Выбор компьютерного кресла, стола и тп

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

adsdsome
Новый стиль - классические офисные кресла, есть и в сеточку спинка. Дёшево и сердито (2-3 тыс. грн). Но в каждом офисе. :) Отзывы стрёмные, конечно.
спойлер
adsdsome
Member

Повідомлення

Tesseract: 27.12.2022 22:55 У Маркуса ергономіка усе ж краща.
понял, спасибо

Отправлено спустя 1 минуту 34 секунды:
Avenger80: 28.12.2022 01:16 adsdsome
Новый стиль - классические офисные кресла, есть и в сеточку спинка. Дёшево и сердито (2-3 тыс. грн). Но в каждом офисе. :) Отзывы стрёмные, конечно.
спойлер
та Икея хоть какой-то надёжностью славится, а это не внушает что-то :shuffle:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

adsdsome
Это стандартные офисные сидушки, по крайней мере, в Харькове лет 20 точно - этой фирмы. :) В каждой конторе, на каждом предприятии - иногда служат долго, иногда ломаются (спинки, газлифты) - очень богатый опыт использования. Даже наперегонки катались, когда были сразу после института. :gigi: Кстати, кресло этой фирмы даже показали в видео на крыше, когда с ПЗРК сбивали крылатую ракету - пару дней назад. :)
спойлер
https://youtube.com/shorts/AH7i3QE3d3Q?feature=share
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Та нормальна фірма новий стиль... В мене 3 різних крісла було. З підпружиненою спинкою, жорстко закріпленим кутом спинки та free-lock. Підпружинене не тримає зовсім спину - немає змоги відкинутися та не зручне для мене. З жорстким кутом вже зручніше, там є налаштування кута нахилу сидіння і є змога обпертися на спинку. А от free-lock дуже сподобалося - є налаштування кута нахилу, висоти підтримки спини, є змога спертися. Щодо надійності вдома кріслу з free-lock вже 6 років - трошки скрипить, підтягував декілька разів гвинти але газліфт живий. На роботі 7 років з жорсткою спинкою є проблеми з кріпленням підлокітника - вирвалися з спинки гвинти кріплення, хоча спинка і жорстка але є деформації що призводять до розхитування гайок -бульдогів.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Два роки хтів нове крісло, після 10 років використання найпростішого офісного, ще й кривого, крісла. Робота сидяча, тому після н-них годин, спина дає про себе знати. Ходив, дивився, наміряв офісні і геймерські, але ціни на останні не тішили і браку багато. Реально треба кожен екземпляр перевіряти на місці. Той закинув.
А це, перед новим роком, заїжджали у Метро. Там на акції типу крісло керівника було Sigma Executive Chair EC504 за 3999 грн. Останнє у коробці і забрав. Сказали, що як буде криве чи зламане, то запакуйте і назад нам привезіть з чеком.
Короче, чогось я повівся :)
Вдома, тремтячими руками, почав його збирати. І, о диво, мені пощастило. Екземпляр трапився вдалий. Все ціле і не криве.
З вражень: нічого надзвичайного, але все доволі масивне, крісло широке, є підголовник і підсилювач спини, які регулюються, підлокітники теж мають 3 рівні висоти. Заявлена вага до 110 кг, при моїх 77 :) Сітка в спеку має додавати вентиляції. Спину і голову тримає, дуже сподобалась відкидна спинка, можна розслабитись, книжку зручно почитати чи фільм глянути. Воно за шириною для мене великувате, але поки цей простір у кайф. За такої ціни, і після старого, то просто космос.
murzik
Member

Повідомлення

допоможіть ідентифікувати крісло, неймовірно зручне (на перші відчуття, хвилинку посидів), поясницю тримає клас, а Маркус ні
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
бірки не має
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

murzik
Крісло офісне Мерано
https://villa-vanilla.com.ua/ofisne-krislo-merano-27719
murzik
Member

Повідомлення

Avenger80
дякую :) ну і ціна нормальна так .. :D
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дуже сподобалося оце https://kreslalux.ua/kresla-rukovoditel ... et-chernyj купив, після маркуса, вперше таке відчуття коли можеш сидіти рівно наче лом ковтнув і при цьому комфортно (а якщо відкинешся, то взагалі заснути можна), не хочеться там потягнутися чи пройтися, сидиш і сидиш.
А ще з сітки крісло, при +20 у кімнаті я мерзну на ньому, тобто влітку буде дуже добре.
KVM
Member

Повідомлення

Порадьте на які модел кріселі варто звернути.
Акцент на середню ціну, ортопедичність (наскільки це можливо). Бажано щоб газліфт не був під самим сідлом, якщо є варіанти без газліфта теж нори..
Якщо є моделі вище середнього які вартують своїх грошей теж готовий розглянути.

