Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 27.01.2023 13:50 У них є декілька клавіатур серед свіжих з gasket mount модом.
В описі клавіатур це вказано.
Рекомендую такі подивитись, корисна модифікація (на ютубі повно інфи що це)
Якщо можете навести приклади таких клавіатур - буду дуже вдячний.
Ostin
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 27.01.2023 13:50Не зайшли мені
Чого не зайшли? Змінюють сильно амплітуду руху?

Відправлено через 4 хвилини 39 секунд:
aaleksandrenko: 27.01.2023 13:50зараз світчі і так сайлент
SILENT RED проти SILENT BLACK тільки силою прикладання різняться? RED сильно чутливі до випадкових натискувань? Мені так-то Black цілком не тугі, red не пробував ще.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Ostin: 27.01.2023 14:17
aaleksandrenko: 27.01.2023 13:50Не зайшли мені
Чого не зайшли? Змінюють сильно амплітуду руху?
вони укорочують хід світча
Відправлено через 4 хвилини 39 секунд:
aaleksandrenko: 27.01.2023 13:50зараз світчі і так сайлент
SILENT RED проти SILENT BLACK тільки силою прикладання різняться? RED сильно чутливі до випадкових натискувань? Мені так-то Black цілком не тугі, red не пробував ще.
SILENT BLACK там здається 60 грам? Як на мене це нормально.
В мене boba u4 68 грам, повністю влаштовують.

Отправлено спустя 7 минут 4 секунды:
Varzek: 27.01.2023 13:59
aaleksandrenko: 27.01.2023 13:50 У них є декілька клавіатур серед свіжих з gasket mount модом.
В описі клавіатур це вказано.
Рекомендую такі подивитись, корисна модифікація (на ютубі повно інфи що це)
Якщо можете навести приклади таких клавіатур - буду дуже вдячний.
Наприклад
FL980 V2
GP87
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GP87 бачиться цікавим варіантом. Але в мене тут задачка з зірочкою. Треба змінити клаву з мишою та килимком так, щоб це все ще було в одному дизайні між собою та з іншими пристроями.

Стол має такий колір, а всі пристрої (колонки, монітор, ПК, навіть ніжки стола) чорного кольору.
Тому, як я це бачу, клавіатура з мишою повинна бути або чорного кольору, або чорний з жовтим, або можливо білий з жовтим (але останнє не точно).

Повертаючись до клави мені дуже подобається звучання механіки CIDOO V65. Але дізайн та форм-фактор не підходять зовсім.

Відправлено через 1 годину 7 хвилин 10 секунд:
І ще мабуть нубське питання. Коли клава форм-фактору 65% і треба нажати якусь F-клавішу - що робити?
Hells Angels
Member

Повідомлення

Varzek: 27.01.2023 23:29Стол має такий колір, а всі пристрої (колонки, монітор, ПК, навіть ніжки стола) чорного кольору.
Тому, як я це бачу, клавіатура з мишою повинна бути або чорного кольору, або чорний з жовтим, або можливо білий з жовтим (але останнє не точно).
може вже краще під обої підбирати? :laugh:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Ostin
Кольца ход уменьшают и это не то пальто по ощущениям!
Если Нада тихо то смазка и шумка решает, но это глобально для Клавы без хот - свапа, надо будет перепаивать все свичи.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 28.01.2023 04:17 може вже краще під обої підбирати? :laugh:
Я думаю краще щось по ділу писати, а не так "смішно" жартувати.
Може ти будеш у шоці, але люди коли обладнують своє робоче місце, то вони підбирають усі компоненти не тільки по функціоналу, а і по зовнішньому вигляду. Тому що ти кожен день це бачиш і хочеться, щоб воно викликало позитивні відчуття.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Varzek: 27.01.2023 23:29
GP87 бачиться цікавим варіантом. Але в мене тут задачка з зірочкою. Треба змінити клаву з мишою та килимком так, щоб це все ще було в одному дизайні між собою та з іншими пристроями.

Стол має такий колір, а всі пристрої (колонки, монітор, ПК, навіть ніжки стола) чорного кольору.
Тому, як я це бачу, клавіатура з мишою повинна бути або чорного кольору, або чорний з жовтим, або можливо білий з жовтим (але останнє не точно).

Повертаючись до клави мені дуже подобається звучання механіки CIDOO V65. Але дізайн та форм-фактор не підходять зовсім.

