Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

feniks_tm
мне этот монитор брат предложил , правда юзал его пару месяцев, за 5500 грн
но говорит есть небольшие засветы, привезет и сам вживую посмотрю а там уже решу
сам хочет купить 27"
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
це вже деякий досвід на рахунок цих всіх моніторів. ще ніразу не побачив цікавої моделі, оглядів на яку не було на нормальних сайтах, тут все просто і логічно чому так. якщо щось цікаве вони викладають огляд, а якщо перемаркування того що вже є але додадуть віднімуть пів порту, то байдуже.

Відправлено через 56 секунд:
Hiden
монітор як монітор за ті гроші, не бест оф зе бест але і не повна фігня
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:16 це вже деякий досвід на рахунок цих всіх моніторів. ще ніразу не побачив цікавої моделі, оглядів на яку не було на нормальних сайтах, тут все просто і логічно чому так. якщо щось цікаве вони викладають огляд, а якщо перемаркування того що вже є але додадуть віднімуть пів порту, то байдуже.
Если отталкиваться чисто от rtings, то там многих интересных моделей нету, ибо там значительную часть моников закупают по голосованиям. Я на свой еще с осени жду, пока дойдёт очередь )) И только сейчас он
In position to win
Востаннє редагувалось 20.05.2022 18:22 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
є не тільки ртінгс і якщо ваш профіль вірно заповнений, то
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:22 feniks_tm
є не тільки ртінгс і якщо ваш профіль вірно заповнений, то
Это не тот)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

прикольний, але на штуку в ньому нічого немає, як на мене...але якщо хотілось жир-жир і були лишні гроші то :up:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:23 прикольний, але на штуку в ньому нічого немає, як на мене...але якщо хотілось жир-жир і були лишні гроші то :up:
Ну мне друг с Польши тащил, то встал меньше 20 штук. Учитывая сегодняшний прайс на мой бывший MAG274QRF-QD, то еще не так и дорого. За штуку, понятное дело, я бы не стал брать.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

то й же момент що вже писав, там різниці з 170 мінімум, гірше матрицю не поставили, а для іпс в 170 вже і так все файно

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
feniks_tm
маг коштував 12к з 3річною гарантією, так що про дорожче то таке, майже в 2 рази :)
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:25 то й же момент що вже писав, там різниці з 170 мінімум, гірше матрицю не поставили, а для іпс в 170 вже і так все файно
Та я не спорю, MSI топчик вообще. Просто мой после очередной перевозки словил пылинки под защитное стекло, сам избавиться от них не смог и встал вопрос, что брать. Выбор был между таким же MSI, отдав 15к, либо докинуть и взять топовый. Конкретно эта модель имеет такую же матрицу, как Acer Predator XB273U GXbmiipruzx, но она лучше настроена с завода и лишена его проблем.
Востаннє редагувалось 20.05.2022 18:29 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
V10lence
Junior

Повідомлення

Всем привет, подскажите пожалуйста, какой монитор взять MSI Optix G241 или LG 24GN600-B Black? Между ними есть какая-то разница? Вроде у msi полноценные 8 бит, но ниже максимальная яркость
Востаннє редагувалось 20.05.2022 18:32 користувачем V10lence, всього редагувалось 1 раз.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

V10lence: 20.05.2022 18:29 Всем привет, подскажите пожалуйста, какой монитор взять MSI Optix G241 или LG 24GN600-B Black? Между ними есть какая-то разница?
Гляньте еще ЛОСя 24G2.
P.S На этом канале были обзоры MSI и 24G2. Если коротко, то откалиброванные оба очень хороши. ЛОСь имеет немного лучше отклик и не настолько выражен гостинг.
Востаннє редагувалось 20.05.2022 18:45 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 3 разів.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
ну так і на що вам огляд потрібен, топ 2к, все. єдиний мінус що це асус
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:32 feniks_tm
ну так і на що вам огляд потрібен, топ 2к, все.
Закинуть в сравнение предатор и его) Глянуть насколько там большая разница по факту, а то отзывы с реддита это одно, а профессиональные тесты немного другое) Чисто спортивный интерес, грубо говоря)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
відгуки масові на редіті краще, тому що бувають різні екземпляри та різні партії + можуть бути проблеми з різним залізом
П.С. редіт це ж не відгуки на розетці :gigi:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:38 feniks_tm
відгуки масові на редіті краще, тому що бувають різні екземпляри та різні партії + можуть бути проблеми з різним залізом
П.С. редіт це ж не відгуки на розетці :gigi:
Та дивитись відгуки у нас та в снд сегменті в цілому - собі дорожче. Наші люди будь-яке гівно схавають і виставлять за цукерку.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
якщо ти сидиш на дні, а потім береш трішки краще, то недино що ти будеш задоволений
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:46 feniks_tm
якщо ти сидиш на дні, а потім береш трішки краще, то недино що ти будеш задоволений
Є таке, у нас в цілому люди дуже рідко мають справу з товарами топового сегменту. Всі шукають "топ за свої гроші", але багато кого ця дорога заводить трохи не туди і купують всякі "Aerocool KCAS, VX" й т.п.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
я для себе відмовився від "топ за свої гроші" тому що закінчується купівлею сяомі і чекаєш потім коли там вже можна буде його пробавати бо він морально застарів та і взагалі тематика сайту каже "вхід для людей яким гроші карман муляють"
так само не бачу ніякого сенсу вже в фулхд 24", дуже швидко відвикаєш і не хочеться назад
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 20.05.2022 18:56 feniks_tm
я для себе відмовився від "топ за свої гроші" тому що закінчується купівлею сяомі і чекаєш потім коли там вже можна буде його пробавати бо він морально застарів та і взагалі тематика сайту каже "вхід для людей яким гроші карман муляють"
так само не бачу ніякого сенсу вже в фулхд 24", дуже швидко відвикаєш і не хочеться назад
Тут залежить для чого береш. Якщо чисто в кс-ку побігати 4:3, то фхд 24-25 саме то. В WQHD 1280х960 вже не поставиш, бо почнуть витікати очі. Можна поставити 1920х1440, як я це зробив у своєму випадку, але не у кожного буде відяха тянути в такому розширенні 300+ фпс (Хоча не всім це і потрібно, це вже чисто мої загони).
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
ага, 300 фпс зробить хоть когось кіберспротсменом :gigi: дуже мені нагадує коли люди планують в зал ходити і нічого не вміють, але вже на 2к баксів всього накупляли і кросівки з вогняними наліпками бо це швидкість
Відповісти