Вибір павербанку

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax
Зависит от ноута, мой (асус) ругается что слабый источник, но заряжает, (народ пишет что легионы леново не заряжает), в теме о ноутах всплывал этот вопрос не раз.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 20.05.2023 16:49 Хлопці, подскажите вот такой друг ноут сможет заряжать Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01) ? На что обращать внимание? Повер должен уметь выдавать 19В и это единственное требование?
Не зможе, 20вт мало навіть для маків
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

З точки зору ефективності, краще не заряджати від павера, а працювати від павера, а вже потім при необхідності використовувати акум ноута.
Але 20Вт мабуть для ноута мало.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Мало, нужны 65вт+ варианты. Если ноут поддерживает зарядку по Type C по стандарту Power Delivery, и банка поддерживает отдачу энергии по Power Delivery, то можно брать.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

prosha_evolist: 20.05.2023 17:00Зависит от ноута, мой (асус) ругается что слабый источник, но заряжает, (народ пишет что легионы леново не заряжает), в теме о ноутах всплывал этот вопрос не раз.
HP, проверял на слабенькой зарядке type c - type c ватт на 25-30. Работать отказівается, но в віключенном состоянии заряжается. покупать 65Вт повер не вижу смісла, ценник убивает весь смісл.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax: 20.05.2023 19:53 type c - type c ватт на 25-30
Тестил на самсунговской от смарта, и работает и заряжает.

Тогда только мониторить 65w по акциям...
Alpesyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

людина погану коробку купила. можна було PD 65. все інше так і є
greatspqr
Member

Повідомлення

zmax: 20.05.2023 16:49 Хлопці, подскажите вот такой друг ноут сможет заряжать Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01) ? На что обращать внимание? Повер должен уметь выдавать 19В и это единственное требование?
Я собі для зарядки ноута брав ZMI No. 20 Model 25000 mAh 200W (QB826)
Цей повербанк у мене справлявся з зарядкою через Type-C PD3.0 без проблем.
Fluf23
Junior

Повідомлення

greatspqr: 21.05.2023 20:38
zmax: 20.05.2023 16:49 Хлопці, подскажите вот такой друг ноут сможет заряжать Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01) ? На что обращать внимание? Повер должен уметь выдавать 19В и это единственное требование?
Я собі для зарядки ноута брав ZMI No. 20 Model 25000 mAh 200W (QB826)
Цей повербанк у мене справлявся з зарядкою через Type-C PD3.0 без проблем.
О, і я теж
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

greatspqr: 21.05.2023 20:38 Я собі для зарядки ноута брав ZMI No. 20 Model 25000 mAh 200W (QB826)
Цей повербанк у мене справлявся з зарядкою через Type-C PD3.0 без проблем.
Так, це хороший павер. І було б дивно якби не справлявся - в ньому послідовно підключено 5 акумів 21700 по 3,7V, тобто навіть без плати акуми видають 17...21V, хоч бери і напряму підключай.
В цьому і є основна відмінність всіх паверів - павербанки до 22,5Вт побудовані на одному акумі, або на декількох, але всі вони всі підключені паралельно.
А павербанки на 65+Вт вже побудовані на 3...5 акумах, але підключені вони послідовно.
Fluf23
Junior

Повідомлення

Andrey2005: 27.05.2023 15:31
greatspqr: 21.05.2023 20:38 Я собі для зарядки ноута брав ZMI No. 20 Model 25000 mAh 200W (QB826)
Цей повербанк у мене справлявся з зарядкою через Type-C PD3.0 без проблем.
Так, це хороший павер. І було б дивно якби не справлявся - в ньому послідовно підключено 5 акумів 21700 по 3,7V, тобто навіть без плати акуми видають 17...21V, хоч бери і напряму підключай.
В цьому і є основна відмінність всіх паверів - павербанки до 22,5Вт побудовані на одному акумі, або на декількох, але всі вони всі підключені паралельно.
А павербанки на 65+Вт вже побудовані на 3...5 акумах, але підключені вони послідовно.
Саме так :super:
Rex
Member

Повідомлення

Всем привет
Кто-то имеет опыт с NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh? Новинка, только появилась в продаже. Цена при таких заявленных характеристиках более чем интересная. Видео в Ютубе тоже с хорошими отзывами (проплаченными производителем, возможно).
Поделитесь мыслями, пожалуйста.
Fluf23
Junior

Повідомлення

Rex: 29.05.2023 10:51 Всем привет
На їхньому веб-сайті phonedepot.com.ua/powerbanks/ я знайшов широкий вибір моделей з різною ємністю і функціональністю. Ціни теж дуже адекватні. Замовлення оформляється просто, доставка швидка, а обслуговування на висоті. Я вже придбав собі один зарядний пристрій, і він працює на ура! Рекомендую вам зазирнути на їхній сайт, якщо вам потрібен надійний powerbank.
Апарат працює добре, видає заявлену потужність, котел фазозалежний працює, після встановлення перемички на заземлення була помилка на котлі ЕА, 2 холодильники, освітлення газового котла - все працює, за такі гроші просто шикарний варіант замість екофлоу!!!

Відправлено через 5 хвилин 45 секунд:
Rex: 29.05.2023 10:51 Всем привет
Кто-то имеет опыт с NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh? Новинка, только появилась в продаже. Цена при таких заявленных характеристиках более чем интересная. Видео в Ютубе тоже с хорошими отзывами (проплаченными производителем, возможно).
Поделитесь мыслями, пожалуйста.
Завищена ціна. Я б не купив його за твої гроші, не кажучи вже про свої. :D :gigi:
Rex
Member

Повідомлення

Fluf23
Апарат працює добре, видає заявлену потужність, котел фазозалежний працює, після встановлення перемички на заземлення була помилка на котлі ЕА, 2 холодильники, освітлення газового котла - все працює, за такі гроші просто шикарний варіант замість екофлоу!!!
Скопіпістити єдиний відгук на сайті магазину я і сам можу. Дякую.
Цікавить реальний досвід реальних користувачів.
Завищена ціна. Я б не купив його за твої гроші, не кажучи вже про свої.
У порівняні з чим вона завищена?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Rex: 29.05.2023 10:51 Всем привет
Кто-то имеет опыт с NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh? Новинка, только появилась в продаже. Цена при таких заявленных характеристиках более чем интересная. Видео в Ютубе тоже с хорошими отзывами (проплаченными производителем, возможно).
Поделитесь мыслями, пожалуйста.
цена топ, по отзывам в интернетах всё в порядке.
Tesseract
Member

Повідомлення

Andrey2005: 27.05.2023 15:31А павербанки на 65+Вт вже побудовані на 3...5 акумах, але підключені вони послідовно.
Є інформація, як у них з балансуванням зарядки? Якщо у них взагалі немає балансирів, або стоять дохлі пасивні балансири, то такий павербанк довго не проживе.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 29.05.2023 11:15NIKOTA META-2000-LFP 1152Wh
оооо. риба моєї мрії. гарно. треба брати бо досиджусь
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

а что думаете по поводу вот такой приблуді?
по идее такой повер может и ноут зарядить , в меру своей скромной емкости, и біть зарядкой с фаст чаржем і цена не конская.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 29.05.2023 12:45а что думаете по поводу
іграшка
Відповісти