Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

der_meister: 27.07.2022 16:21они чем новее модель, тем хуже. все делается в сторону удешевления
Глупости, там есть прогресс, пусть он и не очень большой
https://www.youtube.com/watch?v=dINg2ABwXjc
Конечно, разница не очень большая и сильно переплачивать за новое поколение смысла никакого нет, но при одинаковой цене надо точно брать новее.
Если бы вдруг кто предложил поменять мой CX на С2 без доплаты - я бы с удовольствием согласился :laugh:
Востаннє редагувалось 27.07.2022 16:26 користувачем fantomrulezz, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

der_meister
а в чому це виражаєтсья? по ртінгсу ніяких особливо змін не бачу

Відправлено через 27 секунд:
fantomrulezz: 27.07.2022 16:24ильно переплачивать за новое поколение смысла никакого нет, но если бы к
ну с1 дешевше ніж сх
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Paradox1306
в сх например, вырезан ДТХ, и помоему, немного ужали скорость хдми
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Paradox1306: 27.07.2022 16:25с1 дешевше ніж сх
Тем более
C1 новее, лучше и дешевле.
C2 еще новее, еще лучше, но пока дороже.
CX я бы сейчас брать не рискнул, два года прошло, если где-то и есть остатки по магазинам, то всякого неликвида типа выгоревших витринных образцов.
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

но что меня просто корежит - во ВСЕХ топах сетевой порт - 100мбит :mad:
когда смотрел по длна фильмы, порт телика был затыком, блюрики 4к тупо фризили, пришлось делать мост с роутером и гигабитным портом
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

der_meister
Да, с портами это жлобство, причем у всех брендов так
По вафле намного быстрее получается
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

fantomrulezz
ну вот и пришлось делать мост по вифи с роутером. по проводу 90мбит, по вифи - 400мбит
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Привіт!
Ніхто собі ще не встиг придбати https://hotline.ua/av-televizory/lg-oled42c2/?tab=about ?
Я давно мріяв про 42" OLED модель, сподівався правда, що буде хоча б на 200 доларів дешевше, але аналогів все одно немає в такій діагоналі.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

snegurrrka
Я тоже про такой думаю, под ПК монитор, но решил подождать черной пятницы, как-то дорого очень пока для 42", 55 С1 дешевле можно взять
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

fantomrulezz
Зрозумів) Ну це так, мені просто 55" нікуди втулити взагалі, 43" це ліміт по розміру.
Раніше ще були сумніви щодо вигорання, але зараз взагалі не переживаю, тому що після повернення до Києва працюю тепер лише за Lenovo Legion 5, банально приємніше працювати за 165 Гц дисплеєм ніж за 60 Гц хоч і великого розміру. Тому цей LG 42" розглядаю як ПК монітор в основному під ігри та фільми, а також для Playstation 5, довготривалих статичних зображень як раз не буде на ньому.
Що ж почекаю до кінця серпня або початку вересня, якщо ситуація не погіршиться, то мабуть візьму. Може до того часу з'являться пропозиції в менш стрьомних магазинах.
st17
Junior

Повідомлення

snegurrrka: 27.07.2022 17:05 fantomrulezz
Може до того часу з'являться пропозиції в менш стрьомних магазинах.

Я би не розраховував взагалі на те, що пропозиції актуальні.
Купував у січні ще до повномасштабної фази війни (можна десь пошукати мій відгук тут) - і прайси були так само забиті чим попало у тих самих продавців, товару у наявності у них НЕ БУЛО. Просили передплату і неясно що неясно коли. Зараз на ринку стало об'єктивно не краще, плюс стрімке знецінення валюти - так що просто морально готуватись треба буде, що це може бути складний процес.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

