Покупка телевізора 55‘ Sony - офіційний чи сірий ?

Мониторы и другие устройства отображения информации
Автор
Повідомлення
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт!

Дуже потребую поради, купую перший телевізор в житті - голова вже кипить(

Замовив у Фокстроті SONY KD55X81JR, навіть вже оплатив. Ціна 29800, він їде з Одеси до мене, така ціна, бо олд сток. Наче не вітринний варіант навіть.

Але поки чекав цей телік, я нарив на хотлайні локальні інтернет-магазини з сірими телевізорами, а ціни там нижче. Тобто, я можу купити за ту саму ціну модель трохи кращу(наприклад SONY KD55X85J). І мене це вабить.
Я навіть почав дивитися на 9ту серію телевізорів Соні, котрі можна взяти до 36к за сірий.

Питання: чи вартує брати неофіційний сірий кращої моделі, чи брати офіціал але простіший?
Магазин має відносно багато відгуків на Хотлайні, нормальною середню оцінку.

Але я чув від продавців у звичайних мережевих магазинах, що брати сірі тєліки не треба, бо після під’єднання до нашої інтернет мережі вони з часом можуть заблокуватись і треба буде прошивати або купувати окрему приставку. Це дійсно так?

Бо продавці з декількох магазинів, котрі торгують сірою технікою - кажуть що у Sony немає такої проблеми з блокування в інших регіонах, що вони нормально оновлюються і не мають ніяких косяків.

Телевізор я беру під игри на PS5 і для переглядів фільмів і Ютюбчика.

Модель, контору я вже оплатив - має 60 Гц, інші моделі, которі розглядаю - мають 120Гц і HDMI 2.1 версії - на це варто звертати увагу?

Дуже дякую за поради!
AMD
Member
Аватар користувача
Звідки: Незалежна Україна

Повідомлення

Хто взагалі в фокстротах бере телевізори, ну ви що?, там націнка +50-60% :beer:
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

AMD: 19.10.2022 18:04 Хто взагалі в фокстротах бере телевізори, ну ви що?, там націнка +50-60% :beer:
От тому я тут і питаю вашої поради.
Для мене покупка телевізора - новий досвід.

Ще я прочитав інфу - що сірі телевізори - то дуже часто заводський брак, котрі наші торговці хапають по низьким цінам.
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

За блокування при роботі в інших регіонах - це наче б популярно в самсунга, стосовно 60-120 гц, пс5 підтримує 1080р 120 гц, хочеться плавності, варта доплатити. Правда не всі тайтли мають підтримку 120 гц, залежить від розробника.
Романчег
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Сначала заказываем, потом думаем. Ладно, Фокстрот, этих не жалко, но заказать товар наложенным, а затем от него отказаться - такое себе...
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

romawrq
Шось якась лапша... В будь-якому телевізорі і моніторі 90% вартості - то матриця. Брак на матриці то ви одразу помітите. І будь-якому магазину не бачу жодного сенсу купувати брак. Ну хіба що з бракованим пультом чи сівшими батарейками.
З дисконтом в 40% і я б такий тєлєк купив.

А от гарантія то штука за яку можна і переплатить... Двоюрідний брат дружини купував самсунг, то йому матрицю по гарантії міняли. Розказував, що майстер казав, що % поломок в гарантійний період великий. 20+%. не знаю так воно чи нє.
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

atropgeon: 19.10.2022 18:29 За блокування при роботі в інших регіонах - це наче б популярно в самсунга, стосовно 60-120 гц, пс5 підтримує 1080р 120 гц, хочеться плавності, варта доплатити. Правда не всі тайтли мають підтримку 120 гц, залежить від розробника.
Чи правильно я розумію - якщо я буду грати на 4к (знаю, що таких ігор під 4к дуже мало) - то будет тільки підтримка 60 ГЦ.
А ігри, котрі мають максимум 1080 - то там буде видавати 120 ГЦ ? І тоді краще брати ту модель теліка, котра має 120 гц?

