Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

allekss
Я би бладі не брав, у них свої свічі, які ви не зможете змінити у випадку чого на інші. Хоча якщо спробували і подобається - то воно працюватиме і буде краще за мембранку...
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

BagbKa_fIN

Смотря какую мембранку, я бы лучше выбрал мембранку Logitech 213 Prodigy чем эту блади, она точно будет тише.
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Melofon
Я мав на увазі найдешевшу, яка зараз у нього) ну і тиша це суб'єктивно, мені наприклад подобається, звук гарних світчів.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

BagbKa_fIN

Согласен, звук качественных свитчей на нормальной клавиатуре по своему прикольно звучат даже если и немного громче чем механика, просто звук приятный.
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

allekss
Якщо не подобається клацання то є червоні, чорні, коричневі світчі, довгий хід клавіш не має бути проблемою бо в механіці на відміну від мембранки спрацювання клавіші відбувається не в кінці ходу а в тому місці яке передбачає тип свіча, зазвичай це середина ходу, а є спеціальні свічі які спрацьовують на самому початку ходу але до них треба звикати і для друку вони не годяться. Якщо вам подобається мембранка за 100 грн то чому б і ні, я особисто пересівши на механіку не відчув якогось просвітлення, це просто річ для людей які багато часу проводять за клавіатурою тому хочуть щоб вона була приємна і якісна. На рахунок вибору то мені здається треба хочаб з місяць механікою покористуватись для того щоб зрозуміти що це побачити плюси і мінуси, шоурум звичайно це краще ніж купувати наосліп але всі дрібниці проявляться з часом.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Melofon: 27.05.2023 01:18 BagbKa_fIN

Согласен, звук качественных свитчей на нормальной клавиатуре по своему прикольно звучат даже если и немного громче чем мембранка, просто звук приятный.
Fix
Но клавиатуры блади я бы не советовал!
allekss
Member

Повідомлення

Phos4
Melofon
BagbKa_fIN
Я благодарен вам за советы. Я их принял сведению. Действительно, лучше один раз самому попробовать, чем сотню раз спросить. Сейчас подбираю под себя оптико-механическую клавиатуру.
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте механику беспроводную похожую на HyperX Alloy Origins TKL
Кот перегрызает шнурок хД вот и причина перехода на беспровод) :laugh:
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Ambrelka,
Потрібна на оптичних світчах і бездротова? А також бюджет який?
Ambrelka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BagbKa_fIN: 31.05.2023 20:14 Ambrelka,
Потрібна на оптичних світчах і бездротова? А також бюджет який?
БУ какую то до 6000 желательно механика на чери
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ambrelka: 31.05.2023 20:25
BagbKa_fIN: 31.05.2023 20:14 Ambrelka,
Потрібна на оптичних світчах і бездротова? А також бюджет який?
БУ какую то до 6000 желательно механика на чери
навскидку только G915 приходит в голову
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Ambrelka
Я hator skyfall tkl pro wireless продаю за 3к))
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Ambrelka

У Кейхрон полно беспроводных механик на черри-подобных свитчах, хотлайн или екаталог в помощь.
И зачем б/у за до 6к если за эти деньги полно новых качественных клав?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 10.02.2023 16:10 Varzek

Ждём отзыв :beer:
Дозрів написати відгук на Ajazz AK966. Користуюсь вже третій місяць, в мене дизайн Starry Night (сіро-жовтий). Його чомусь зараз немає у продавця. Але є відеоогляд з таким же дизайном як в мене. Там також ви можете почути звук тайпінгу та інше. Придбав цю клаву за $139.00

Плюси:
- Kailh Cream Switch. Дуже приємні відчуття від тайпінгу. Набагато приємніші для мене ніж Cherry MX Black.
- Форм-фактор 96%. В мене до цієї клави була повнорозмірна і я хотів собі компактнішу. Але я звик і користуюсь Num-блоком і не хотів його втрачати. Форм-фактор цієї клавіатури дозволяю поєднати обидві мої вимоги.
- Акум 10000мАг. Використовую клавіатуру без підсвічування. Останній раз я заряджав клаву 30 квітня. Наразі навіть не мігає діод, який свідчить що залишилось 20% заряду. Для мене дуже зручно коли клава та миша бездротові. А так є три режима роботи - кабель, ресивер 2.4Гц та BT.
- Gasket mount та шумоізоляція.
- Є підсвічування з купою різних режимів, південний діод. Але для мене це була іграшка у перший місяць використання. Після я віддав перевагу дуже високої автономності.
- Ролер для регулювання гучності звуку. Дуже проста і при цьому зручна штука. Він якісний, в міру тугий. Також при натисканні на нього можна вимкнути або увімкнути звук. Дуже зручно у тих же іграх.
- Кабель канал з трьома варіантами прокладання кабелю в задній частині клавіатури.
- Чохол від пилу. Ще одне просте, але геніальне рішення. На ніч закриваємо їм клавіатуру і на дуже довгий час забуває про купу пилу всередині клавіатури та її чистку.