st17
Ну все можливо, я залишив замовлення в Strongmart - не було в наявності, треба чекати поки приїде, ціну ніхто гарантувати не може, телефонували із затримкою в день-півтора щоб підтвердити замовлення.
Залишав запит (питання щодо оплати картою) в магазині Motown - ніхто за тиждень так і не вийшов на зв'язок. Вирішив зачекати, поки відклавши трохи грошей, можливо з'явиться восени в одному із знайомих магазинів, я готовий трохи більше заплатити, але звісно не 1.5х-2х до ціни.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Перевод моего поста на русский язык
Доброго дня. Собираюсь покупать телевизор. Я много читал профессиональных обзоров форумов, с моделью определился точно. Если хватит денег, то в идеале Sony XR-50X90J, если не хватит, то Sony KD-50X85J/50X85TJ.
В случае чего телевизор покупается для использования в основном в качестве большого монитора без необходимости масштабировать рабочий стол 4K, а также для просмотра Youtube и фильмов. Сам 6 лет просидел за 47-дюймовым Full-HD телевизором LG 47LB671V в роли монитора и мне очень нравился этот размер экрана, вот только 4K разрешение подошло бы под него куда лучше. В динамические игры не играю, поэтому вполне смогу использовать в режиме 3840x2160@60 Гц без VRR, если в Sony 2021 глючит 120 Гц и VRR на видеокартах класса nVidia RTX 3000. Но хочется попробовать фирменную улучшалку изображения Sony для фильмов на X90J. Кажется из всех производителей ТВ судя по обзорам Sony улучшает изображение при просмотре фильмов наилучшим образом. Также радует, что у Sony не должно быть никаких проблем с ШИМ и что открытая ОС Android с возможностью установки сторонних приложений-плейеров и другого на любой вкус.

В магазине, в котором хотел покупать говорят, что они могут продать ТВ Sony словацкой или малайзийской сборки. Типа у словацкого сборки дешевая китайская матрица и вообще плохое качество сборки, что хорошо видно, если разбирать ТВ на ремонт, в результате заложена долговечность работы всего лет на 5. А типа малайзийская сборка более качественная и имеет ресурс работы уже на 10-15 лет. И в результате одну и ту же модель разной сборки можно купить по очень разной цене. К примеру Sony XR-50X90J в том же магазине словацкой сборки будет в районе 31700 грн, а малайзийской сборки уже около 39000 грн. Также можно приобрести более молодую модель Sony KD-50X85J малазийской сборки за 31000 грн. Стоит ли переплачивать за малайзийскую сборку, а то получается, что за те же деньги можно купить старшую модель высшего класса, но типа некачественной словацкой сборки вместо младшей модели среднего класса, но типа качественной малазийской сборки. Пытался нагуглить информацию на этот счет, буду гуглить еще, но что-то пока не нахожу. Случался только на глаза один отзыв не по моей модели, а вообще типа от лица, занимающегося ремонтом ТВ, и он написал, что Sony последние годы очень скурвились и когда он разбирал их аппараты, то качество сборки очень плохое, охлаждение процессора плохое и вообще типа швах.
Что можете сказать по выбору страны сборки телевизора Sony 2021 года - надо гоняться за дорогой малайзийской сборкой, или словацкая тоже вполне подойдет и переплачивать не стоит?
Доброго дня. Збираюся купляти телевізор. Я багато читав професійних оглядів то форумів, з моделлю визначився точно. Якщо вистачить грошей, то в ідеалі Sony XR-50X90J, якщо не вистачить, то Sony KD-50X85J/50X85TJ.
У випадку чого телевізор купляється для використання переважно у ролі великого монітора без необхідності масштабувати робочий стіл 4K, а також для перегляду Youtube і фільмів. Сам 6 років просидів за 47-дюймовим Full-HD телевізором LG 47LB671V в ролі монітору і мені дуже подобався цей розмір екрану, от тільки розподільча здатність 4K під нього підійшла б куди краще. В динамічні ігри не граю, тому цілком зможу використовувати в режимі 3840x2160@60 Гц без VRR, якщо у Sony 2021 року глючить 120 Гц і VRR на відеокартах класу nVidia RTX 3000.) Але хочеться спробувати фірмову покращувалку зображення Sony для фільмів з типу когнітивним інтелектом на X90J. Здається з усіх виробників ТБ судячи по оглядам Sony покращує зображення при перегляді фільмів найліпше. Також радує, що у Sony не повинно бути ніяких проблем з ШІМ і що відкрита ОС Android з можливістю встановлення сторонніх застосунків-плейерів та іншого на будь-який смак.

