Вибір зарядної станції для жінки

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Filya12
Member

Повідомлення

Добрий день, порадьте, будь ласка, для жінки треба зарядна станція, яка б тягнула фен (!.5)
Вона працює на ноуті, але хоча б щоб 8 годин вистачало, і щоб холодильник підключити
Бюджет день 25-30 тисяч, аже може і дорожче, якщо не має у цьому діапазоні варіантів
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Filya12
Я б почав з того, щоб обрав фен, який жере якомога менше.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Для станції байдуже на гендери ))
Нехай бере Екофлоу Дельта2.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

я б рекомендував Anker 757 або UGREEN PowerRoam 1200.
І, звісно, фен попростіше. Ти не менше, замірте скільки ваш фен жере, бо там зазвичай 2 режими, і у першому там майже у 2 рази менше споживання.
goldenvirus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Гібридний інвертор на 3+ кВт плюс аккуми, вийде краще і дешевше.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ortyomko: 16.05.2024 23:05 я б рекомендував Anker 757 або UGREEN PowerRoam 1200.
І, звісно, фен попростіше. Ти не менше, замірте скільки ваш фен жере, бо там зазвичай 2 режими, і у першому там майже у 2 рази менше споживання.
Anker не потянет второй режим.
Там обычно под 2кВта.
Ну или фен по проще искать.
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Filya12
https://rozetka.com.ua/ua/zaryadnie-sta ... 1801-2400/
CHOETECH 2000Wh
Sigma mobile X-power SI625APS 2000Wh (лично у меня такая)
Fich Energy F2000
и т.д. на этой платформе. Их много, отличаются ценой, цветом корпуса и названием производителя, но по сути внутри все одинаковое. Тянет и фен 1,8, и чайник 2,4 (не одновременно конечно) микроволновки с холодильником и ноутом и подавно потянет. Заряжается до 2х часов.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

koteyjah: 17.05.2024 09:08 Filya12
https://rozetka.com.ua/ua/zaryadnie-sta ... 1801-2400/
CHOETECH 2000Wh
Sigma mobile X-power SI625APS 2000Wh (лично у меня такая)
Fich Energy F2000
и т.д. на этой платформе. Их много, отличаются ценой, цветом корпуса и названием производителя, но по сути внутри все одинаковое. Тянет и фен 1,8, и чайник 2,4 (не одновременно конечно) микроволновки с холодильником и ноутом и подавно потянет. Заряжается до 2х часов.
25-30 тис?
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

может перенести эту тему в основную по выживанию?
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Ortyomko
написано ж - можно більше - якщо задовільнить потреби.

Відправлено через 3 хвилини 30 секунд:
Просто на 8 часов, что бы и ноут, и холодильник, и немного фена - меньше 2кв и брать нечего. Если холодильник большой, он за 8 часов треть батареи может схавать.
Filya12
Member

Повідомлення

Всім дякую за відповіді! Взяли 1.4 кв bluetti ac180p 1800, якщо що, докупимо батарею, бо в цілому потреби лише холодильник, ноут та фен
В мене bluetti ac200max 2кв, вистачає десь на 5 годин роботи за робочим пк
ac180p більш сучасний, ніж ac200max, хоча всього рік чи десь так різниця, але там багато наворотів гарних. Так що думаю за 5 років вони морально застаріють
Відповісти