Вибираю між моделю Sony X81JR (має 60гц в характеристиках) і X85JR (має 120гц там HDMI 2.1). Різниця в офіційних магазах - 7к грн.

А в яких магазинах краще пошукати телевізор, якщо це не Фокстрот\Комфи і т.п.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Брав сірий самсунг с Польщі роки 3 назад.
У нас ціна була 40+ тисяч за офіціал, з Польщі було 25.

Все добре працює.
Якщо і зараз наші гилять оверпрайс то звичайно тільки сірий.
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Романчег: 19.10.2022 18:35 Сначала заказываем, потом думаем. Ладно, Фокстрот, этих не жалко, но заказать товар наложенным, а затем от него отказаться - такое себе...
Цей телік їде з Фокстрота в Одесі, до Фокстрота в Києві (точніше вже доїхав).
Немає ніякого наложенного платежу. Я просто сплатив товар карткою в магазині в Києві.

Йду і відмовляюся - просто повертають гроші мені. Взагалі не бачу проблем)

Отправлено спустя 1 минуту 57 секунд:
aaleksandrenko: 19.10.2022 18:38 Брав сірий самсунг с Польщі роки 3 назад.
У нас ціна була 40+ тисяч за офіціал, з Польщі було 25.

Все добре працює.
Якщо і зараз наші гилять оверпрайс то звичайно тільки сірий.
Різниця на тих моделях, котрі я дивлюся:
X81J - 3к грн.
X85J - 6.5к грн.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

romawrq: 19.10.2022 18:43
Романчег: 19.10.2022 18:35 Сначала заказываем, потом думаем. Ладно, Фокстрот, этих не жалко, но заказать товар наложенным, а затем от него отказаться - такое себе...
Цей телік їде з Фокстрота в Одесі, до Фокстрота в Києві (точніше вже доїхав).
Немає ніякого наложенного платежу. Я просто сплатив товар карткою в магазині в Києві.

Йду і відмовляюся - просто повертають гроші мені. Взагалі не бачу проблем)

Отправлено спустя 1 минуту 57 секунд:
aaleksandrenko: 19.10.2022 18:38 Брав сірий самсунг с Польщі роки 3 назад.
У нас ціна була 40+ тисяч за офіціал, з Польщі було 25.

Все добре працює.
Якщо і зараз наші гилять оверпрайс то звичайно тільки сірий.
Різниця на тих моделях, котрі я дивлюся:
X81J - 3к грн.
X85J - 6.5к грн.
За 3к краще брати офіціал з норм гарантією. За 6.5 вже не знаю що б вибрав :)
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

romawrq: 19.10.2022 18:37
atropgeon: 19.10.2022 18:29 За блокування при роботі в інших регіонах - це наче б популярно в самсунга, стосовно 60-120 гц, пс5 підтримує 1080р 120 гц, хочеться плавності, варта доплатити. Правда не всі тайтли мають підтримку 120 гц, залежить від розробника.
Чи правильно я розумію - якщо я буду грати на 4к (знаю, що таких ігор під 4к дуже мало) - то будет тільки підтримка 60 ГЦ.
А ігри, котрі мають максимум 1080 - то там буде видавати 120 ГЦ ? І тоді краще брати ту модель теліка, котра має 120 гц?

Вибираю між моделю Sony X81JR (має 60гц в характеристиках) і X85JR (має 120гц там HDMI 2.1). Різниця в офіційних магазах - 7к грн.
Дивіться яка ситуація, ігри на пс5 або нативно 4к або в псевдо 4к, там багато тонкощів (шахматний рендер та інше) вони якщо рендеряться або апскейляться до 4к то буде працювати в 60 гц (60 фпс) або навіть 30 фпс, якщо гра підтримую 1080р 120 гц, то буде працювати в 120 гц, таких ігр не багато, я суджу по CoD Cold War і Vanguard, бо грав в них, там є підтримка 1080р 120 гц, недавно добавили 1440р 120 гц.
Якщо вам це потрібно, то варта доплатити, але це моя думка, вам треба почитати на цю тему детальніше, це роляє в основному в онлайн шутерах. Для сингла користі немає майже.
Востаннє редагувалось 19.10.2022 18:47 користувачем atropgeon, всього редагувалось 1 раз.
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

