Моргає індикатор включення телевізор LG 42LN570V-ZE

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Всім привіт.
Є такий ТВ LG 42LN570V-ZE .

Історія сабжа:
- експлуатувався з 2014;
-поломка підсвітки 2017рік, 2021, 2022 (діод 1,2 або ціла планка виходили з ладу).
(при огляді прогарів і тд не видно, немає горілого запаху ні на БЖ, ні на мат.платі)

На днях після "віялових включень" телевізор перестав вмикатися, блимає кожну секуду червоний індикатор під логом LG . Звук, зображення не виводить. Замінили один дохлий діод (після прозвонки/діагностики), але це не допомогло.

Питання: Хто може підказати куди копати, продзвонювати блок живлення, материнську плату? Можливо хтось стикався з таким раніше та має поняття?

PS:Телевізор, мультиметер, паяльник під руками (всі діоди/підсвітка справні (світяться, бо провіряли, всі із відповідної серії та підходять до цієї моделі по специфікації, та є ще прозапас).

Є підзора на те що якийсь з елементів втратив номінал (ємність на кондьорі впала/знизилась і тд). Або такой материнка здохла. Залізти і все перевірити зможу з наступного понеділка, буду вдячний за будь-яку наводку куди копати :beer: , щоб зекнономити час (сам не супер-профі в тому, але підсвітку замінити можу в тв :shuffle: )
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

нужен программатор,прошивка походу сдохла.а по подсветке надо менят полностью все планки и снижать ток.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Продати на частини і купити щось нове, або б.в. але більш свіже, по можливості з остатком гарантії. Оскільки матриця у вас ціла, з нього ще можна щось виручити.
Або ж слідувати пораді попереднього оратора, але ви втратите десь 20-30% яскравості экрану, плюс усі махінації з відновлення підсвітки зазвичай закінчуються її нерівномірністю яку видно за кілометр.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 05.12.2022 09:27 Продати на частини і купити щось нове, або б.в. але більш свіже, по можливості з остатком гарантії. Оскільки матриця у вас ціла, з нього ще можна щось виручити.
Або ж слідувати пораді попереднього оратора, але ви втратите десь 20-30% яскравості экрану, плюс усі махінації з відновлення підсвітки зазвичай закінчуються її нерівномірністю яку видно за кілометр.
Міняв на двох однакових лижах 32 дюймових , але міняв усі 3 лінійкі разом, вони були не дорогі, щось до 500грн комплект, нічого не знижуючи. То вже декілька років працюють без приколів і проблем із зображенням.
Argonaft
Member
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Така сама проблема з телевізором. Включається і висить на заставці і потім вирубаеться. Дайте контакти майстрів.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

БЖ, підсвітка - справі.
По-ходу материнка (куда там і як копати - не знаю). чи простіше знайти готову плату на ОЛХ і тд
фото гугл диск по Платі і БЖ
https://drive.google.com/drive/folders/ ... E8IzcYyybY
Чинити єдиний вихід для мене, купувати похожий б/у - це х2х3 ціни цього старого. Цей ТВ потрібен - аби був, шось показував
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

UPD: плату поміняв на аналогічну, все запрацювало.

Питання: можливо в когось валяється справна матриця від ТВ lg 2013-2014року (можу купити). В поточній матриці проблема з полосою (в нижній четверті екрану) трохи погіршилась
Відповісти