Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Garfield
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Всем привет :beer:
Ребята, кто шарит, помогите выбрать. Почитал обзоры какие были, но очень тяжело определиться.

Телевизор Samsung QE43Q60AAUXUA
Телевизор LG 43NANO756PA
MOD.ANDREWS
Member
Звідки: Вінницька обл

Повідомлення

Garfield: 03.02.2022 09:26Ребята, кто шарит, помогите выбрать. Почитал обзоры какие были, но очень тяжело определиться.

Телевизор Samsung QE43Q60AAUXUA
Телевизор LG 43NANO756PA
https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... shold=0.10

Не знаю які ви обзори дивилися, але вибір очевидний. Гляньте на шим, яскравість і тип матриці
Незрозумілий вибір діагоналі, за +3к.грн можна взяти 55". А якщо TV на кухню, то я б взяв щось подешевше в 2 раза
Garfield
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

MOD.ANDREWS: 03.02.2022 11:18
Garfield: 03.02.2022 09:26Ребята, кто шарит, помогите выбрать. Почитал обзоры какие были, но очень тяжело определиться.

Телевизор Samsung QE43Q60AAUXUA
Телевизор LG 43NANO756PA
https://www.rtings.com/tv/tools/compare ... shold=0.10

Не знаю які ви обзори дивилися, але вибір очевидний. Гляньте на шим, яскравість і тип матриці
Незрозумілий вибір діагоналі, за +3к.грн можна взяти 55". А якщо TV на кухню, то я б взяв щось подешевше в 2 раза
Телек хочу поцепить в столовой. В основном семья там находится и все смотрят фильмы. Такая диагональ потому что это максимум что влезет в угол чтобы не выпирало сильно. Меньше не хочется, а больше нельзя. Так же рассматриваю вариант Телевизор Xiaomi Mi TV P1 43 Black
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Спецы по Сони, подскажите пожалуйста. Модели Sony XR-55X90J/55x93J/55X94J это абсолютно одно и тоже с точки зрения начинки железа и софта, разница только позиционировании региона продаж и завода изготовления или есть внутряковые отличия?
N1amn
Member

Повідомлення

Знакомый купил компьютер и за неимением монитора решил подключить его к телевизору по HDMI, при этом компьютер девственно новый и ни разу еще не включался, кроме видеокарты которая БУ. Телевизор выдает "нет сигнала" при том что комп вроде как включается и кулера крутятся, спикера к сожалению нет.
Подскажите может есть какие неочевидные моменты в данной ситуации при подключении ПК к телевизору? Мне подобного делать еще не приходилось и возможно я что то не учел и телевизор таки отличается от монитора?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

N1amn: 10.02.2022 11:47кроме видеокарты которая БУ
ее хоть проверяли? в телеке надо выбрать что бы принимало с шдми
N1amn
Member

Повідомлення

odessitmws
Да пока не особо, телек был первой проверкой. Сегодня еще попробует с монитором и DVI выходом.
Ну выбрать шдми это понятно, да и вход на телеке проверен с ноутбука.
Tesseract
Member

Повідомлення

N1amn
У мене колись був комплект материнка + відяха, який не міг показувати БІОС по HDMI. Картинка з'являлася лише коли починала грузитися вінда. Кілька разів, після експериментів з розгоном, у мене виходив чорний квадрат Малевича, як у вас. Хоча насправді в цей момент БІОС виводив помилку і пропонував натиснути F1 для завантаження з дефолтними параметрами.
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всем привет и Слава Україні ! Попросили помочь с выбором нормального телека, но , так как сам юзаю вонючий киви и нихера не шарю в тв, то пришел сюда. Вот подобрал вариант Sony kd43x85tj , что скажете? Телек изначально нужен как монитор , но и другие блага тоже нужны, такие как хорошее изображение в фильмах, звук, смарт ТВ. Нужен именно многофункциональный апарат, обычные мониторы просьба не советовать. Заранее благодарю.
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Вітаю!
Я бачив декілька місяців тому Sony kd43x85tj в Comfy наживо і не дуже якось був вражений, мені взагалі здалося, що там IPS матриця стоїть, тому що контраст і чорний колір були на досить середньому рівні. Ну це звичайно незрозуміло які налаштування, але тим не менш за 24-25к грн не вразило.
Вже з'явилися перші огляди в інтернеті на LG 42" C2 OLED і це як на мене набагато цікавіший вибір для універсального використання, але поставок треба зачекати, зараз навряд вони поїдуть в Україну при нашій ситуації. Хоча якщо планується виключно багато роботи з текстом і якимись графічними редакторами, то можливо це і не найкращий вибір (проте і Sony kd43x85tj також).
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

