Підключити старезний комп з VGA/DVI до HDMI-телевізора.

Мониторы и другие устройства отображения информации
Автор
Повідомлення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

AlteaXL: 15.11.2022 10:20 https://www.olx.ua/d/obyavlenie/adapter ... QbP7T.html
ось таким користувався свого часу, передає і звук
Дякую за інфу, ну там прямо пишуть в об'яві, що AUX кабель в комплект не входить, в мене по ідеї є зі старого тюнера до звуковухи підключати, але не факт, що я його скоро віднайду в своїх запасах. До такої речі потрібно аж три сторонніх кабелі підключати: AUX, VGA та HDMI. А така штука, як у пана dimus8210, або в магазі за 570 грн., має все в своєму комплекті, крім HDMI-кабелю.
Домовився з паном dimus8210, отримав у нього цю хреновину, сьогодні підключив, все працює. :super: Зображення виводить у 1920x1080, звук теж іде на телік. Здається трохи більш розмите зображення Full HD на 4K-теліку, ніж коли виводив нативно Full HD на Full HD-телік, але тільки на перший погляд, потім все зручно. Набагато краще мати зображення прямо перед собою на великому екрані, ніж вивертатися набік, щоб заглядати в маленький монік на краю стола, та ще й колонки додаткові не треба на стіл пихати. :super: Тренажер англійської, який через StarForce запускається тільки на Win XP, встановив, працює нормально і виводить свою картинку зручно прямо переді мною на весь 50-дюймовий екран.
Це я хочу типу підтягнути свій рівень англійської, потім перевчитися з безперспективного Delphi на C++. Я трохи мав справу з C++ але хотілося б опанувати ним на високому рівні, як зараз з Delphi. Написати нарешті якийсь робочий готовий ігровий проект з жанру стратегій, хоча б на рівні покрокової стратегії з найпримітивнішою графікою. Типу тих, що я багато проектував в голові й трохи починав робити на Delphi. Тільки на цей раз на C++ і попутно опанувати якусь технологію графіки, щоб не на примітивному GDI гру робити, який більш годиться для віконних робочих програм на робочому столі Вінди, а чимось більш просунутим хоча б карту, що містить фігурки міст і юнітів, намалювати. Ну а там з часом покинути роботу офісним планктоном на жебрацьку зарплату і перейти в геймдев, щоб писати інді ігри самому чи в невеличкому колективі, або на роботу в якусь компанію з виробництва ігор-стратегій. Ну типу такі в мене чергові наполеонівські плани. :D До якої стадії вдасться дійти, побачимо, та ще й в умовах, коли світло скоро взагалі може на пару годин через день даватимуть. Ну з чогось треба починати. :) Бо програміст без знання англійської - це недопрограміст. Для початку не обов'язково знати, щоб можна було самому говорити, розуміти на слух чи принаймні писати. Достатньо було б спочатку хоча б добре розуміти технічний текст документації чи обговорень потрібної проблеми на англомовному форумі, бо зараз як виникає якесь питання по програмуванню, мушу гуглити по рашистським форумам і лазити через Tor Browser, бо половина російських форумів в Україні заблоковані. Ну а в україномовному інтернеті відповіді на специфічні питання не знайдеш. Так що отакі справи, треба починати з малого й регулярно витрачати години на цей тренажер, підключений через оту хреновину, отриману від пана dimus8210. Тож велика йому подяка, що відгукнувся.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 17.11.2022 20:47 Це я хочу типу підтягнути свій рівень англійської
Можу порадити Duolingo на мобілку.
За рік з рівня "бачу знайомі слова" до без проблемного перегляду американських фільмів/серіалів в оригіналі з субтитрами прокачався.
Відповісти