Питання по використанню технології Free-Sync

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Вітаю, цікавить питання роботи Free-Sync монітора з консолею Xbox One X, маю бюджетний монітор aoc c24g1 з пітримкою Free-Sync та 120 гц, Xbox One X також підтримує Free-Sync технологію, Free-Sync включив і там і там (на консолі в меню, на моніторі в меню управління), як мені зрозуміти що Free-Sync працює? як я розумію для себе, мало б знизитись відчуття статерів в грі, но я щось різниці не побачив, якщо хтось має досвід в цьому питанні, відпишіть свої думки.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

купи Hi-end ПК чтоб статерів в грі не видеть
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

seraphic: 13.06.2022 16:15 купи Hi-end ПК чтоб статерів в грі не видеть
При чому тут ПК? питання вище, якщо не маєте що сказати, навіщо взагалі щось писати?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

atropgeon
Если не видны вертикальные разрывы кадра то Фрисинк работает, большего от него не ждите, а ещё скорей всего ваш монитор будет отключать фрисинк при фпс ниже 45ти.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

питання вище надо задавать производителю приставок и мониторов, увы тут на форуме их нет

Отправлено спустя 5 минут 15 секунд:
Vpupkin: 13.06.2022 16:19 atropgeon
Если не видны вертикальные разрывы кадра то Фрисинк работает, большего от него не ждите, а ещё скорей всего ваш монитор будет отключать фрисинк при фпс ниже 45ти.
ему статтеры нужно убрать на консоли :laugh:
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Мене цікавлять проекти для яких на пк ніколи не було релізів, або взагалі онлайн мертвий на пк, тому консоль єдине рішення, але ПК бояру не дано зрозуміти...
Vpupkin: 13.06.2022 16:19 Если не видны вертикальные разрывы кадра то Фрисинк работает, большего от него не ждите, а ещё скорей всего ваш монитор будет отключать фрисинк при фпс ниже 45ти.
Я зрозумів, проте в іграх які я тестував є включений по замовчуванню v-sync і розривів кадра не видно.
Відповісти