Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

heidfeld: 13.09.2021 22:12
dead_rat: 13.09.2021 21:35 Купил лыжу и у меня нет никаких нареканий, а ты мне рассказываешь про какие-то ужасы.
Все познается в сравнении. Естественно любой тв принести домой и будешь думать что он самый лучший.
Итого:
1. Я же написал, что сравнивал один к одному в магазине.
2. Если любой тв дома «самый лучший» то зачем ты тут распинаешься?
pixels
Member

Повідомлення

Соні дає трохи прикрашену картинку по кольорам. Відрізняється більш поросяче-рожевим відтінком світлої шкіри на відміну від ЛЖ де більш жовті відтінки переважають. Чи це гарно - складно сказати. Можу сказати лише те, що так на ЛЖ зробити не вдасться простою підкруткою ББ або РЖБ. Може калібровщик з досвідом так і зможе. Особисто не зміг побачити, але кажуть соні якось там трохи блюрить другий план, щоб об'єкти на першому здавались більш об'ємними.
Що до відтінків близьких до чорного - лж більше шуму, в соні менше. Це точно, але за рахунок чого це відбувається не знаю. може шумодав невимикаємий. Це я кажу про блюрей якість без ніякого стискання.
Якщо б біла можливість перебрати декілька панелей соні, може б тоді його і взяв, але казати, що соні топ, а лж дно - це геть тупо.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

dead_rat: 13.09.2021 22:16 2. Если любой тв дома «самый лучший» то зачем ты тут распинаешься?
Где это я распинаюсь? Если цена -+ одинакова, а изображение у одного тв на голову лучше, + качество в разы лучше, так почему не взять его???
Ты лучше посмотри видео и не задавай тупых вопросов, там автор все рассказал
спойлер
и не нужно говорить, что непонятный канал и тому подобное, у него были все оледы от всех фирм и он помешан на тв, просмотре кино и знает толк.
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

heidfeld
да ты уже полфуры тельняшек за Сони порвал :laugh:
#качествовразы #наголовувыше #сониФОРЕВА #даясонисговномсьем
:lol:
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

BigTypoon: 14.09.2021 13:12 да ты уже полфуры тельняшек за Сони порвал :laugh:
#качествовразы #наголовувыше #сониФОРЕВА #даясонисговномсьем[/off] :lol:
и тебе не хворать. добро пожаловать в клуб любителей китае-корейского мусора. Тут вас уже набралось прилично с промытыми маркетологами мозгами :gigi:
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

heidfeld
Включи мозг и будь вменяемым. :idea:
Задолбал полфорума своим Сони..

И откуда ты знаешь что у меня нет телевизора?! :eek:
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

BigTypoon: 14.09.2021 17:55 Включи мозг и будь вменяемым. :idea:
и как это выглядит? Топить за тв хлаоми и тому подобный мусор? Если в твоем понимании, тот, кто топит за качественные вещи с лучшими потребительскими качествами невменяем :puzzle:
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

heidfeld
Кто топит за чё нибудь с пеной у рта - невменяем.
:shuffle:
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Лучшие телевизоры – Philips. У меня всё.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Gold_Star: 14.09.2021 19:21 Лучшие телевизоры – Philips. У меня всё.
Написала людина під нікнеймом Gold Star :) (якшо шо, то це перша назва LG)
У мене Philips на VA матриці - нормальний телелік середнього цінового діапазону, але нічого особливого. А топи у багатьох виробників дуже навіть нічого, як і ціна :) Якщо не страждати "ідеальною картинкою" звісно, інакше життя біль :)
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

Ребятки, а посоветуйте qled 75 дюймов в бюджете 50к. Спасибо.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

BigTypoon: 14.09.2021 18:37 Кто топит за чё нибудь с пеной у рта - невменяем.[/off] :shuffle:
камрад спросил лучший олед тв viewtopic.php?p=3249752#p3249752 я ему посоветовал, и тут у любителей хлама бомбануло, где я там че топил с пеной у рта не понятно. дал ссылку на обзор и все.

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
Gold_Star: 14.09.2021 19:21 Лучшие телевизоры – Philips. У меня всё.
ну когда-то это были действительно неплохие тв, но теперь, когда их тв подразделение купили китайцы-это хлам.

Отправлено спустя 11 минут 30 секунд:
ascord: 14.09.2021 21:20 Ребятки, а посоветуйте qled 75 дюймов в бюджете 50к. Спасибо.
Sony KD-75XH9096 https://hotline.ua/av-televizory/sony-kd-75xh9096/
pixels
Member

Повідомлення

heidfeld
Ти так і не сказав, чим принципово картинка соні та панаса олед краще за лж олед. Чи може там якісь функції дивовижні, чи надійність вражаюча? Я згоден, що соні краще реалізує потенціал олед панелей, але не на стільки, щоб лж олед вважати брухтом, а соні топом.
Tesseract
Member

Повідомлення

heidfeld: 13.09.2021 22:12Все познается в сравнении.
З цим мабуть ніхто не буде сперечатися, але де цифри? У відео які ви привели немає нічого крім особистих думок автора. Ось як повинно виглядати правильне порівняння: https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... shold=0.10
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

pixels: 14.09.2021 22:30 Ти так і не сказав, чим принципово картинка соні та панаса олед краще за лж олед. Чи може там якісь функції дивовижні, чи надійність вражаюча? Я згоден, що соні краще реалізує потенціал олед панелей, але не на стільки, щоб лж олед вважати брухтом, а соні топом.
Tesseract: 14.09.2021 22:47 З цим мабуть ніхто не буде сперечатися, але де цифри? У відео які ви привели немає нічого крім особистих думок автора. Ось як повинно виглядати правильне порівняння: https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... shold=0.10
Может потому, что цифры не могут передать то, что видят глаза? И впечатления автора гораздо информативнее чем все эти циферные обзоры?
спойлер
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Немного разбавлю ваш дискурс.
Тут обычно звучат большие бюджеты на телеки, в районе 50-60к. Но в сериях телеков не сильно разбираюсь. Звучавший тут сони хорош конечно, но сильно выше бюджета.

Вот это https://rozetka.com.ua/sony_kd49xh8096br/p210953251/ сильно плохо ?
хотелось бы 4к (берется под приставку)
pixels
Member

Повідомлення

heidfeld
:facepalm:
Це вже навіть не смішно. Я думав ти маєш власний досвід людини, яка передивилась багато моделей. Ну добре, я де в відео йде мова що лж це мотлох? Якісь суб'єктивні враження окремої людини. То що Соні гарні ми вже з'ясували. Чекаю фактів того, що лж це скам.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

mgerchik
50гц матрица это трешак
вот есть https://hotline.ua/av-televizory/sony-kd-55xh9005/
https://hotline.ua/av-televizory/samsung-qe55q75t/
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

pixels: 15.09.2021 12:15 Ну добре, я де в відео йде мова що лж це мотлох? Чекаю фактів того, що лж це скам.
че я должен повторять одно и то же по 10 раз, все есть выше. Собираются из 3-е сортного мусора, процессор обработки изображения никакой по сравнению с процессорами в сони и панасонике. на этом все.
pixels
Member

Повідомлення

heidfeld
Ти сам зрозумів що сказав? Це жах.
Відповісти