Выбор коврика для мышки

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 21.02.2024 15:29Саме тому заводський килим, схожий на мій, коштує 5к грн.
Это дикий оверпрайс, даже круче чем у Razer. :gigi:
Евгений King: 21.02.2024 15:29Ви можете висувати будь-які теорії, я не проти.
Никаких теорий, как вы изделие описывали такие ответы и получали, а описывали вы его не полностью.
Евгений King: 21.02.2024 15:29Погляньте відео оптімус-теч про скляні килими, може трошки відкриєте очі.
Правильно давать ссылку на то о чем говорите, что бы не было испорченного телефона. Какое то видео посмотрел, готовый продукт выглядит интересно, но одевать дополнительный рукав на руку, что бы не мерзла, штука на любителя. К тому же подобный коврик должен быть достаточно толстым, что при жестких краях (хоть и обточенных) не особо радует.

Так же нашел описание методики изготовления подобных поверхностей. Стадию абразива как я и говорил поверхность проходит после матирования. Но потом же применяется шлифовка и полировка о которой вы ничего не сказали. Надо под микроскопом поверхность глянуть. Там по идее должно быть поле из очень мелких "холмиков" с округлыми краями. По такому хорошо скользить какой нибудь тефлон и не особо быстро стираться вполне может.
тканина на резиновой основе, а ганчирка то у тёти Баси в туалете. :gigi:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

S: 22.02.2024 09:26
Евгений King: 21.02.2024 15:29Саме тому заводський килим, схожий на мій, коштує 5к грн.
Это дикий оверпрайс, даже круче чем у Razer. :gigi:
Евгений King: 21.02.2024 15:29Ви можете висувати будь-які теорії, я не проти.
Никаких теорий, как вы изделие описывали такие ответы и получали, а описывали вы его не полностью.
Евгений King: 21.02.2024 15:29Погляньте відео оптімус-теч про скляні килими, може трошки відкриєте очі.
Правильно давать ссылку на то о чем говорите, что бы не было испорченного телефона. Какое то видео посмотрел, готовый продукт выглядит интересно, но одевать дополнительный рукав на руку, что бы не мерзла, штука на любителя. К тому же подобный коврик должен быть достаточно толстым, что при жестких краях (хоть и обточенных) не особо радует.

Так же нашел описание методики изготовления подобных поверхностей. Стадию абразива как я и говорил поверхность проходит после матирования. Но потом же применяется шлифовка и полировка о которой вы ничего не сказали. Надо под микроскопом поверхность глянуть. Там по идее должно быть поле из очень мелких "холмиков" с округлыми краями. По такому хорошо скользить какой нибудь тефлон и не особо быстро стираться вполне может.
тканина на резиновой основе, а ганчирка то у тёти Баси в туалете. :gigi:
Мені було дуже лініво, але я взяв цифровий мікроскоп і зробив для Вас пару фото:
спойлер
Вкладення IMG20240223045150.jpg більше недоступне
Вкладення IMG20240223045159.jpg більше недоступне
IMG20240223045150.jpg
IMG20240223045159.jpg
На фото побачите х20 та х40 наближення, грані ковра та загальний вид.
По технології з того що я розпитав у людини, котра це робила, він брав звичайне скло, хімією стравлював одну грань поверхні, зрізав/шліфував грані власноруч і віддавав на нанесення прінту знайомому в типографію.
На фото з мікроскопу видно, що поверхня не має гострих вершин, тому мої попередні гризуни від Bloody, останній був P30 Pro, на металевих глайдах просто парили по цій поверхні, скло вишліфовувало за пару днів поверхню металевих глайдів у дзеркало і за рахунок цього тертя майже не було.
Я порівняв мікроскопом поверхню робочої зони, де живе миша і частини, котра під клавіатурою живе, різниці на око не видно, то ж саме скло від металевих глайдів не постраждало.
Стосовно того, що скло холодне, воно таке ж по температурі як і стіл, для мене дискомфорту нуль, а от спитав дівчину, вона юзає такий же килимок, то вона сказала що трохи дискомфортно, ну вона мерзлячка, постійно лапи холодні, тут не дивно :gigi:
Тому нарукавники, це суто для тих кому холодно, хоча я пробував їх, якийсь час навіть юзав активно, воно прикольно, але як на мене опція не обов'язкова.
Відео оптімус-теч:
спойлер
https://www.youtube.com/watch?v=J5G34-1Uqp8
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Евгений King: 23.02.2024 05:24 Мені було дуже лініво, але я взяв цифровий мікроскоп і зробив для Вас пару фото:
Рельеф такой как и предполагалось, но я бы сказал что крупновата текстура. Будет шуметь или даже греметь когда двигаешь мышку.
спойлер
Толщина коврика так же значительна, а еще ведь силиконовые ноги внизу часто. По хорошему надо в столешнице выемку сделать что бы утопить туда коврик заподлицо или хотя бы на половину высоты.
Евгений King: 23.02.2024 05:24Стосовно того, що скло холодне, воно таке ж по температурі як і стіл, для мене дискомфорту нуль, а от спитав дівчину, вона юзає такий же килимок, то вона сказала що трохи дискомфортно, ну вона мерзлячка, постійно лапи холодні, тут не дивно :gigi:
Комнатная температура значительно ниже температуры тела 36,6 С, а теплопроводность у стекла довольно высокая, потому и холодно. Из за этого "чулочек" с низкой теплопроводностью на руку и одевают.
спойлер
Резюмируя сказанное можно сказать, что продукт на любителя.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

