеною решіткою...
Какой смысл, ТС думаю хочет справедливо узнать что за животное это делает
Відповісти