snegurrrka
просто история о комфи, покупал мси 274крф, так у них выставленно было фул хд, без драйверов, так что там всё самому нужно посмотреть что выставленно
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А взагалі, чи є десь тема про вибір ТВ замість монітору?
Колись були пристрої телевізор-монітор, чи монітор-телевізор. Чи їх до нас вже не возять?
Дякую.
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snegurrrka: 11.04.2022 10:42
Вітаю!
Я бачив декілька місяців тому Sony kd43x85tj в Comfy наживо і не дуже якось був вражений, мені взагалі здалося, що там IPS матриця стоїть, тому що контраст і чорний колір були на досить середньому рівні. Ну це звичайно незрозуміло які налаштування, але тим не менш за 24-25к грн не вразило.
Вже з'явилися перші огляди в інтернеті на LG 42" C2 OLED і це як на мене набагато цікавіший вибір для універсального використання, але поставок треба зачекати, зараз навряд вони поїдуть в Україну при нашій ситуації. Хоча якщо планується виключно багато роботи з текстом і якимись графічними редакторами, то можливо це і не найкращий вибір (проте і Sony kd43x85tj також).
В живу не бачив його, але авторитетні обзорщики дуже його хвалять. А як вам філіпс наприклад 43psu8506 з амбілайтом ?
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

KingpinUA
43psu8506 - поняття не маю, але там панель 60 Гц. Якби зараз собі універсальний ТВ вибирав, то вже однозначно 120 Гц панель, а 60 Гц ТВ від 17к і вище - :-/
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85j тут давно був огляд і телевізор дійсно непоганий, але той ще оверпрайс, до того ж реально схоже на те, що там стоїть IPS матриця в діагоналі 43" на відміну від VA для більших діагоналей, що для мене особисто відразу не варіант в якості телевізора.
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snegurrrka: 12.04.2022 10:28 KingpinUA
43psu8506 - поняття не маю, але там панель 60 Гц. Якби зараз собі універсальний ТВ вибирав, то вже однозначно 120 Гц панель, а 60 Гц ТВ від 17к і вище - :-/
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85j тут давно був огляд і телевізор дійсно непоганий, але той ще оверпрайс, до того ж реально схоже на те, що там стоїть IPS матриця в діагоналі 43" на відміну від VA для більших діагоналей, що для мене особисто відразу не варіант в якості телевізора.
Так у соні 43x85j VA матриця на яких сайтах тільки не дивився. Вживу нажаль не бачив.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

KingpinUA
в сони не работает высокая герцовка на 2.1 по памяти, поэтому надо изучить лг нано в которых вроде уже ва ставят
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

KingpinUA
Раджу все ж подивитися, можливо навіть налаштування поклацати якщо є така можливість, бо 24-26к грн віддавати за такий телевізор це доволі серйозне рішення і будуть негативні емоції, якщо все ж таки IPS виявиться замість VA. Ну або ж замовити в магазині де повернення товару не проблема якщо не сподобається (але не знаю як з цим наразі справи в нашій країні).

На жаль, зараз дуже складно передбачити вартість LG 42" C2 OLED в нас, але там офіційна ціна $1400, тому буде значно дорожче ніж 43x85j в будь-якому випадку.
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 12.04.2022 13:30 KingpinUA
в сони не работает высокая герцовка на 2.1 по памяти, поэтому надо изучить лг нано в которых вроде уже ва ставят
Не зовсім зрозумів.

Отправлено спустя 57 секунд:
snegurrrka: 12.04.2022 13:32 KingpinUA
Раджу все ж подивитися, можливо навіть налаштування поклацати якщо є така можливість, бо 24-26к грн віддавати за такий телевізор це доволі серйозне рішення і будуть негативні емоції, якщо все ж таки IPS виявиться замість VA. Ну або ж замовити в магазині де повернення товару не проблема якщо не сподобається (але не знаю як з цим наразі справи в нашій країні).

На жаль, зараз дуже складно передбачити вартість LG 42" C2 OLED в нас, але там офіційна ціна $1400, тому буде значно дорожче ніж 43x85j в будь-якому випадку.
Є якісь тести для перевірки матриці?
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

KingpinUA
Без спец обладнання навряд. Є тести типу http://www.lagom.nl/lcd-test/black.php для калібровки зображення на око, але вони ніяк не вкажуть тип матриці. Ну в самому магазині можна зорієнтуватися по сусіднім телевізорам, порівняти кути огляду, якщо прямо дуже хороші - це малоймовірно що VA, швидше за все IPS. Глибину чорного та контраст на жаль складно перевірити при яскравому освітленні в магазинах типу Comfy, Foxtrot і т.п.
спойлер
- або переглянути щось таке, в мене от зараз на екрані ноутбуку з IPS матрицею неозброєним оком помітно гірший контраст при перегляді цього відео ніж вдома на профільному ТВ з VA матрицею.

Відправлено через 18 хвилин 20 секунд:
https://www.overclock.net/threads/anybo ... 3.1792858/ - тут ще до речі є скарги на BGR структуру пікселів, через яку текст не виглядає чітким, тому теж радять перевірити особисто перед придбанням. А от щодо VA vs IPS, то більшість відгуків все ж стверджують, що там VA матриця.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

KingpinUA: 12.04.2022 14:00Не зовсім зрозумів.
ну были отзывы что 2.1 шдми был не совсем рабочий на сони, хотя ща вроде как починили смотрю
Відповісти