Відправлено через 1 годину 7 хвилин 10 секунд:
І ще мабуть нубське питання. Коли клава форм-фактору 65% і треба нажати якусь F-клавішу - що робити?
Тоді GUANGMO X3
Але вона тільки проводна))
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ostin: 27.01.2023 14:22Чого не зайшли? Змінюють сильно амплітуду руху?
Це все суб'єктивно. Мені, наприклад, o-rings дуже зайшли, при чому не через зміну звучання, а саме тактильно. Вам краще самому взяти та спробувати, коштують зовсім не дорого. Тільки тонкі не беріть, якщо у вас OEM-профіль капів, то 2,5 мм, для cherry-профіля 2 мм.
Але не розраховуйте, що клавіатура стане сильно тихіше, вплив їх на звук доволі мінімальний, тим більше що звук від удару стему по топу світча (при поверненні в початкове положення) нікуди не дінеться.
Мені здається, що змазати світчі, навіть без випаювання, дасть більший ефект.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікавий варіант, подивлюсь огляди на нього. Дякую :)
Але вона тільки проводна))
Для мене це проблема тому що в мене корпус стоїть за межами стола + стіл має електрорегулювання. Тобто кожен дротовий девайс на столі повинен мати довжину кабеля 3м. Або бути бездротовим :) Ну або повинен бути якийсь проміжний USB хаб. Але я чув, що підключати клаву та мишу через USB хаб не дуже гарна ідея.

Відправлено через 5 хвилин 8 секунд:
Ще цікава клава Ajazz AK966. Незвичайний форм-фактор є та дуже гарно працює як готовий девайс із коробки без кастомізації.

А що скажете за продукцію Dark Project. Є в них цікаві варіанти?

Відправлено через 7 хвилин 38 секунд:
CIDOO V65 з кожним переглядом все більше подобається. Імба якась за свої гроші. Але 65% це жесть. Чому не можна було зробити TKL чи щось схоже...
Hells Angels
Member

Повідомлення

Varzek: 28.01.2023 11:29Я думаю краще щось по ділу писати, а не так "смішно" жартувати.
я не заморочуюсь відносно того якого кольору стіл та якого кольору клава та миш, мені цікавий лише функціонал цього всього.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Varzek
Leopold FC900RBT Ash Yellow Bluetooth PD Double Shot PBT Mechanical Keyboard
спойлер
Зображення
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Kosdnepr чел кидається від однієї клави до іншої, далі йому потрібен колір щоб підходив до "трусів", мабуть простіше на чорну доску поставити потрібні кейкапи, а не шукати жовті надписи :D
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
Так ми ж і не для тебе клавіатуру шукаємо ;) Хоча для мене функціонал теж на 1 місці. Просто на дворі 2023 і за 100+ баксів хочеться бачити не тільки функціональне, а і з гарним дизайном.
Kosdnepr: 28.01.2023 13:09 Varzek
Leopold FC900RBT Ash Yellow Bluetooth PD Double Shot PBT Mechanical Keyboard
спойлер
Зображення
Якось мало на неї оглядів і не дуже зрозуміло де можна купити.
Hells Angels
Member

Повідомлення

Varzek: 28.01.2023 13:25Просто на дворі 2023 і за 100+ баксів хочеться бачити не тільки функціональне, а і з гарним дизайном.
ага магазинну клаву массмаркета підігнати під свої хотілки, кастом простіше зробити на роки вперед чим ось ці пошуки клави за н-гривень під всі хотілки. :laugh:
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 28.01.2023 13:22 Kosdnepr чел кидається від однієї клави до іншої, далі йому потрібен колір щоб підходив до "трусів", мабуть простіше на чорну доску поставити потрібні кейкапи, а не шукати жовті надписи :D
Дитино, те що ти називаєш "кидатися від однієї клави до іншої" у суспільстві зветься пошук потрібного варіанту. І якщо тебе хтось десь образив, то не треба заходити на форум і виражати свою токсичність на незнайомій людині ;)
Hells Angels: 28.01.2023 13:35 ага магазинну клаву массмаркета підігнати під свої хотілки, кастом простіше зробити на роки вперед чим ось ці пошуки клави за н-гривень під всі хотілки. :laugh:
Да нема стільки вільного часу у цьому всьому розбиратися, якщо чесно. Колись я це дуже любив, але тоді було більше вільного часу.
І мені здається варіанти з усіма плюшками из коробки таки є. Ajazz AK966 або FL·ESPORTS GP87 це як мінімум.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Hells Angels
Patruletz
Ну не знаю, я вважаю цілком нормальним підбирати периферію такою, щоб вона подобалась візуально, тому не бачу нічого кримінального в побажанні конкретної кольорової гами.
Varzek: 28.01.2023 13:25не дуже зрозуміло де можна купити
https://mechanicalkeyboards.com/shop/in ... ail&p=9799
Але це Leopold, тому в $100 ніяк, та й доставка $15-20.
Hells Angels
Member

Повідомлення

Kosdnepr
вся кольорова гама це типу чорне та біле. А дивлячись на серію від Bloody Naraka просто :puke:


Varzek
в інеті дивився на Akko Mod007pc прям хотілось купити, але ніде пощупати бо вона з аліка :censoured:
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 28.01.2023 14:35 в інеті дивився на Akko Mod007pc прям хотілось купити, але ніде пощупати бо вона з аліка :censoured:
Як вона шикарно звучить. Але наразі нема в темному варіанті на Алі та провідна.
Але собі її також виділив, бо дуже подобається звук від неї. Дякую.
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Kosdnepr: 28.01.2023 12:17удару стему по топу світча
Как это лечить? на оптике хатора, с родными абс капамы, звук *чпок* ужасный при быстром отпускании кнопки.
Відповісти