S: 23.02.2024 06:04
Евгений King: 23.02.2024 05:24 Мені було дуже лініво, але я взяв цифровий мікроскоп і зробив для Вас пару фото:
Рельеф такой как и предполагалось, но я бы сказал что крупновата текстура. Будет шуметь или даже греметь когда двигаешь мышку.
спойлер
Толщина коврика так же значительна, а еще ведь силиконовые ноги внизу часто. По хорошему надо в столешнице выемку сделать что бы утопить туда коврик заподлицо или хотя бы на половину высоты.
Евгений King: 23.02.2024 05:24Стосовно того, що скло холодне, воно таке ж по температурі як і стіл, для мене дискомфорту нуль, а от спитав дівчину, вона юзає такий же килимок, то вона сказала що трохи дискомфортно, ну вона мерзлячка, постійно лапи холодні, тут не дивно :gigi:
Комнатная температура значительно ниже температуры тела 36,6 С, а теплопроводность у стекла довольно высокая, потому и холодно. Из за этого "чулочек" с низкой теплопроводностью на руку и одевают.
спойлер
Резюмируя сказанное можно сказать, что продукт на любителя.
Ну шум не такий як на верхньому відео у вас, там коврик тонший і схоже без силіконових ніжок, що воно аж свистить. Шум залежний від матеріалу глайдів і їх розміру. На новій миші з металевими глайдами шумить неймовірно перший день-два, а як притреться шум зникає майже повністю, головне тільки аби поверхня чиста була. З мишами з тефлоном шум від руху трохи лишається, трохи голосніще аніж по тканино-гумовому їздити, загалом не критично.
Найбільший шок був коли в мене DeathAdder V2 X Hyperspeed (тефлон) зламалась і я тимчасово повернувся на стару Bloody P30 Pro (метал вже притерта), вона настільки ковзала по килиму, що я не міг на ЛКМ натиснути не зірвавши курсор з місця, від натиску миша сковзала, та за пару днів звик)
На любителя - так, мені кайфова штука, бо на тканині у мене рука потіє, так само якщо одягати чохол на руку - то для мене жарко :shuffle: І від тканини у мене постійно зап'ястя натерте було, на склі таких ефектів не помічав.
Ну і такий килим не годиться тим, хто звик відривати мишу від килима, на приземленні такий гуркіт буде, а як на металевих глайдах - то взагалі якась дичина буде, зрідні забивання цвяхів у дошку :gigi:
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А есть ли негативные эффекты, если использовать мышку со стеклянными глайдами без ковра? Вместо ковра будет дубовый стол :)
Портятся ли глайды или может будет портиться поверхность столешницы?
KLUZO
Junior

Повідомлення

Привіт) Я хочу купити собі нову мишку, клавіатуру і килимок для миші. Наразі зупинився на такому варіанті: клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha Aurum Orange USB Black (HTK-710); Миша Hator Pulsar 2 PRO Black (HTM-520); Килимок Hator Tonn Black (HTP-020). Виходить приблизно за цей набір десь 3900 грн. Використовувати буду для ігор(на кіберспорт не розраховую), офісна робота(друкувати буду багато, шум неважливий). Чи хороший це коврик? Може порадите свій варіант в межах цього кошторису?
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Кто то покупал коврики Voltronic? Как качество?

Отправлено спустя 47 секунд:
Varzek: 08.03.2024 19:46 Портятся ли глайды или может будет портиться поверхность столешницы?
Стекло тверже лака на дереве и самого дерева потому будет протираться стол.
Відповісти