Мінуси:
- Софт. Він виглядає допотопно але проблема не в цьому. Коли він працює в мене виникають проблеми зі спрацьовуванням клавіш. В останній версії софту мій антивірус взагалі знаходить файл, який він вважає вірусом :D
- Підтримка від продавця. Я спілкувався з продавцем і тех підтримкою Epomaker на тему проблемного спрацьовування клавіш коли працює софт. Все, що вони змогли мені запропонувати це поставити попередню версію софту. Звичайно це не допомогло і в результаті мені повернули $10. Мені потрібно було рішення у вигляді нормально працюючого софта, але такий варіант мені так і не запропонували.
- Деякі клавіши стоять якось нерівномірно. Декілька скрінштів з прикладами нижче.
Space
Зображення
Клавіша праворуч
Зображення
- Відсутність клавіш PrintScreen та Insert, зате є PgUp та PgDn. Це вирішується легко за допомогою софту по типу SharpKeys (переназначення клавіш). Але мені не зрозуміло чого віддали перевагу PgUp та PgDn.

Мені клавіатура дуже сподобалась як по тайпінгу, так і своїми фішками та дизайном. Я підсвітив не всі особливості клавіатури, а ті, з якими стикався сам. Оглядач із відео вище зробив детальніший опис усіх особливостей. Але мінус із софтом ніде не вказано в оглядах. Це також може бути пов'язане з тим, що практично ніхто не користується цим софтом. Його навіть знайти не так просто.
ZSX
Member

Повідомлення

Ищу клавиатуру для игр.
Требования:
- USB ));
- новая, не б/у;
- мембранная;
- беспроводная;
- 100 / 80%;
- без подсветки;
- длинные Shift (оба);
- не soft-touch покрытие;
- слева от пробела только Ctrl, Win, Alt, т.е. чтобы там не было клавиши типа Fn.

Смотрел на всяких розетках, путнего ничего не увидел, может кто подскажет, что-то подобное.
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Напишу свій вігук після тижня користування клавіатурою Cidoo V75 Pro. До того мав справу з Hator Skyfall TKL Pro Wireless, а перед нею була Bloody B975. В порівнянні з Hator це прям наступний, значно кращий рівень. З переваг можна виділити:
- Алюмінієвий корпус, доволі якісно зроблений і оброблений, ніяких недоліків по цьому моменту немає;
- Gasket Mount, полікарбонатний плейт, клавіатура має доволі приємний флекс, якщо прибрати шумку, яка йде на звороті від плати;
- Товсті, дуже приємні тактильно кейкапи, ті, що йдуть з Hator набагато гірші (правда просвічуються, хоча я користуюсь клавіатурою без підсвітки, тому не важливо);
- Комплектні свічі також дуже гарні, приємно натискаються та без піску (вказано що змазані заводом, але якщо руками перезмазати - буде ще краще);
- Софт VIA, бездротове з'єднання як по 2.4Ггц так і до 3х пристроїв по блютуз.
Але є і недоліки як на мене:
Вага понад 2кг для когось може бути недолыком, комплектні стаби так собі, якщо помодити - я думаю можна з них щось більш менш нормальне зробити, але я замінив на TX AP, це зовсім інший рівень. Також дизайн специфічний, але вживу виглядає набагато краще ніж на фото, ну і відсутність кирилиці, але я вирішив дане питання за 400 гривень лазерною гравіровкою.
Якщо підвести підсумок, то за ціну в 4400 грн (брав коли були знижки, зараз вона стоє дорожче), прямо бестбай як на мене)).
Фотка
CIDOO.jpg
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Хороша якісна клавіатура. Вітаю з покупкою :beer:
Металічна і має важити 1.5-2кг в середньому. Інакше звук може звеніти/резонувати тонкий метал.
Дизайн ретро на любителя правда.
Нагадує перші пк і монітори :)
спойлер
e1dd17e7fbc9f3a91effd5541cff3699 (1).jpg
Лайк за гравіювання :up:
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

aaleksandrenko
Як набридне, завжди можна пофарбувати не за всі кошти світу у інший колір, поки подобається)
Можна було взяти кіт lmk81, та сама клава по суті, але він виходив лише на 500 грн дешевше, там є чорний і білий колір, але без кейкапів і світчів, хоч останні і так свої. Але кейкапи такої якості за 500 грн навряд можна знайти.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Varzek
BagbKa_fIN

Если бы вы ещё и видосы тайпинга на своих клавах прикрепили то цены бы этим отзывам не было ;)
BagbKa_fIN
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Melofon
Світчі не рідні, а Gateron Box Ink v2 чорні, і шумка знизу плати прибрана, замість неї тейп мод.
В живу звук трішки не такий, більш приглушений, але як зміг :gigi:

Відео
Відповісти