І також порадьте магазини якщо хтось знає де є хороший асортиметн крісел в м. Львів Тернопіль Хмельницький щоб вживу подивитись помацати посидіти
Tesseract
Member

Повідомлення

KVM
Краще діапазон цін скажіть, бо поняття середньої ціни у кожного своє.
KVM
Member

Повідомлення

Tesseract: 30.01.2023 23:33 KVM
Краще діапазон цін скажіть, бо поняття середньої ціни у кожного своє.
Нехай від 7 до 18к.
Щось в такому ціновому діапазоні є норм?
Tesseract
Member

Повідомлення

В цей діапазон як раз Ікея попадає. Але бажано міряти перед покупкою, бо геймерська серія у них вийшла не дуже.
https://hotline.ua/ua/dom/ofisnye-kresl ... eFrom=7000
Mavromatis
Member

Повідомлення

KVM
Доброго здоров'я!
Поради Вам тут гарної не дадуть. Цей форум, можна сказати, мертвий. Якщо Вам потрібні поради від людей які довго сидять - шукайте форум на dou.ua - там є декілька гілок обговорень крісел. А тут Вам просто розкажуть десять раз про красоти на геніальну неперевершеність крісла IKEA Markus і т.д.. Але то все крісла не для тривалого робочого дня. Або, що ще гірше - будуть радити який геймерський шлак.
Примірка, і тільки примірка - ось що треба.
Не скажу про всі міста які Ви вказали, але по Львову - можу дати, більш-менш, реальну картину по магазинах:
1. ТЦ 3 СЛОНИ (адресу знайдете в інтернете) - в цьому торговому центрі є:
- дилер КУЛІК СИСТЕМ - цокольний поверх, прямо як спускаєтеся по ескалатору (крісел 20-25 виставлено)
- дилер KRESLALUX - цокольний поверх, як спускаєтеся по ескалатору - направо (крісел 40-45 виставлено)
- дилер ERGOLIFE - 2-й поверх, майже по центру (виставені крісла GTChair + якісь люті німці BIOSWING + столи з регулюванням висоти)
2. ТЦ МАРК на вул. Княгині Ольги, 95 - в цьому торговоу центрі є:
- дилер Кулік Систем
- магазин STIYSTIL - це львівський виробник корпусу, імпортер столів з регулюванням висоти + вони возять крісла групи виробників FLOKK (польскі крісла PROFIM, шведські крісла RH Mereo 220, норвезькі крісла HAG Capisco Puls)
3. Ще був, можливо і зараз, є такий магазин SIGMA на вул. Тернопільскій, 24-А - то древні "пенсіонери" ринки крісел і меблів, і в своєму баченні ергономіки та крісел - вони десь застрягли в далеких 90-х роках, коли крісла NOWY STYL ще починали існувати як виробник
3. CТІЛ & CТІЛЕЦЬ/ЕПІЦЕНТР - мабуть теж не важко знайти, але те дуже "соціальний сегмент", та й мабуть гарантія - то максимум 3 метра від магазину.....

ПО М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
вул тернопільська 7а ТЦ "ОРІТ"
вул Проспект миру 99\101. 2 повурх відділ КРІСЛО ПЛЮС.
Що за ассортимент тут - не знаю.

ПО М. ТЕРНОПІЛЬ
на жаль - інформацією - не володію.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mavromatis: 01.02.2023 14:45 Цей форум, можна сказати, мертвий.
А можна і не сказати :)
Коротше, це трохи занадто "гучна" заявка...
Mavromatis
Member

Повідомлення

Васильович
Це я написав, щоб його оживити:)))
Радий що є реакція.
В теперішньому житті - яке стає все більш та більш сидячим - до теми крісел треба підходити все більш та більш відповідально.
Якщо потрібна якась додаткова інформація по цікавих виробниках, моделях - звертайтеся.
Як буде "час і натхнення" - із великим задоволенням поділюся інформацією.
Tesseract
Member

Повідомлення

В трьох слонах я був менше року назад. KRESLALUX як раз згортали свій магазин. Тому є ймовірність, що його там зараз немає.
Кулика можна буде вважати нормальним виробником коли у нього буде гарантія довжиною хоча б в половину від Ікеї. А то дають усього рік на своє залізо. Зрозуміло скільки таке крісло прослужить.
STIYSTIL поважаю, круті підйомні столи, а от крісла не знаю.
Якщо хочеться зовсім топове ергономічне крісло, то можна взяти вживаний Steelcase Leap V2 або Herman Miller Aeron. Але в нормальному стані вони обійдуться більше 20к грн. Мені восени приїхав відреставрований Steelcase Leap V2 за 25к. Воно звичайно не пахне фабрикою, і кілька разів я чув скрип, але років п'ять прослужить без питань. А за цей час воно свою вартість відіб'є.
Mavromatis
Member

Повідомлення

Tesseract
Інформація щодо салонів крісел в ТЦ 3 СЛОНИ - актуальна на сьогодні, так як особисто був там 4 дні назад.
Що було менше року назад - я не в курсі.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mavromatis: 01.02.2023 14:45шукайте форум на dou.ua
О, я саме там і знайшов, дуже гарні дві теми, там реальні відгуки людей які ці крісла можуть хоч кожен місяць міняти, також дуже цікаво там про маркус пишуть, що вони різні в кожній країні, а ще все одно всі так або інакше потім купують херман мілер, що правда дуже дорого.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mavromatis: 01.02.2023 15:05Це я написав, щоб його оживити:)))
може пан сходить в ліс років на 7 ?
Відповісти