romawrq
погуглите\поспрашивайте "серые" подвальные магазины с ТВ в вашем городе, они в каждом городе есть . Гарантии на полный срок вы не получите, но дают месяца на 3ри + можете посмотреть его в магазине, понажимать пульт и глянуть матрицу.

В Алло\Фокстротах\циитрусах тоже много серого товара, тк они так зарабатывают сверхприбыль.
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 19.10.2022 18:45 За 3к краще брати офіціал з норм гарантією. За 6.5 вже не знаю що б вибрав :)
Але є різниця між моделями
81й - має 60 Гц. і здається HDMI 2.0
85й - маэ 120 ГЦ і HDMI 2.1.

Це я відчую граючи на ПС5 ?
Чи варто купити сірий 85й за ті самі гроші, що і офіціал 81й?
Sashog
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Я брав сірий XH95 десь рік тому, все ок. Різниця в ціні з офіційним більше 10 тис. була. Телевізор з Польщі
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Sashog: 19.10.2022 18:49 Я брав сірий XH95 десь рік тому, все ок. Різниця в ціні з офіційним більше 10 тис. була. Телевізор з Польщі
А через який магаз? Чи самостійно купував у Польщі?
Бо я знайшов один магаз в Києві - а потім отзиви почитав - то жесть просто.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Романчег: 19.10.2022 18:35 Сначала заказываем, потом думаем. Ладно, Фокстрот, этих не жалко, но заказать товар наложенным, а затем от него отказаться - такое себе...
Кто вообще покупает телевизор не глядя? Это ж не моник 17" за трыста гривень...
Sashog
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

romawrq: 19.10.2022 18:50
Sashog: 19.10.2022 18:49 Я брав сірий XH95 десь рік тому, все ок. Різниця в ціні з офіційним більше 10 тис. була. Телевізор з Польщі
А через який магаз? Чи самостійно купував у Польщі?
Бо я знайшов один магаз в Києві - а потім отзиви почитав - то жесть просто.
Відповів у приватні.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

romawrq: 19.10.2022 18:50
Sashog: 19.10.2022 18:49 Я брав сірий XH95 десь рік тому, все ок. Різниця в ціні з офіційним більше 10 тис. була. Телевізор з Польщі
А через який магаз? Чи самостійно купував у Польщі?
Бо я знайшов один магаз в Києві - а потім отзиви почитав - то жесть просто.
Обновить прошивку-порадуй форум. Нам приносили телик после такого... Пока не обновлялись всё было ок. Самсунг,если что
Sashog
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Saffa: 19.10.2022 18:56
romawrq: 19.10.2022 18:50

А через який магаз? Чи самостійно купував у Польщі?
Бо я знайшов один магаз в Києві - а потім отзиви почитав - то жесть просто.
Обновить прошивку-порадуй форум. Нам приносили телик после такого... Пока не обновлялись всё было ок. Самсунг,если что
Вже оновлювалась 2 рази, в Соні нічого не блокується. Блокують ЛЖ і Самсунг.
Lowrider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Батьку купляли сірий LG 5-6 років тому. Тоді ходили байки, що блокується, потім начебто сервісний пульт треба.. Працює по сьогодні без нарікань, прошивка оновлювалась все ок.

Собі брав LG в Ельдорадо 3 роки тому, але в мене багато зон підсвітки Full Array Local Dimming, через 11місяців з'явилася темна пляма, звернувся в офіційний с.ц., замінили блок підсвітки безкоштовно. (Ціна деталі на той час 3тис грн)
Відповісти