AOC 24G2U - в мерехкотіння екрану при freesync.

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Кілька днів назад купив собі сабжевий монітор. Потрохи вивчаю можливості фрісінка і 144 герц :) .
Вчора дивився одне відео
І от на тобі , вечором в Crysis зловив таке саме мерехкотіння. В інших іграх такого нема, або ж просто не помічав. А от в крізісі вчора таке зловив. Хтось взагалі в курсі причин виникнення такої поведінки і як її лікувати?
Sovet
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чаще всего лечилось заменой кабеля, у вас подключен через хдми?
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Sovet:Чаще всего лечилось заменой кабеля, у вас подключен через хдми?
Ні, комплектним Display Port. З комплектним HDMI відеокарта його не бачила як G-sync сумісний. Я думав фрісінк має пахати лише через DP. Якщо ж має і через ХДМІ то спробую якийсь інший кабель. Має пару толкових ХДМІ валятися в загашніку.
А, так, відеокарта у мене GeForce 1070 на якихось з відносно останніх драйверів. А може й останніх, точно не памятаю, не слідкую за тим.
Просто оте мерехкотіння щоб аж явно то лише вчора помітив і лише в одній грі. Правда є ще якись дискомфорт в очах, як колись було на 60 герцах на трубочних моніторах. Але я це просто списую на те що поряд стоїть два монітора, з різною герцовкою. А так хоч бери високошвидкісну камеру і знімай що там відбувається у сповільненому режимі :-).

А, ясно, на нвідії тільки ДП. Побачив в одній статті:
в то время как графические процессоры Nvidia поддерживают адаптивную синхронизацию только через DisplayPort. Графические процессоры AMD могут выполнять адаптивную синхронизацию как через HDMI, так и через DisplayPort, п
Sovet
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пробуйте хдми но который точно работает, толковый из загашника не показатель :D
Відповісти