Мышь для Геймера! На чем остановиться?

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Відгук на Pulsar X2 Bruce Lee Edition. Користуюсь 2,5 місяці.
Залишу також посилання на відео огляд де можливо детальніше побачити комплект поставки, зовнішній вигляд та інше.

Що сподобалось:
- Оптичні перемикачі.
- На диво форма. Завдяки цій мишці зрозумів, що мені підходить далеко не долонний хват, а кігтьовий.
- Вага 59г
- Покриття мишки, воно досить ціпке.
- Дизайн. Миша дуже гарно вписується в загальний дизайн мого робочого місця.
- Комплектація. Паракордовий кабель, два комплекта ніжок (є у тому числі і скляні глайди).
- В міру простий, зрозумілий і при цьому багатофункціональний софт.

Що не сподобалось:
- Ціна в Україні. На її фоні навіть Razer DA 3 здається вже й не таким оверпрайсом :insane:
- У мене живе 5 днів до наступної зарядки, яка триває півтори години. На фоні Razer DA 3 виглядає не дуже, остання до 20% розряджалась 10 днів. А ще є Logitech G502, яку треба мабуть 2 рази на місяць заряджати.
- На лівій клавіші миші відчуваю пальцем стик жовтого та чорного фарбування. На правій клавіші такого немає. Не розумію як таке може бути у миши, яка робилась як ексклюзивне видання з кількістю 3000шт на весь світ.
- Є ще одна особливість і я не розумію чи це баг, чи фіча :gigi: Колесо можно клацнути праворуч, але не можна ліворуч. Якщо клачнути праворуч - результат буде такий же як і якщо клацнути на саме колесо посередині.

В цілому зрозумів для себе, що мені чудово підійшла б мишка подібної форми, але трохи більшого розміру. Скажімо так середній розмір між Pulsar X2 та Logitech G502. Чи є такі на ринку?
zelenuchka
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Varzek: 03.06.2023 17:24 ще одна особливість і я не розумію чи це баг, чи фіча :gigi: Колесо можно клацнути праворуч, але не можна ліворуч. Якщо клачнути праворуч - результат буде такий же як і якщо клацнути на саме колесо посередині.
Потому, что ось колеса с левой стороны закреплена жестко (там энкодер), а другая сторона как раз и используется для "нажима". Это обусловлено технической реализацией.
За мини-обзор спасибо :up:
2023-06-05_12-40-04.jpg
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Заказал, там есть надписи Left и Right, теперь точно путать не буду
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Які тендітні геймери пішли :gigi:
zelenuchka
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

А вы все ... "оптические свичи", "оптические ... "
Только механика, только хардкор! :super:
---
Наступает та эпоха, когда придумывать уже некуда, а надо чем-то удивлять ... и компьютерный стол это чтобы "красиво", чтобы видосики залипательные можно было пилить B-)
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Asus ROG Harpe стоит брать?
Artem_M
Member

Повідомлення

Ambrelka: 22.06.2023 09:55 Asus ROG Harpe стоит брать?
Не знаю, чи відповім на ваше питання, але...
У мене миша Zowie, мені її віддав приятель більше року тому. Фактично в користуванні вона вже більше 2,5 років. Окрім неї я користувався Logitech G PRO, штук 5 Razer, HyperX, Bloody.
І нічого кращого за Zowie для себе не відмітив.
Єдине - кабель... але є тримач. Тому тут більше естетична проблема.
Я не кіберкотлета, граю в ААА шутери та іноді PUBG.
Але тут все суб'єктивно. Подобається І є гроші на то - купуйте. Якщо в кредит - то звісно НІ.
Особисто я смисла купувати мишу за 130$ в принципі не бачу.
Придбаєте - поділіться враженнями :beer:
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Artem_M
а о замене кабеля на паракорд не думали? я себе поменял, и стало намного лучше.
Artem_M
Member

Повідомлення

krivonos-kolya: 22.06.2023 10:15 Artem_M
а о замене кабеля на паракорд не думали? я себе поменял, и стало намного лучше.
Думав. І навіть списувався тут з людиною, яка таким займається. Хотів червоний. Там і не дорого виходить. Але забив на те. Тримач реально виручає.
overload17
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Ambrelka: 22.06.2023 09:55 Asus ROG Harpe стоит брать?
Купил такую за 99$ на амазоне уже приехала, еще не успел открыть и потестить что там они намутили с Аимлабом.