В магазині, в якому хотів купляти кажуть, що вони можуть продати ТБ Sony словацької або малайзійської збірки. Типу у словацької збірки дешева китайська матриця і взагалі погана якість збірки, що добре видно, якщо розбирати ТБ на ремонт, в результаті закладено довговічність роботи всього років на 5. А типу малайзійська збірка більш якісна і має ресурс роботи вже на 10-15 років. І в результаті одну й ту саму модель різної збірки можна купити за дуже різну ціну. Наприклад Sony XR-50X90J в тому самому магазині словацької збірки буде в районі 31700 грн, а малайзійської збірки вже близько 39000 грн. Також можна придбати молодшу модель Sony KD-50X85J малайзійської збірки за 31000 грн. Чи варто переплачувати за малайзійську збірку, а то виходить, що за ті самі гроші можна купити старшу модель вищого класу але типу неякісної словацької збірки замість молодшої моделі середнього класу але типу якісної малайзійської збірки. Намагався нагуглити інформацію з цього приводу, буду гуглити ще, але щось поки не знахожу. Траплявся лише на очі один відгук не по моїй моделі а взагалі типу від особи, що займається ремонтом ТБ, і він написав, що Sony останні роки дуже зкурвилися і коли він розбирав їх апарати, то якість збірки дуже погана, охолодження процесора погане і взагалі типу швах.
Що можете сказати стосовно вибору країни збірки телевізора Sony 2021 року - треба ганятися за дорогою малайзійською збіркою, чи словацька теж цілком підійде і переплачувати не варто?
Tesseract
Member

Повідомлення

Головне, щоб не російська збірка. Усе інше буде +- нормально працювати.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Не бачу теми про тв приставку на андроїд.
Може тут хто знає.
Щоб нормально дивитись фільми через браузер, той же хром, це тільки приставка допоможе?
У мене LG C1, дружина пробувала запустити серіал через браузер від LG, який там в телевізорі є, то фільм ніфіга не йде нормально, постійно зависає.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

mult: 11.08.2022 11:31Щоб нормально дивитись фільми через браузер, той же хром
Нащо купувати 4K OLED, щоб дивитись потокове відео через браузер з жахливим бітрейтом?
По моєму досвіду більш-менш пристойна якість потокового відео лише в Netflix, а найкращий варіант, щоб розкрити максимально можливості оледу - скачувати blu-ray ріпи по 50-100 ГБ з торенту
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

fantomrulezz
Ну це для дружини, на жаль в платних сервісах типу світ тв для неї майже немає контенту.
Вона полюбляє корейські і китайські серіали, яких дуууже мало на світ тв.
Та і так, на тому світ тв який фільм не введеш і немає для перегляду, це по підписці в 500 гривень (нам подарували пакет на 3 місяці)
Ну а так то я згодний, треба качати ріпи.
Але і звичайний браузер не завадив би, бо такі серіали як вона дивиться не завжди є у скачуванні.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

mult
Приставка на Андроиде создана не для просмотра фильмов через браузер! Она совсем не для этого. Там есть свои сервисы просмотра - Torrserve (онлайн просмотр через торренты) и агрегаторы ссылок для просмотра - Num, Kinotrend и т.д. А так же просто онлайн просмотр через те же агрегаторы - это типа того же Megogo, но бесплатно. Поиск голосом и много всего. Плюс приставка мощнее любого телевизора.
Приставки типа - Mecool, Ugoos, Nvidia shield и т.д. Технозон посмотри на youtube.
Востаннє редагувалось 11.08.2022 12:16 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

mult: 11.08.2022 11:55Вона полюбляє корейські і китайські серіали
Спробуй Netflix, там купа азіатських серіалів, в мене теж дівчина полюбляє таке.
Підписка в максимальній якості коштує 10 євро на місяць.
Контенту там завались, на будь-який смак, до речі нова екранізація Sandman дуже крута.
І ніякого гемору з додатковою приставкою.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

fantomrulezz
Приставка даёт больше возможностей для просмотра, причем для бесплатного просмотра.
Відповісти