Хто шарить в лед-стрічках?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Filya12
Member

Повідомлення

Добрий день!
Хочу придбати невелику стрічку (2-3 м) на зворотню сторону стола для підсвітки, щоб очі не так втомлювались від монітору
Ніколи такі товари не купував, тому звертаюся до панства
Може хтось підскаже, в чому різнпиця між ними, бо є і за 500 грн, а є і 4000?
Artem_M
Member

Повідомлення

Як мінімум є rgb яка світить вся одночасно одним кольором. І є argb, в якій кожний діод може світитися різним кольором.
А ще захистом від вологи.
Також різняться контролери для них, типом управління (пульт, BT, Wi-Wi) та якістю виконання. Бюджетні контролери здихають за 3-5 місяців.
Filya12
Member

Повідомлення

Artem_M, дякую!
Мені треба одним кольором, але щоб була можливість його зміни (тобто тільки синій, тільки білий і т.д.)
Управління мабуть краще по wifi чи мобілці, і щоб буле живлення від мережі чи пк. Треба щоб працював роками
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

А варіант взяти якусь адресну стрічку, ардуіну + додати те що треба від вимог і зробити самому яку завгодно розглядається?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Filya12: 09.03.2024 18:45 Добрий день!
Хочу придбати невелику стрічку (2-3 м) на зворотню сторону стола для підсвітки, щоб очі не так втомлювались від монітору
Ніколи такі товари не купував, тому звертаюся до панства
Може хтось підскаже, в чому різнпиця між ними, бо є і за 500 грн, а є і 4000?
Можна зробити самому, але це треба конектори, паяти, купляти контролер RGB, бо інакше ніякої зміни не буде, паяти живлення від молекса, кріпити за моном.
На темі барахолки в іншому є лом, робить готові за бажанням, так буде простіше.
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Filya12
про стрічки не знаю, але дешеві "леди" погані у кольоропередачі - якщо ви не блогер , то це неважливо. Ще контролер\охолодження різного рівня.
(робив обробку фотосета , який знят з саморобними ледами - так задовбався шкіру дівчини витягувати).
Artem_M
Member

Повідомлення

Якщо ви з Києва, то на крадачах є павільйон з ледом, там купа всього на будь який бюджет, плюс норм консультують.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Как вариант оставлю ссылку может вам это нужно https://alexgyver.ru/arduino_ambilight/
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Filya12: 09.03.2024 18:45Може хтось підскаже, в чому різнпиця між ними, бо є і за 500 грн, а є і 4000?
Замовити на алі різних варіантів (скільки там того стола) по ціні долар/відро та і вибрати з того ту, що найбільш підходить.
Filya12
Member

Повідомлення

Grava: 09.03.2024 19:21 А варіант взяти якусь адресну стрічку, ардуіну + додати те що треба від вимог і зробити самому яку завгодно розглядається?
Я нажаль, не настільки розбираюсь, щоб самому робити
Filya12
Member

Повідомлення

Купив звичайну однокольорову стрічку в епіцентрі. Занадто яскрава виявилась, регулювання яскравості нема, тому заклеїв половину короба ізолентою. З контролером вийшло 1600 десь. Різнокольорові не мали чистого білого.
Вкладення
viber_image_2024-03-29_16-35-41-194.jpg
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Filya12: 29.03.2024 16:42Занадто яскрава виявилась,
какой то рассеиватель нужно было смостырить, они хорошо глушат яркость и свет даст более равномерный
Filya12
Member

Повідомлення

zmax
Коробю і був їм, але все одно дуже яскраві ці леди
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Filya12, підключи через ШІМ. Буде від 0% до 100% регулюватися.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Filya12
Так а чего не взять что-то типа такой - https://www.aliexpress.com/item/1005005 ... 18020hBw0D - и не очень яркая, управляется с пульта и по блютуз, клеится спокойно по периметру стола.
Именно вот эта, длина 2 метра, у сына работает с начала января. Может светить одним цветом. Единственное, что не прям яркая. До этого была у него более бюджетная лента, она была более яркая, но одним цветом не светила, только в сочетании из трёх светодиодов давала на стене однородный цвет.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Avenger80
я ще простіше зробив - звичайна 5в адресна ргб стрічка, три дроти - та напряму в материнську плату (там є відповідний віхід для адресної стрічки). все... працює, світить, керується з компа... треба тільки якось причепити красиво.
Artem_M
Member

Повідомлення

спойлер
artko: 07.04.2024 23:51 Avenger80
я ще простіше зробив - звичайна 5в адресна ргб стрічка, три дроти - та напряму в материнську плату (там є відповідний віхід для адресної стрічки). все... працює, світить, керується з компа... треба тільки якось причепити красиво.
Це добре, як є порт argb.
Filya12: 29.03.2024 16:42 Купив звичайну однокольорову стрічку в епіцентрі. Занадто яскрава виявилась, регулювання яскравості нема, тому заклеїв половину короба ізолентою. З контролером вийшло 1600 десь. Різнокольорові не мали чистого білого.

Якось задорого вийшло :-/
noth1ng_matters
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filya12: 09.03.2024 18:45 Добрий день!
Хочу придбати невелику стрічку (2-3 м) на зворотню сторону стола для підсвітки, щоб очі не так втомлювались від монітору
Ніколи такі товари не купував, тому звертаюся до панства
Може хтось підскаже, в чому різнпиця між ними, бо є і за 500 грн, а є і 4000?
Придбав у телемарті аргб стрічку coolmoon - 200 грн за 40 см, живлення і управління через jrainbow роз'єм на материнській платі, приліпив ззаду на монітор і радію, у вашому випадку можна взяти декілька - вони можуть під'єднуватись ланцюжком. Налаштовую у msi center, мені достатньо мінімальної яскравості навіть.
Вкладення
IMG_0510.jpeg
phpkiev
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Перед блекаутом купил на олх катушку (5м) 5В ленты белого свечения (120 штук на метр) с температурой 4000К. Стоила она с доставкой 550 грн и уверен, на Алике заметно дешевле, но надо было здесь и сейчас :) Так вот, бОльшая часть ленты пошла на автономные лампы и так она здорово светит, что тоже решил сделать подсветку рабочей зоны над столом. Для этого купил в Эпицентре аллюминиевый профиль с рассеивателем (150 грн). Экспериментальным путём выяснил, что вполне хватает 50 штук диодов для адекватной (на мой взгляд) подсветки. Опять же, экспериментально выяснил, что для комфортной работы с такой подсветкой хватит тока в 450мА. Блок управления решил собрать сам :) Драйвер взял микросхему CN5711 - она тут в Украине стоит 10.5грн, позволяет питать сведодиоды до 1.5А и требует минимальной обвязки в виде одного токозадающего резистора. Для подстраховки - добавил в схему одну литий-ионную банку 18650 в холдере, зарядку на базе ТР4056, входной разъём юсб тайп-си, один выключатель и один переключатель для подключения к токозадающему резистору паралельно второго такого-же (чтоб поднять ток на ленту до 1А и повысить яркость - очень удобно для пайки например). Всё это добро с запасом влезло в универсальный корпус, ничего не греется, не моргает, светит офигенно, и при использовании батареи на 3Ач позволяет светить не менее 6ч автономно (теоретически, слава ПВО и ЗСУ, что на практике это проверять не пришлось).
Відповісти