Насколько видел по обзорам тут свитчи кликов не припаяны и в будущем можно будет проще заменить, потому взял эту
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

overload17: 22.06.2023 10:36
Ambrelka: 22.06.2023 09:55 Asus ROG Harpe стоит брать?
Купил такую за 99$ на амазоне уже приехала, еще не успел открыть и потестить что там они намутили с Аимлабом.

Насколько видел по обзорам тут свитчи кликов не припаяны и в будущем можно будет проще заменить, потому взял эту
А есть ссылочка? =) тоже за 99 баксов хочу
overload17
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Ambrelka: 22.06.2023 11:54
overload17: 22.06.2023 10:36

Купил такую за 99$ на амазоне уже приехала, еще не успел открыть и потестить что там они намутили с Аимлабом.

Насколько видел по обзорам тут свитчи кликов не припаяны и в будущем можно будет проще заменить, потому взял эту
А есть ссылочка? =) тоже за 99 баксов хочу
Стандартная, просто заходи поглядывай. https://www.amazon.com/ASUS-ROG-Ultra-L ... 0BSKX9V7C/
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Чи є зараз щось толкове безпровід з формою G403/G603/G703 ?
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

feniks_tm
G502X Wireless - из разряда купил и забыл о доблклике/глюках скролла
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

tolebamber: 22.06.2023 16:14 feniks_tm
G502X Wireless - из разряда купил и забыл
Не моє :dontknow:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

feniks_tm
Смотрите в сторону Zowie, там колесо хоть оптика
Даже не знаю что и посоветовать, сейчас ресурсного - очень мало
SORBEX
Member

Повідомлення

Доброї ночі усім. Хотів би запитати поради, яку зараз можна підібрати хорошу мишку. Стара мишка від A4Tech, майже як ця модель, тільки додаткова кнопка не оранжева, а чорна:

https://rozetka.com.ua/ua/a4_tech_xl_75 ... k/p121114/

Вірою прослужила 8 років, і досі працює. Але буває таке, що іноді вже сенсор тупить. Та й вже кілька раз перепаював її провід, також 1 раз міняв клікери кнопок. Але у всьому влаштовує. 2 найбільші плюси - це те, що там прозорий лазер, а не червоний, як зараз буває + є наявність 2 додаткових кнопок на боковій стороні + невеликі компактні розміри. Серед мінусів - дешевий кабель і шумна.

Серед побажань до нової мишки - по максимуму безшумність клавіш, також наявність мінімум 2 бічних кнопок, схожі розміри, бажанно прозорий лазер і можливість працювати в безпровідному режимі (до цього не мав діла з такими, але хочу спробувати, задовбало постійно їх тягати за собою). Бюджет - максимум 1.5-2 тис. грн.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SORBEX: 22.06.2023 23:30 Доброї ночі усім. Хотів би запитати поради, яку зараз можна підібрати хорошу мишку. Стара мишка від A4Tech, майже як ця модель, тільки додаткова кнопка не оранжева, а чорна:

https://rozetka.com.ua/ua/a4_tech_xl_75 ... k/p121114/

Вірою прослужила 8 років, і досі працює. Але буває таке, що іноді вже сенсор тупить. Та й вже кілька раз перепаював її провід, також 1 раз міняв клікери кнопок. Але у всьому влаштовує. 2 найбільші плюси - це те, що там прозорий лазер, а не червоний, як зараз буває + є наявність 2 додаткових кнопок на боковій стороні + невеликі компактні розміри. Серед мінусів - дешевий кабель і шумна.

Серед побажань до нової мишки - по максимуму безшумність клавіш, також наявність мінімум 2 бічних кнопок, схожі розміри, бажанно прозорий лазер і можливість працювати в безпровідному режимі (до цього не мав діла з такими, але хочу спробувати, задовбало постійно їх тягати за собою). Бюджет - максимум 1.5-2 тис. грн.
SteelSeries Rival 3 Wireless
Razer Basilisk X HyperSpeed
Відповісти