Benq xl2411z

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Tesmanit
Junior

Повідомлення

В цьому чудовому моніторі працює 144гц лише через кабель dvi-dl. Можете підказати якийсь адаптер для того щоб можна було використовувати цей монітор з dp відеокартою та без втрати частоти?
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

на видеокарте нет HDMI?
Tesmanit
Junior

Повідомлення

seraphic
,Є, але через hdmi монітор працюватиме в 120hz
Projector
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я так і не вирішив подібну проблему, у мене 2411 стоїть просто як другий на 60 герц. Я так розумію що є активні адаптери які можуть нормльно це зробити, але все рівно все зводиться до того, що поки сам не спробуєш - не переконаєшся. Епловські здається могли так, але вони не дешеві, сам розумієш.

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
Tesmanit: 07.04.2024 18:58 seraphic
,Є, але через hdmi монітор працюватиме в 120hz
У мене через HDMI взагалі більше 60 не видає. Скоріше за все ще більш стара ревізія 2411. Тільки DVI-d.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Projector: 01.05.2024 13:32 Я так і не вирішив подібну проблему, у мене 2411 стоїть просто як другий на 60 герц. Я так розумію що є активні адаптери які можуть нормльно це зробити, але все рівно все зводиться до того, що поки сам не спробуєш - не переконаєшся. Епловські здається могли так, але вони не дешеві, сам розумієш.

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
Tesmanit: 07.04.2024 18:58 seraphic
,Є, але через hdmi монітор працюватиме в 120hz
У мене через HDMI взагалі більше 60 не видає. Скоріше за все ще більш стара ревізія 2411. Тільки DVI-d.
Адаптеры не заработают, считайте, что все они 60гц. Что по дисплей порту? Скорее всего он 144гц потянет
Projector
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 01.05.2024 13:54
Projector: 01.05.2024 13:32 Я так і не вирішив подібну проблему, у мене 2411 стоїть просто як другий на 60 герц. Я так розумію що є активні адаптери які можуть нормльно це зробити, але все рівно все зводиться до того, що поки сам не спробуєш - не переконаєшся. Епловські здається могли так, але вони не дешеві, сам розумієш.

Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:


У мене через HDMI взагалі більше 60 не видає. Скоріше за все ще більш стара ревізія 2411. Тільки DVI-d.
Адаптеры не заработают, считайте, что все они 60гц. Что по дисплей порту? Скорее всего он 144гц потянет
Так его нет, он в XL2411K есть только.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Projector: 01.05.2024 14:49
DuckRider: 01.05.2024 13:54
Адаптеры не заработают, считайте, что все они 60гц. Что по дисплей порту? Скорее всего он 144гц потянет
Так его нет, он в XL2411K есть только.
В z есть, вроде, который у автора. А ваш я б продал пока он денег стоит и взял что-то другое
Відповісти