Перехід з 24" 1080p на 32" 1440p

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Хочу запитати думку форумчан, хто перейшов з монітору 23"-24" 1080p на 30"-32" 1440p. Які враження від збільшеної площі і роздільної здатності? Також попутне питання, можливо трапились проблеми при переході на високогерцовий монітор і як ви їх вирішували?
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Перешёл с Acer VG240Y на Samsung G5
1. 2К намного приятней выглядет (не смотря на VA матрицу в моем случае)
2. Намного удобней стало пользоваться 2 вкладками (раньше какая-то место мало было)
3. Проблем никаких не было, главное что б карта могла вытянуть (Для комфортно пользования минимум 2060/5600ХТ)
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Про дві вкладки не зрозумів.
Зі слабшою відеокартою зображення на робочому столі і в кіно буде не те?
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hesher: 05.09.2022 02:29 Про дві вкладки не зрозумів.
Зі слабшою відеокартою зображення на робочому столі і в кіно буде не те?
Двумя вкладками стало намного удобней пользоваться, в силу больше размера монитора, больше информации помещается что ли.
Если вам не для игр, тогда можно карту и по слабей, хотя знатоки подскажут.
Мне лично 2060 хватает для 2К на высокий настройках, чего более чем достаточно
n3w613_1518
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

нет хороших мониторов толком 31.5. я брал монитор на затест когда стояла 2060. вытягивало 25-35кадров(киберпанк).зачем тогда большая герцовка?там хотя бы 3060ti нужно(чтоб с длсс комфортно играть).если нет хорошей видеокарты 2к монитор не нужен абсолютно,разве что если вы не планируете играть игры.то для просмотра видео и так сойдет

Відправлено через 10 хвилин 55 секунд:
WSavage: 05.09.2022 02:19 Перешёл с Acer VG240Y на Samsung G5
1. 2К намного приятней выглядет (не смотря на VA матрицу в моем случае)
2. Намного удобней стало пользоваться 2 вкладками (раньше какая-то место мало было)
3. Проблем никаких не было, главное что б карта могла вытянуть (Для комфортно пользования минимум 2060/5600ХТ)
главное чтоб матрица не отвалилась и т.д,никогда не встречал такого кол-ва брака как у самсунга g5 и g7
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Я не розумію, як двома вкладками стало зручніше)) Одночасно, чи що? Бо в мене в браузері багато вкладок, але більш ніж з однією за раз не працюю)
То я трохи жартую, бо Ви одразу поспішили відеокарту для витягування монітора рекомендувати)) Я про ігорі не писав)) Щодо них, то карту 1070 Ti заміню на 6600XT чи щось таке (якщо куплю монітор 1440p). Та з мене поганий ігроман, але я хотів би пройти декілька частин Forza Horizon, може ще щось, на тому може і закінчиться.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Hesher, перейшов з 22. LG 32GK850F, 2К, 144. 1080 Ti нормально тягне. Також 2 вкладки норм або наприклад, зліва вкладка браузера, справа - відео якесь.
Sashr
Member

Повідомлення

1080р при 24” та 1440р при 32“ дають однакову щільність пікселів. Тому ефекту від збільшення роздільності не помітити. При такому переході просто отримаєте більшу площу зображення, але чіткість картинки залишиться така ж сама.
Щоб відчути реальну різницю в якості зображення, то потрібно вже 4к при 32”.
Hesher
Junior
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Деталізація буде більша одного й того самого кадру, а значить і чіткість. По-друге, більший монітор можна ставити трохи далі, ніж менший.

Відправлено через 18 хвилин 40 секунд:
Я якраз і хочу 2.5K монітор 30"-32", а не 4K того ж розміру, тому що збільшиться щільність, а значить у старих програмах/операційних системах доведеться користуватись масштабуванням, бо без нього зображення елементів буде дуже дрібне. А масштабування не завжди доступне і не завжди ідеальної якості. Тому хочу, щоб поки що щільність залишалась на звичному рівні.
EvgenyDET
Member

Повідомлення

Делал аналогичный переход несколько лет назад. Привыкал к 32 в качестве монитора несколько недель.
2k для 32 как раз оптимально на мой взгляд. 100-центный масштаб в винде с соответствующим полным отсутствием каких-то проблем
Відповісти