Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snegurrrka: 12.04.2022 14:51 KingpinUA
Без спец обладнання навряд. Є тести типу http://www.lagom.nl/lcd-test/black.php для калібровки зображення на око, але вони ніяк не вкажуть тип матриці. Ну в самому магазині можна зорієнтуватися по сусіднім телевізорам, порівняти кути огляду, якщо прямо дуже хороші - це малоймовірно що VA, швидше за все IPS. Глибину чорного та контраст на жаль складно перевірити при яскравому освітленні в магазинах типу Comfy, Foxtrot і т.п.
спойлер
- або переглянути щось таке, в мене от зараз на екрані ноутбуку з IPS матрицею неозброєним оком помітно гірший контраст при перегляді цього відео ніж вдома на профільному ТВ з VA матрицею.

Відправлено через 18 хвилин 20 секунд:
https://www.overclock.net/threads/anybo ... 3.1792858/ - тут ще до речі є скарги на BGR структуру пікселів, через яку текст не виглядає чітким, тому теж радять перевірити особисто перед придбанням. А от щодо VA vs IPS, то більшість відгуків все ж стверджують, що там VA матриця.
Це магазин, оф гарантія , збірка Малайзія . Буде час перевірити. На VA яка структура пікселів?
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

На VA яка структура пікселів?
Я не дуже в цьому питанні розбираюся, але знаю, що та ж матриця може бути VA, а sub-pixel layout різним, ну для найкращої чіткості тексту наскільки мені відомо підходить RGB структура.
https://www.displayninja.com/rgb-vs-bgr ... el-layout/ - тут є візуальне порівняння RGB vs BGR наприклад. В цілому масштабування до 200% у Windows, а також погратися з налаштуваннями ClearType допомагає покращити чіткість тексту, але це все індивідуально - хтось і не помітить цієї особливості, а комусь весь час буде заважати.
Tesseract
Member

Повідомлення

На Оледах та телевізорах з нестандартною структурою пікселів хіба що зовсім ClearType вимикати. Тоді згладжування шрифтів буде просто відтінками сірого. На вигляд це трохи незвично, але жити можна. До речі, на Лінуксі згладжування шрифтів можна налаштувати під нестандартну структуру пікселя. Але там самі шрифти незвичні.
ppop_kh_ua
Member
Звідки: Україна Харків

Повідомлення

Для спальни такое нормально будет: https://elmir.ua/tvs/tv_lg_43up81006la. ... 3up81006la ?
Tesseract
Member

Повідомлення

ppop_kh_ua
Ймовірно плануєте дивитись кіно в темряві? Тоді краще візьміть Samsung UE43AU9000, там VA матриця, відповідно буде значно кращий контраст.
ppop_kh_ua
Member
Звідки: Україна Харків

Повідомлення

Не зовсім. Темрява там буде коли всі сплять.
А от щодо самскнга, то в мене великий скепсис. Було діло, працював в АСЦ LG/Samsung.
Rid_Serge
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Samsung Q60A vs AU9000 (55") чи є сенс переплати в 100$ за ті самі квантові точки, трішки кращий процесор (як це проявиться?) і більшу яскравість (тут все очевидно і так)?
І як себе покаже VA проти QLED на великій часовій дистанції? Чи не вигорять ЛЕДи? Хочу взяти телевізор з хорошою картинкою під нетфлікс, фільми і надовго (5+ років), а з часом втрату функціоналу вирішити простою покупкою приставки. :)
Tesseract
Member

Повідомлення

Rid_Serge: 11.05.2022 01:27І як себе покаже VA проти QLED на великій часовій дистанції?
Самсунгівські маркетологи вас підловили. QLED не має нічого спільного з OLED, це проста VA матриця з кольоровим фільтром на квантових точках. В плані довговічності обидва телевізора однакові.
Rid_Serge
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 13.05.2022 10:48 Самсунгівські маркетологи вас підловили. QLED не має нічого спільного з OLED, це проста VA матриця з кольоровим фільтром на квантових точках. В плані довговічності обидва телевізора однакові.
Купив А9000: задоволений. Жінка тільки бубнить шо дуже великий :)
Igor717
Junior

Повідомлення

Посоветуйте, что нибудь до 10000 грн. Понятно, что людского :) ничего в эту цену нет, но все же. Дипгональ 32 сойдет. Смарт не нужен.
Tesseract
Member

Повідомлення

Igor717
В принципі, з цієї суми уже починаються нормальні бренди. Але треба буде підібрати магазин, який дозволить перевірити телевізор перед тим, як забирати. Наприклад: https://hotline.ua/av-televizory/lg-32lm6370/ https://hotline.ua/av-televizory/philips-32pfs6905/
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Підкажіть будь-ласка ультрабюджетний тв 32'' ~6-7к₴ по "брендам" Bravis, Liberton, Dex, Kivi чи найдешевший Samsung або Philips?
Rex
Member

Повідомлення

deepforest
Я бы брал что-то из нормальных брендов - Самс, Лыжа, Филя.
Ой не связывайтесь вы со всякими Брависами-Шмависами...
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rex: 13.07.2022 18:09 deepforest
Я бы брал что-то из нормальных брендов - Самс, Лыжа, Филя.
Ой не связывайтесь вы со всякими Брависами-Шмависами...
Дякую, зрозуміло, будемо орієнтуватисья на них
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

а є в когось якісь враження по OLED55C1?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Paradox1306: 27.07.2022 15:47а є в когось якісь враження по OLED55C1
Берите смело, LG C1 - самый оптимальный из всех оледов по цене/качеству
Сони и панас идентичны по картинке, но намного дороже.
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

с1 это бюджетник. сх надо брать
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

der_meister
а в чому глобальна різниця між ними? мені не для ігр воно цікаво
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

der_meister: 27.07.2022 16:16с1 это бюджетник. сх надо брать
Нет, это один уровень
C - середняк
A,B - бюджетки
X и 1 - в данном случае год модельного ряда
CX - середняк 2020 года
С1 - середняк 2021 года
С2 - середняк 2022 года (они пока к нам не особо доехали и дорогие)
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

fantomrulezz
они чем новее модель, тем хуже. все делается в сторону удешевления)) мне вот с9 нравился
Відповісти